Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nema vise final4 u guma lizi, igra se plejof, a nama treba da bude cilj plasman u EL, sto znaci da moramo zajebat ili Cedevitu ili Zvezdu, a sa Andrijom Milutinovicem, detetom Dalom i Bezbraduljicom cemo tesko tako nesto napraviti. Zato mracimo.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

uh, prevideo sam ovo za f4, odlicno za samo takmicenje sto su to napokon promenili, jos samo da uvedu i tu b aba ligu

 

ja sam iz nekih postova, shvatio da se pojedini forumasi plase da vi uopste nece biti neki faktor u aba ligi

u smislu da vam sleduje borba za sredinu tabele, a realnost je da ste i ovakvi uz buducnost, odmah iza ovog dvojca

 

a dobro, cedevita je cedevita, zvezda je zvezda (plus u derbiju jel nikad nema favorita) tako da, ne plasim se ja nesto mnogo za vas

Link to comment

mislim da malo previse mracite

mozda necete imati tim kao u najboljim godinama, ali tepic, milosavljevic, muric, dalo, milutinovic, gagic, milutinov je sasvim korektna osnova za ekipu koja planira u vrh ABA lige

pretpostavljam da cete dovesti pre svega negog amerikanca na 4ci i verovatno pleju

a sezona ce vam ponajvise zavisiti od napretka milutinova, pa onda daloa, te ove gomile dece, sigurno ce vujosevic uspeti da izbaci bar jednog dvojicu od njih da bar u drugom delu sezone budu deo rotacije

od partizana u ovom momentu daleko bolje ekipe imaju samo cedevita i zvezda i ima tu par ekipa koje su tu negde kao partizan

sa tim sto vi imate boljeg trenera, te gomilu bivsih igraca koji ce u nekom delu sezone ako im iz nekog razloga ne krene negde drugde potpisati za patrizan

manje vise f4 vam je siguran, a kup lilijane ronketi ionako i nije vas nivo :)

 

+1

 

Samo što realnost nikad nije bila kategorija na koju smo se mi osvrtali.

Link to comment

Kao da ne pratiš šta se dešava u klubu. Da su te pare od obeštećenja tu,valjda bi prvo skinuli BAT. Veći deo obeštećenja ide na upravo na zaostale plate igračima,od kojih većina i nisu u klubu. Ja sam gledao samo jednu pripremnu tekmu i to jedan njen deo  i na terenu su tad zajedno bili Gagić i Milutinov,jedino ako je Milutinov bio ta četvorka

 

Odugovlačenje BATu je samo rezultat njihove nerealne želje da smanje iznos. 

 

I prošle godine smo imali stare dugove, jedino obeštećenje je bilo Lučinih 400k, a opet je ekipa bila sasvim dobra. Sa pet puta više obeštećenja od toga, moram da se makar nadam još trojici krštenih igrača. 

Link to comment

Nema vise final4 u guma lizi, igra se plejof, a nama treba da bude cilj plasman u EL, sto znaci da moramo zajebat ili Cedevitu ili Zvezdu, a sa Andrijom Milutinovicem, detetom Dalom i Bezbraduljicom cemo tesko tako nesto napraviti. Zato mracimo.

 

Andrija, Dalo i Bezbradica ce vam biti 10., 11. i 12. igrac, a nije bas da Zvezda i Cedevita imaju nenadjebive timove, pa da pobeda nad nekim od njih bude nemoguca misija.

Link to comment

Andrija, Dalo i Bezbradica ce vam biti 10., 11. i 12. igrac, a nije bas da Zvezda i Cedevita imaju nenadjebive timove, pa da pobeda nad nekim od njih bude nemoguca misija.

 

Bezbradica je trenutno nasa prva 4ka, Andrija upada u rotaciju na pozicijama 2 i 3 sa Muricem i Draganom koji je jos povredjen, Dalo je drugi plej ekipe.

 

To sto ti pricas bi bilo kad bismo mi doveli jos ravno 4 proverena igraca. A mi smo na 3 nedelje od pocetka sezone, fali nam pola prve petorke i guze nas raznorazni Rumuni i Bugari. A treba da igramo i na dva fronta.

Link to comment

Na 2 i 3 imate i Tepića, ovog malog, a ja verujem da će i Pavlović da potpiše. Gužva samo takva.

 

Takođe, uprkos Dujanovim žalopojkama, biće para za strance na 1 i 4. Zar neko stvarno sumnja u to?

Link to comment

Na 2 i 3 imate i Tepića, ovog malog, a ja verujem da će i Pavlović da potpiše. Gužva samo takva.

 

Kojeg malog?

 

Tepara nam je valjda prvi plej, dok ne dodje neki stranac tako i ostaje, a u tom slucaju on ispada iz rotacije za 2 i 3.

Link to comment

Malog Vanju, a i Glišić će navodno biti u timu. Na 2 i 3 ste prepuni. Plej će sigurno doći, baš će Tepić da bude prvi plej. Budimo ozbiljni.

 

Glisic ima 16 godina, Vanja 17. Pricate o rotaciji golobrade dece i istovremeno o opustenom napadu na plasman u EL.

Link to comment

Da , svi ovi klubovi se lovom praktikuju da se pojacavaju krajem oktobra... Sto da trose igrace na tamo nekim pripremama i uvek su najbolje jabuke koje zadnje ostanu na tezgi ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...