Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne, Bogdan se naročito od drafta ništa nije pitao. Zato mu i služi menadžer. On je eventualno mogao da se odrekne svojih plata. Doduše, verujem da je i menadžer uzeo svoj deo od tog obeštećenja, tako da su se interesi poklopili.

 

 

Totalna glupost. Da se Rašković pitao, išao bi Bogdan bez obeštećenja, u startu bi dobio za 50% veću platu u Feneru, a ovaj bi svejedno to naplatio sa % od plate.

 

Ali on se ne pita i ne sme da radi ništa mimo Bogdanove volje, jer ovaj može da ga otkači u roku od 48h.

 

A BB se rastao od nas na najbolji mogući način, to znam iz prve ruke. Uostalom, dobio je najveću slobodu koju je mogao da zamisli, otišao iz kluba u momentu u kojem mu je to odgovaralo i u klub u koji je želeo. 

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam kako se rastao sa Partizanom, ali sa Vujosevicem se nikako nije rastao na najbolji moguci nacin. Licno sam prisustvovao kada ga je cascavao prilicno nepristojnim uvredama, i rekao kako sa njim vise u zivotu nece progovoriti nijednu rec.

Edited by FPLS
Link to comment

@JPC

 

Veze ti nemaš kako funkcionišu te stvari. Evo sad vidim da je Vujošević rekao da je Rašković dobio 20% od obeštećenja na ime nekakvog konsaltinga. Da nije toga, ništa od tog posla ne bi bilo.

 

Za Bogdana lično samo nagađam. Ako ti je on rekao, onda u redu. Iz kluba su dolazile samo izjave kako bi bilo prirodno da ostane, a prokleta menadžerska agencija u dogovoru sa Sansima traži za njega evropski klub koji nije Partizan. Bilo bi lepše da su samo izrazili zahvalnost (ako on već želi da ide i pokloni im gomilu stipendija). kao u slučaju Lovernja kojeg je Vujošević još deset puta pomenuo u tom kontekstu preskačući Bogdana. No, nije bitno. Ti ionako veruješ da bi on zbog obeštećenja Partizanu raskinuo saradnju sa menadžerskom agencijom koja mu garantuje NBA. :isuse:

 

edit: U ovo što je napisao FPLS mi je već lakše da poverujem.

Edited by kralj
Link to comment

@JPC

 

Veze ti nemaš kako funkcionišu te stvari. Evo sad vidim da je Vujošević rekao da je Rašković dobio 20% od obeštećenja na ime nekakvog konsaltinga. Da nije toga, ništa od tog posla ne bi bilo.

 

 

Ja jako dobro znam kako te stvari funkcionišu. Menadžer ima dva načina da se naplati, jedan je % od obeštećenja, drugi % od plate. Ovaj drugi je naravno zastupljen u 99% slučajeva.

Zato Miško uglavnom prodaje igrače iz Mege bez obeštećenja, ali im na konto toga obezbeđuje jake plate od koji uzima debeo procenat, najčešće u prvih 6 meseci.

Lupio si da se Rašković pita više nego BB i sada naokolo širiš priču. 

 

 

 

Iz kluba su dolazile samo izjave kako bi bilo prirodno da ostane, 

 

 

 

Taj isti klub, da je baš hteo da ga zadrži protiv njegove volje, je mogao u jednom trenutku da uplati zaostale plate i on ne bi mogao da ide. Isti taj klub ga je pustio da ide. 

 

Link to comment

Da ne ulazim u detalje posto se ne slazem u odredjenim delovima sa obojicom, jedino me zanima kako mu to menadzerdka agencija garantuje nba? On bi bio draftovan i da sam mu ja menadzer, a ne znam kako mu to garantuju nba kad je jako lose prosao na draftu, odmah je hteo da ide, ali tako mu se zalomilo.

Link to comment

Imamo skuplju sezonsku od komsija, oni igraju EL i jos nude neke kombinacije na rate, Arenu i sta ti ja znam jos, a mi nudimo...pa, tradiciju, casove ljubavi i Borisa Daloa. Nikada nece nauciti.

Edited by goofs
Link to comment

Kojote zaboga, pa tim pre uđi u detalje. Neslaganje je prvi preduslov svakog vremenskog eliminatora. Naročito na forumu.

 

Možda se nisam dobro izrazio. Prilikom povrede Bertansa, jedan tip iz našeg Saveza mi je iscrpljujuće divanio o tome kako ovaj mora da ide u San Antonio jer je to zajednička procena tog kluba i ljudi koji su u njegovoj karijeri videli svoj interes (to se svodi na menadžersku agenciju, lobiste, etc). On bi morao i da promeni klub ako bi ovi od njega to tražili. Morao... Naravno da ne bi morao. Mogao bi i fakultet da upiše i batali košarku. Da uprostim, jerbo dozvoljavam da sam se loše izrazio. Ne garantuju mu NBA u smislu da će on tamo otići, ali on mora da sledi njihove upute ako misli tamo da ode. Preduslov je bolja ključna reč od garancije. Ovo da mu ti budeš menadžer je po onome što ja znam potpuno promašena tema. Pozicija na draftu, a i kasniji prodor itekako zavise od faktora koji igrače zastupaju i polažu na njih pravo. Tako je bar bilo ranije dok sam ja to pratio. Verujem da je to sad još više evoluiralo i dobrim delom se (ako ne i potpuno) institualizovalo.

Link to comment

 

Taj isti klub, da je baš hteo da ga zadrži protiv njegove volje, je mogao u jednom trenutku da uplati zaostale plate i on ne bi mogao da ide. Isti taj klub ga je pustio da ide. 

 

 

 

Nemoj me zajebavati. Takav rafal po stopalu ni klub iz Žitorađe ne bi sebi dopustio.

Link to comment

Kojote zaboga, pa tim pre uđi u detalje. Neslaganje je prvi preduslov svakog vremenskog eliminatora. Naročito na forumu.

 

Možda se nisam dobro izrazio. Prilikom povrede Bertansa, jedan tip iz našeg Saveza mi je iscrpljujuće divanio o tome kako ovaj mora da ide u San Antonio jer je to zajednička procena tog kluba i ljudi koji su u njegovoj karijeri videli svoj interes (to se svodi na menadžersku agenciju, lobiste, etc). On bi morao i da promeni klub ako bi ovi od njega to tražili. Morao... Naravno da ne bi morao. Mogao bi i fakultet da upiše i batali košarku. Da uprostim, jerbo dozvoljavam da sam se loše izrazio. Ne garantuju mu NBA u smislu da će on tamo otići, ali on mora da sledi njihove upute ako misli tamo da ode. Preduslov je bolja ključna reč od garancije. Ovo da mu ti budeš menadžer je po onome što ja znam potpuno promašena tema. Pozicija na draftu, a i kasniji prodor itekako zavise od faktora koji igrače zastupaju i polažu na njih pravo. Tako je bar bilo ranije dok sam ja to pratio. Verujem da je to sad još više evoluiralo i dobrim delom se (ako ne i potpuno) institualizovalo.

Nemsm vremena, zato ne ulazim u detalje. Njega je finiks uzeo bas zato sto nije hteo igracs na platnom spisku, hteli su igraca koga mogu da posalju u evropu na par godina. Nista tu menadzer nije zavrsio posto je bogdan hteo u klub gde bi odmah igrao.

Link to comment

Da ne ulazim u detalje posto se ne slazem u odredjenim delovima sa obojicom, jedino me zanima kako mu to menadzerdka agencija garantuje nba? On bi bio draftovan i da sam mu ja menadzer, a ne znam kako mu to garantuju nba kad je jako lose prosao na draftu, odmah je hteo da ide, ali tako mu se zalomilo.

 

Kurac lipov, zavrsio bi taj u Megi dok si reko 'Misko'...  :P

 

Nego, ne videh da je neko odgovorio, jel' istina ovo sto Vujosevic prica da je odustao od 1,4 M evra od CSKA? Ja sam moze biti posenilio, ali mi nesto u glavi da je 2 godine bio bez kluba bas da bi mogao da naplati ugovor do kraja.

Link to comment

Pa potpisao je trogodisnji ugovor, blejao je dve godine, a onda kad se vracao u Partizan, da bi uopste mogao da se vrati morao je nekako da sporazumno raskine ugovor sa CSKA, s obzirom da je to na njegovu inicijativu onda i na njegovu stetu. Tako da je vrlo moguce da je istina to sto prica, mada ne vidim kakve ima veze to sa bilo cime.

Link to comment

Pa potpisao je trogodisnji ugovor, blejao je dve godine, a onda kad se vracao u Partizan, da bi uopste mogao da se vrati morao je nekako da sporazumno raskine ugovor sa CSKA, s obzirom da je to na njegovu inicijativu onda i na njegovu stetu. Tako da je vrlo moguce da je istina to sto prica, mada ne vidim kakve ima veze to sa bilo cime.

Naplatio je dve godie a trecu su sporazumno raskinuli. Sto ga ne sprecava da sere po Klobucaru i ostaloj ne tako dobroj deci.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...