Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako dođe još jedan plus Luka Bogdanović da skačemo od sreće. U takvom smo stanju.

 

 

Ma da, ajde da skačemo od sreće što je Andrić ostao, ne trebaju nam pojačanja. 

 

Luka se raspada, turski midlklas no ambišn klubovi plaču za njime...

Link to comment

Ma da, ajde da skačemo od sreće što je Andrić ostao, ne trebaju nam pojačanja. 

 

Luka se raspada, turski midlklas no ambišn klubovi plaču za njime...

 

Pa ja ti kažem šta je realno ne šta bi bilo dobro. Bilo bi dobro da igramo EL,imali bi Murića i Dangubića potpisane prvog dana po završetku sezone. Ovako nam je ovo best case scenario. U stvari lažem best case scenario je ovo što sam napisao plus Pavlović. Ali ne znam dal je to realno. Tj uopšte ne znam dal je realno da očekujemo bilo šta više. Pomirite se sa Gagićem na četvorci. 

Link to comment

Znaci lose vesti.. :(

 

Sad moramo da se naviknemo da cemo igrati sporednu ulogu u svim takmicenjima. Pokusavam da se setim kada smo u basketu bili u takvoj ulozi, ne mogu da se setim. Nesto kroz maglu mi se pojavljuju sezone pre pojavljivanja generacije djordjevic,divac.. Vreme bobana petrovica,tamo negde 1983,4,5?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne bih ja ništa pričao o epizodnim ulogama i sličnim stvarima dok ne vidimo kompletan tim i dok ne vidimo kako će to sve da izgleda na terenu. Nešto slično kao i sa reprezentacijom,nema potrebe da kukamo unapred. Mi smo i sa jačim timovima možda i zbog učešća u EL imali godinama neke upitne poraze u ABA ligi,tako da sa te strane nema ništa novo. Koliko smo sposobni da se uključimo u borbu za EL to u ovom trenutku već izgleda kao mnogo teško ostvarivo,ali nikad se ne zna.

Edited by theanswer
Link to comment

Pa ja ti kažem šta je realno ne šta bi bilo dobro.

 

Imamo sponzorski ugovor od 700k evra, dobili dva miliona u obeštećenjima, oslobodili se svih najjačih ugovora osim DMovog, i sada je realno da dovedemo dva igrača od po 50k evra?   

 

 

Pomirite se sa Gagićem na četvorci. 

 

Na svim dosadašnjim pripremnim tekmama, koje su se mogle gledati, igrao je samo i isključico peticu. On, Nikola i Šalić će podeliti Muslijevih 15ak minuta i to je to.

Link to comment

Imamo sponzorski ugovor od 700k evra, dobili dva miliona u obeštećenjima, oslobodili se svih najjačih ugovora osim DMovog, i sada je realno da dovedemo dva igrača od po 50k evra?   

 

 
 

 

Od sponzora placamo porez, od obestecenja zaostale dugove (plus mora da padne ugradnja PSD-a i Duleta), tako da realno nije ocekivati neke mamojebe..

Link to comment

Ma potpisacete vi sigurno jos 3-4 igraca. Verovatno 2 amera (plej i 4), pavlovica i mozda luku. Bice to kao i uvek i vise nego konkurentan tim.

ne zaboravi macvana i vladu dragicevica

 

i smajli  :fantom:

Link to comment

Imamo sponzorski ugovor od 700k evra, dobili dva miliona u obeštećenjima, oslobodili se svih najjačih ugovora osim DMovog, i sada je realno da dovedemo dva igrača od po 50k evra?   

 

Nazalost da. Jer nam klub vodi sljam.
 
Nece svakako doci dvojica po 50K, ali nece ni trojica koji kostaju ukupno 500K
 
 

 

Na svim dosadašnjim pripremnim tekmama, koje su se mogle gledati, igrao je samo i isključico peticu. On, Nikola i Šalić će podeliti Muslijevih 15ak minuta i to je to.

 

 

Ovo sam bas hteo da pitam... dobro je, plasio sam se da ne bude prva opcija na cetvorku. Ovako je izvesno da ce sigurno dovesti cetvorku... Sa druge strane se plasim da to ne bude jedino pojacanje, a da od keca do trojke krpimo sa ovim sto imamo i da jadni Dragan mora odmah da igra po mnogo minuta. Pa se sve nadam nekom crncu na pleju koji zna da prangija. 

Edited by Timmy
Link to comment

Imamo sponzorski ugovor od 700k evra, dobili dva miliona u obeštećenjima, oslobodili se svih najjačih ugovora osim DMovog, i sada je realno da dovedemo dva igrača od po 50k evra?   

 

 
 

 

Na svim dosadašnjim pripremnim tekmama, koje su se mogle gledati, igrao je samo i isključico peticu. On, Nikola i Šalić će podeliti Muslijevih 15ak minuta i to je to.

 

Kao da ne pratiš šta se dešava u klubu. Da su te pare od obeštećenja tu,valjda bi prvo skinuli BAT. Veći deo obeštećenja ide na upravo na zaostale plate igračima,od kojih većina i nisu u klubu. Ja sam gledao samo jednu pripremnu tekmu i to jedan njen deo  i na terenu su tad zajedno bili Gagić i Milutinov,jedino ako je Milutinov bio ta četvorka

Link to comment

mislim da malo previse mracite

mozda necete imati tim kao u najboljim godinama, ali tepic, milosavljevic, muric, dalo, milutinovic, gagic, milutinov je sasvim korektna osnova za ekipu koja planira u vrh ABA lige

pretpostavljam da cete dovesti pre svega negog amerikanca na 4ci i verovatno pleju

a sezona ce vam ponajvise zavisiti od napretka milutinova, pa onda daloa, te ove gomile dece, sigurno ce vujosevic uspeti da izbaci bar jednog dvojicu od njih da bar u drugom delu sezone budu deo rotacije

od partizana u ovom momentu daleko bolje ekipe imaju samo cedevita i zvezda i ima tu par ekipa koje su tu negde kao partizan

sa tim sto vi imate boljeg trenera, te gomilu bivsih igraca koji ce u nekom delu sezone ako im iz nekog razloga ne krene negde drugde potpisati za patrizan

manje vise f4 vam je siguran, a kup lilijane ronketi ionako i nije vas nivo :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...