Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

Posted 04 February 2010 - 00:38:19

...
cak i da je ono bi kos, da sam na vujosevicevom mestu bih prisao sudiji i rekao:"brate, pera, slavkan i jebeni stevan milosevic igraju egal sa barsom. ej bre, pa stevan milosevic ne moze da odigra ledjima protiv saobracajnog znaka. mislim, zar te nece biti blam?". 

 

 

Legendaran post, jedan od mojih omiljenih. Gde se ovoga seti?

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Barsa je tada imala neku strasnu seriju, bez poraza u prvenstvu i Evropi, cini mi se da je Navaro bio katastrofalan, minus index je imao siguran sam. Velika pobeda nema sta...

Link to comment

Kako se zvao onaj centar sto je menjao Marica u onom top16? Sto je igrao bukvalno za dzabe. Posle se negde prodao. Steva...

 

Ja ne mogu da verujem sta ti dozvoljavas sebi da zaboravis :blink:

Link to comment

Stevan Milošević je bio pre toga na probi mesec dana u Zvezdi (zajedno s Bjelicom :D ) Sećam se, drugo poluvreme protiv nekog u abi, ubedljivo vodimo, ubaci ga Pešić u igru, Stevan dobije loptu na ziceru, krene da položi i lopta mu se zaglavi između table i obruča :lolol:

Link to comment

Barsa je tada imala neku strasnu seriju, bez poraza u prvenstvu i Evropi, cini mi se da je Navaro bio katastrofalan, minus index je imao siguran sam. Velika pobeda nema sta...

Izgubili su od valensike jednu, rafa martinez je oboo u poslednjoj sekundi.

Link to comment

Barsa je tada imala neku strasnu seriju, bez poraza u prvenstvu i Evropi, cini mi se da je Navaro bio katastrofalan, minus index je imao siguran sam. Velika pobeda nema sta...

 

Barsa je te godine bila dominantna u Evropi kao retko ko pre i posle toga, bar koliko ja pamtim. Izgubii su ukupno dve utakmice u Evroligi, tu jednu od nas u Top 16 i jednu od Reala u cevtrfinalu. A onda ih Kaha u finalu spanskog plej ofa oduva sa 3-0. Meni je to jedna od najvecih sportskih senzacija ikad.

Link to comment

Tarzan je dao cak i jedan kos na toj tekmi..iz odbojke ako se dobro secam. Eto, da ne bi njega ne bi bilo ni produzetaka ni drame ni pobede ni useravanja Makabija posle ni F4...Covek odluke definitivno.

Link to comment

Stevan Milošević je bio pre toga na probi mesec dana u Zvezdi (zajedno s Bjelicom :D ) Sećam se, drugo poluvreme protiv nekog u abi, ubedljivo vodimo, ubaci ga Pešić u igru, Stevan dobije loptu na ziceru, krene da položi i lopta mu se zaglavi između table i obruča :lolol:

 

Napredovao je ocigledno

 

 

Stevan Milošević je proglašen za najboljeg košarkaša gruzijske lige. Centar rođen u Baru je sa Dinamom iz Tbilisija osvojio šampionsku titulu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...