Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Evo, potvrda toga sto sam vam rekao... http://www.siol.net/sportal/kosarka/sp2014/novice/2014/09/primer_klobucarja_srbsko_sprenevedanje_in_podajanje_krivde_na_jako.aspx

 

Jedino sto tu pise da je bio dogovor da mu se isplati 38k u 3 rate. Interesantno je i to sto ih je Klobucar/Raskovic zvao par dana pre nego sto su ulozili zalbu na BAT ali niko iz Partizana nije odgovorio. Na BAT-u je onda trazio "samo" 80k umesto onih 200k, ali se Partizan nije ni pojavio na arbitrazi.

Ovakav debilizam(bezobrazluk) je u najmanju ruku za promenu rukovodsva a I za dobru tuzbu ... Samo sto je problem sto ne postoji institucija koja bi to sprovela (sns ne zanima populacijski manjinski klub)...

 

p.s. Teorija da je Raskovic zajebao Danilovica u nekom dilu oko para je krajnje naivna, a posebno onaj deo da zeli da dobije svoj deo preko kuknjave u medijima ... Predrag Sasa nije uopste naivan igrac kada je njegov novac u pitanju...

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Sami vedo, da sem jih čakal tri leta. Tudi po tem, ko sem se odločil, da bom šel pri tej stvari naprej, se niso odzvali. Poslal sem jim veliko elektronskih sporočil. Niso odgovorili. Ne morem čakati do leta 2020. Jaz se s tem ne obremenjujem več. Zdaj je na njih, da vse skupaj končajo, kot želijo"

 

 

Možda je Šilji pun inbox?

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

kakav bre silobad, da li ovde stvarno neko veruje da se ta karikatura pita za bilo sta u poslovanju partizana?

 

klub su vujosevic i danilovic, nema tu nikog drugog, i tako ce biti dok su njih dvojica tu. bas ce oni da dozvole nekom silobadu da donosi bitne finansijske odluke.

 

Naravno da će oni da odlučuju sve, šta se radi i kako se radi, ali neko ozbiljniji bi makar pročitao "sitna slova" i rekao im - ej, ovo i ovo ne valja...  Ako ne zna, da se konsultuje sa nekim ko zna, da se angažuje malo. 

 

 

 

Inače, misterija Grk još više dobija na težini. Miković juče 12 poena, Grk 0, doduše ne znam uz koju minutažu, ali znam da je igrao...

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

ali neko ozbiljniji bi makar pročitao "sitna slova" i rekao im - ej, ovo i ovo ne valja...  Ako ne zna, da se konsultuje sa nekim ko zna, da se angažuje malo. 

 

To pod uslovom da uopšte dobija ikakva slova na čitanje ili proveru, bila ona krupna ili sitna. U šta iskreno sumnjam.

Link to comment

Pa oni stalno kukaju i proklinju nezahvalnike koji su se usudili da traže pare po ugovoru. Verovatno ni sada nisu baš preterano ozbiljno shvatali to što su potpisali nego su bili u fazonu daj da sad potpišemo pa ćemo posle da isplatimo topli obrok i povlasticu za prevoz a dobri Jaka će da oprosti ostalo. Kad ono Jaka i menadžer zli makedonci :mad:

Link to comment

Ja bih voleo da moze (i da hoce) da se vrati dragan kicanovic. Stvarno mi je pomalo muka od ovih supljih prica koje nam podmece psd i ekipa.

 

Sad ocekujem da meni, ovako neinformisanom, kazete da ni dragan nije nista bolji od njega :(

Link to comment

Verovatno ni sada nisu baš preterano ozbiljno shvatali to što su potpisali nego su bili u fazonu daj da sad potpišemo pa ćemo posle da isplatimo topli obrok i povlasticu za prevoz a dobri Jaka će da oprosti ostalo.

 

misljenja sam da se takve klauzule ne prave da bi se kasnije prastale, sve je to namenski i vrlo profesionalno odradjeno. i ova kukanja sada, su obicna gluma i mazanje ociju lakovernoj javnosti zemlje nam srbije., ne bi li ta ista javnost nastavila da puni dzepove zlih makedonaca i raznoraznih danilovica i covica...  :fantom:

Edited by cvrlle
Link to comment

Ja bih voleo da moze (i da hoce) da se vrati dragan kicanovic. Stvarno mi je pomalo muka od ovih supljih prica koje nam podmece psd i ekipa.

 

Sad ocekujem da meni, ovako neinformisanom, kazete da ni dragan nije nista bolji od njega :(

 

Ne znam da li je bivši sps/jul kadar bolji, ali da, i ja bih najviše voleo da nam u sportu (a i u državi, je l te) na najodgovornijim funkcijama budu sposobni, pošteni i radni ljudi.

Link to comment

Kica je, valjda, konzul u Trstu. A i pod stare dane mu svakako ne pada napamet da se ponovo aktivno bavi vodjenjem kluba, pogotovo znajuci kakva je situacija u nasem sportu..

Link to comment

Dobili nas Kostarika, Elmedin i srpski Kevin Love, pojacani Terricom Whiteom i DJ Cooperom... Dallo i dalje nema pojma, Milutinovic grize™, mali Marinkovic je talentovan, Vujosevic ga cesto kritikuje™ sto znaci da je sledeci projekat... Od likova na probi se niko nije dojmio™, Grk ne zna gde se nalazi, neki skraceni plej je za 10-ak minuta pokazao mnogo vise od Dalloa, ali daleko je od kvaliteta za KKP. Salic je jos veca mrcina nego prosle sezone, L. Bogdanovic se raspada, Andric i Gagic klasika.

 

bio i mladji Aranitovic na tekmi.

Edited by sabahudin
Link to comment

Evo i izvestaj sa zvanicnog sajta ...

 

 

Tim Partizana NIS odigrao je drugu pripremnu utakmicu za sezonu 2014/2015. U Šumicama crno-beli su odmerili snage sa ekipom Jeniseja, koja je na ovom meču odnela pobedu rezultatom 83:74 (27:16, 26:19, 15:19, 15:20)

Ruski tim je odlično počeo meč i u prvom poluvremenu stekao visoku prednost, odbrana kluba iz Humske nije bila na zadovoljavajućem nivou pa je prvo poluvreme završeno rezultatom 53:33. U drugom poluvremenu stigla je i očekivana reakcija izabranika trenera Vujoševića, koji su agnažovanijom igrom pre svega u odbrani, a potom i sigurnijim napadom ublažili prednost protivnika, ali nisu uspeli da preokrenu rezultat, pa je Jenisej zasluženo zabeležio pobedu rezultatom 83:74. 

Najefikasniji u redovima ruske ekipe bili su Kuper i Kolešnikov sa po 14 poena, a pratio ih je Lešić sa 10 postignutih poena. Vajt je upisao 9, Kamarovski 7, Sergejev 6, Kikanović 5, Perović 2, Jakovenko2 i Zaicev 4. 

Iznova je u taboru šampiona Srbije najefikasniji bio Gagić sa19 postignutih poena, dok je Milutinović imao učinak od 13 poena. Aranitović je ubacio 5 poena, Torlak 6,Kouzeloglu 1, LončarevićMarinković 9, Dalo 4, Andrić 2, MikovićBezbradica 3, Bogdanović 4 i Šalić 6. 

.. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...