Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

duja je lud,  i covek koji treba da ide u penziju, jer ce inace zavrsiti u lazi. ipak, ne verujem u pricu gde se on i bogdan pickaraju na sred kafane.

 

Postavlja se logično pitanje, zašto bi bilo čudno da se neko, ko očito nema kočnicu, pičkara negde sa nekim, makar i u sred kafane?

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

šta je sve radio tripku, bogdan je ništa. a to je zato što ih je najviše voleo. jes na čudan način pokazivao, ali jebi ga, tako je to. kako je samo tripka bacao preko stolice kad oće da sedne među rezerve...

Link to comment

To su moje želje kao navijača KKCZ koje se igrom slučaja poklapaju sa realnošću (a ne sa rezonom).

 

Dakle, da je neka, recimo, redovna situacija u klubu, logično bi bilo da se dovede prvi plej, a da Tepa tu preuzima 15tak minuta+10tak na dva/tri.

 

No s obzirom da stanje nije redovno, a očajničke situacije zahtevaju očajničke mere, očito je da će se ulagati u projektetm koji u dogledno vreme mogu da donesu keš (Milutinov, Dalo, Marinković....), tako da će Tepa preuzeti 20-25 minuta na kecu, dok će ostalo vreme tu vežbati Dalo, uz nadu da će one druge godine moći da se utapka nekom Strazburu ili slično za par stotina hiljada eurića.

 

To je moje viđenje, videćemo hoće li me Dujo demantovati.

Cenim iskreni odgovor ali mislim da su i oni svesni da im je sezona(borba za el.) mnogo bitnija od neke eventalne sitne love od promasenog projekta zvanog "Boris Dalo" ... Drugim recima , mi sa trenutnim parom plejmekera nemamo sta da trazimo u borbi za najvisu paziciju ... 

Link to comment

Zaboravljaš činjenicu da je Vujošević veoma tvrdoglav čovek, i da slučaj Dalo™ očito ne razume niko sem njega, odnosno, da je bilo koji drugi trener u pitanju, ovaj bi do sada već odavno bio bivši projekat.

 

No, s obzirom na Vujoševićev karakter, uopšte se ne bih čudio da pokuša da istera svoje do kraja, pa makar mu se obilo o glavu.

Link to comment

U pravu si , postoji i ta mogucnost ali se nadam ako je progutao fail  zvani Boris Bakic da ce i ovaj ... odnosno da ce mu nameniti slicnu ulogu u timu (neki nas Jovic™ )

Inace ...

 

Ekspedicija KK Partizan put Francuske gde će tokom vikenda igrati pripremni turnir u Monpeljeu na kojem još učestvuju Asvel, Oret i Barselona otputovaće bez prvog letošnjeg pojačanja Andreje Milutinovića.

 

Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde je povredio ruku i neće biti deo tima Duška Vujoševića na turniru u Francuskoj, a pod velikim znakom pitanja iz istog razloga je i Nemanja Bezbradica, piše Sportska centrala.

Inače srpski šampion je odustao od angažovanja mladog crnogorskog reprezentativcaMilije Mikovića pošto krilni centar barskog Mornara nije zadovoljio prohtreve trenera Vujoševića tako da mu neće biti onuđen ugovor.

Crno-bele u subotu od 15.30 sati očekuje duel protiv Orteza, dok se u drugom polufinalu sastaju Asvel i Barselona. U nedelju od 15.00 časova je na programu meč za treće mesto, dok će se pobednici za trofej boriti dva sata kasnije.

hotsport.rs

Link to comment

U pravu si , postoji i ta mogucnost ali se nadam ako je progutao fail  zvani Boris Bakic da ce i ovaj ... odnosno da ce mu nameniti slicnu ulogu u timu (neki nas Jovic™ )

Inace ...

 

Pa šta bi drugo bio? Traži se igrač na 1/2, Tepara će samo keca igrati, tako da ostaje 5 do 15 min za Dala u zavisnosti od tekme... 

Link to comment

U pravu si , postoji i ta mogucnost ali se nadam ako je progutao fail  zvani Boris Bakic da ce i ovaj ... odnosno da ce mu nameniti slicnu ulogu u timu (neki nas Jovic™ )

Inace ...

"moja salata je bolja od tvoje salate", lepo vam napisah da je Milutinović slomio prst

 

Elem, ja sam ubedjen da potpisujete stranca pleja i još jednog visokog. Jer, kao i uvek, Partizan nadje pare da bude konkurentan.

Link to comment

"moja salata je bolja od tvoje salate", lepo vam napisah da je Milutinović slomio prst

 

Elem, ja sam ubedjen da potpisujete stranca pleja i još jednog visokog. Jer, kao i uvek, Partizan nadje pare da bude konkurentan.

 

 

Partizan je uvek konkurentan . :naughty:

Link to comment

Mislim da je trenutno sve u Danilovićevim rukama, i da on traži alternativu za Vujoševića, ili makar pouzdanog lika pored njega. 

Vujošević deluje ozbiljno bolestan i uzdrmanog zdravlja, sumnjam da može da izdrži prvi euro krug.

Priviđa mi se Vlada Jovanović kao najjednostavnije rešenje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...