Jump to content
IGNORED

Tour de France 2014


malkin

Tour de France 2014  

21 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 607
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    202

  • freakns

    106

  • Garnirung

    40

  • Nemanja Posrbica

    35

Iskreno, mene ne razočarava Sagan, mene je Cannondale razočarao. Imali su poslednje dve etapa da mu pripreme na zicer, ali su bili previše pasivni. On nema brzinu da se trka, ali ima veću izdržljivost na brdima, gde bi tim tempom mogao da otrese konkurenciju i da do podnožija održi ritam i pripremi sprint. Juče je on morao da beži iz grupe i praktično su ga begunci namestili, a danas je grupa bila prespora na brdimo da bi poslali sprintere u grupeto. Sa boljim timom (ili možda boljom timskom taktikom) bi imao makar jedan trijumf, ako ne i tri.

 

Prilično specifičan vozač kojem bi dobar tim mogao da donese dupliran broj pobeda u sezoni. Većinu stvari radi sam i za to ima od mene još veći respekt.
 

TdF se razvija tako da će vrlo verovatno da se dosta etapa završava pasivnom vožnjom i puštanjem begova, što se meni ne sviđa. Nema ko da napada žutu sa dobrim timom i realnim izgledom i sve će svoditi na trkanje na poslednjem brdu na poslednjih par km. Dok je Contador bio u igri, ovo je mogao da izraste u spektakularan TdF.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

jebote, neverujem koliko odustajanja :(

 

nadam se da ce ipak biti pravih napada na Chamrousseu... mora jbg, nece u grupi valjda do HC da se provozaju, pogotovo sto su begunci skoro sustignuti

Link to comment

kakva greska Fuglsanga... sam je kriv za ovo, a prosao je uz ono "bog cuva lude i pijane", tacno da covek ne poveruje da nikog nije povukao sa sobom i da se nije raspolovio...

Link to comment

Movistar vozi u mestu... ceka se Fuglsang. samo ne znam zasto su to uradili, dali su Nibaliju jos jednog coveka za uspon. ocigledno da Valverde ne planira nikakav napad

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...