Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Glisic ima 16 godina, Vanja 17. Pricate o rotaciji golobrade dece i istovremeno o opustenom napadu na plasman u EL.

 

Hoću samo da kažem da ćete na 2 i 3 imati najmanje problema sve i da Pavlović ode.

 

edit: Sa 17 godina može da se igra seniorska košarka. Igrao ju je i Milutinov u EL.

Edited by kralj
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hoću samo da kažem da ćete na 2 i 3 imati najmanje problema sve i da Pavlović ode.

 

edit: Sa 17 godina može da se igra seniorska košarka. Igrao ju je i Milutinov u EL.

 

Pa ovo može da ima smisla jedino ako gledaš isključivo kvantitet. Niđe veze.

Link to comment

Naravno da gledam i kvantitet. Popunjenost pozicija mora da se gleda kada se prave planovi za prelazni rok, ali ni po kvalitetu na drugim pozicijama Partizan nema pojedinačno kvalitetnije igrače. Bolje dve četvorke da se dovedu nego da se još gomilaju igrači spolja.

Link to comment

Malog Vanju, a i Glišić će navodno biti u timu. Na 2 i 3 ste prepuni. Plej će sigurno doći, baš će Tepić da bude prvi plej. Budimo ozbiljni.

glisic je cetvorka, kake on veze ima sa 2 i 3 pozicijama?

Link to comment

Timi, mani me takvih komentara, nego ti meni napiši koje su to pozicije u timu koje su bolje popunjene od 2 i 3. Dragan, Murić i Tepić su po meni tri najbolja igrača Partizana u ovom trenutku. Na njihovim pozicijama već ste doveli Milutinovića, imate Andrića i Vanju kao prospekta (plus Aranitović ako je ostao). Koliko biste vi još igrača?

 

Znam Joe za Glišića. Nisam ga pominjao u kontekstu pozicije, nego u prilog tome da se na Vanju neće računati jer je mlad. Mada, video sam mnoge analize koje Glišića u seniorskoj košarci i NBA vide na 3.

Link to comment

Tepić, Dalo, Milosavljević, Milutinović, Murić + ti klinci. Ako bi ostao Pavlović puna kapa od 1-3.

Ma prepuna , pozicija jedan prosto prsti od sigurnih poena i asistencija u rukama ... trebalo bi to malo splasnuti , cisto da takmicenja budu neizvesnija ... Edited by Geo
Link to comment

Oni sami veruju, valjda da bi im uspeh bio drazi. kukali su i kad su imali najbolji tim kako je tesko, sto ne bi i sada kada (mozda) vise nisu najbolji.

 

vi nama ništa ne verujete :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...