Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

nisam ni rekao kao losu stvar, ja zapravo mislim da bi tripko sa malo vecim parom muda bio odlican igrac bez obzira na kosarkaske mane.

Nisam ni ulazio u to sta mislis o Tripkovicu, samo sam konstatovao da je super sko imamo klinca tog profila (sa takvom rukom)...

Link to comment

jos jedan bivsi kosarkas. bas steta.

 

secam se kad sam isao da ga gledam live protiv reala, to mu je bila prva sezona. ubacio je zelabalu 24 poena, ako se dobro secam. tad je ovaj igrao u realu.

Link to comment

@joe prezire partizan i tu skolu i zato mu je peja najbolji na svetu srbski igrac.to sigurno nema veze sa zivotom sto on prica ovdi.praja-havlicek reko to je moj naslednik al daleko to bejase i nestvarno, taj nba.kica-taj je mogo da igra nba al daleko to bejase.divac-od svih ukljucujuci drazena,kukija,dina etede, imao herca da ode u nba u jebeno nepoznato i tamo igro 15 godina.

@joe je navijac i to nemoz da prevazidje a i mora dadagle 2 puta jednu tekmu da svati da je bjelica najvazniji u nacional timu 

 

a marinkovic hehehe.sigurno razvija radonja nekog da pruzi nasoj repki nesto i da zvjezdocka zaradi u budjet da turi.

samo nek ima minuta marinko i bice to novo cudo

Edited by bradilko
Link to comment

secam se kad sam isao da ga gledam live protiv reala, to mu je bila prva sezona. ubacio je zelabalu 24 poena, ako se dobro secam. tad je ovaj igrao u realu.

 

Ja sam u to vreme mislio da je Želabal novi Kirilenko. Karma malo sutra.

Link to comment

Poledao sam celu tekmu sa Cibonom, odličan je bio Vanja. Odlična kretnja kroz blokove, generalno dobra kretnja bez lopte. Konstanto je bio rešenje za izvlačenje lopte i šut kada je napad u buli. Na kraju šutao trojku za pobedu i promašio, ali mi je jako drago što je baš on uzeo taj šut.

 

Po meni, idealan 12. igrač u timu. Uvedeš klinca, u nekom garbidž tajmu za početak, em njemu znače minuti, em što će cepnuti koju trojku ako opusti ruku. U nekoj boljoj situaciji bi se nadao da će zameniti Andrića, ali kako stoje stvari, biće tu mesta i za tog polovnjaka.

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Ne znam da li ima, ja sam gledao uživo, preko strima.

 

 

Gagula dobar na oba meča, nadam se da se neće ponoviti sindrom priprema opet. Igrao isključivo peticu, fino gradio, par dobrih napada leđima... 

 

 

Jedino se bojim da ne potpišemo Luku. Dečko izgleda kao 35 godina, tako se i kreće. Neki od prethodnih timova KKPa su plakali za streč četvorkom, ovoj to ne treba nikako.

Link to comment

Dobro, da li iko zna sta se desava sa nasim klubom? Hoce li se naci pare da se plate dugovi onom slovencu, ili se samo kenja preko novina a nista ne radi? hoce li biti ikakvog sponzora? hocemo li se pojacati ove sezone ili je ovo sa priprema to +muric? Ako je to sve, da li imamo sanse za plasman u gornji deo tabele aba lige?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

BxkYaKVIQAE1dh8.jpg

 

 

Ako je to sve, da li imamo sanse za plasman u gornji deo tabele aba lige?

 

 

Možda nerealno, ali iskreno se nadam još trojici ozbiljnih igrača. Ako ne bude tako, odgovot na ovo tvoje pitanje je - ne...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...