Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam da li ste vec pisali o tome, mada mi deluje da niste... Uglavnom, kad je doslo do sporazumnog raskida dogovora Partizan je Klobucaru trebao da plati 53.000€ u 4 rate. Uz to, Partizan je obecao da ce platiti dodatnih 200.000€ ako mu ne isplate tih 53k. Budale naravno nisu platile nista i Klobucar/Raskovic su otisli na arbitrazu. I tu su ispali prilicno korektni jer umesto 253k potrazuju samo 120k. Posto je BAT stao na stranu igraca Partizan mora da krije i troskove arbitraze pa tako sad ukupno mora da plati Klobucaru/Raskovicu 131.000€.

Onda je Vujosevic u pravu, a ovo moze biti neko muljanje Raskovica i Danilovica. Samo debil bi potpisao takav sporazumni raskid ugovora, koji uzgred ne bi opstao ni na jednom civilnom™ sudu.

I sad lepo pare od Bogdanovicevog transfera mogu da od Partizana izvuku njegov agent i njegov prodavac. Sve pokriveno formalnom odlukom BAT-a.

Link to comment

Onda je Vujosevic u pravu, a ovo moze biti neko muljanje Raskovica i Danilovica. Samo debil bi potpisao takav sporazumni raskid ugovora, koji uzgred ne bi opstao ni na jednom civilnom™ sudu.

I sad lepo pare od Bogdanovicevog transfera mogu da od Partizana izvuku njegov agent i njegov prodavac. Sve pokriveno formalnom odlukom BAT-a.

 

sta je u pravu? raskovic koji radi za jednu od najvecih agencija potpisuje 2011. prevarantski ugovor sa danilovicem sa ciljem da jednog dana na taj nacin pokradu klub i uzmu od  bogdanovicevog transfera 3 godina kasnije? jebote, kako gutate ovakve price? verovatno su i sa porezom zakasnili zato sto se danilovic dogovorio sa nekim iz vlasti da treba budzet da se napuni posto ce deficit biti veliki/

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Pa ja sam jos pre 20 strana napisao , da predsednik treba da plati taj iznos iz idiotskog sporazuma (za klub) i neka se pokrije usima i cuti ...

Ako je zaista to potpisao, to sigurno nije iz neopreznosti, ili lakovernosti, vec je tu sigurno bila neka korist i za njega.I ne mora da plati nista, nek zadrzi to kao otpremninu i nek odjebe od kluba.

Link to comment

sta je u pravu? raskovic koji radi za jednu od najvecih agencija potpisuje 2011. prevarantski ugovor sa danilovicem sa ciljem da jednog dana na taj nacin pokradu klub i uzmu od  bogdanovicevog transfera 3 godina kasnije? jebote, kako gutate ovakve price? verovatno su i sa porezom zakasnili zato sto se danilovic dogovorio sa nekim iz vlasti da treba budzet da se napuni posto ce deficit biti veliki/

Koji razlog moze da ima neko da potpise obavezu kluba da plati bonus od 200k evra na iznos od 50k evra ako zakasni sa placanjem jedne rate? Ja ne znam za takav slucaj, a da nije neka prevara.

Link to comment

Opet jedno zaboravljate a to je da se u klubu Dule za sve pita od zaposljanja tetkice pa do izbora igraca a satro nije znao sta se potpisuje. Izgleda su trebali da podele ovo na ravne casti al je ispalo neko sranje i sad Raskovic ne da nista.

Link to comment

Koji razlog moze da ima neko da potpise obavezu kluba da plati bonus od 200k evra na iznos od 50k evra ako zakasni sa placanjem jedne rate? Ja ne znam za takav slucaj, a da nije neka prevara.

Pa nije to bonus, to je suma koja se klobucaru duguje u celini. Zasto je tesko poverovati u jednostavnu pricu da je partizan mislio da moze da ispegla i ovo kao sto je peglao sa mnogim igracima ranije? Tako kod nad klubovi gunkionisu, samo sto su se sada zajebali i cenim da se ovo radi uprkos raskovucu, odnosno na jakino insistiranje.

Link to comment

Koji razlog moze da ima neko da potpise obavezu kluba da plati bonus od 200k evra na iznos od 50k evra ako zakasni sa placanjem jedne rate? Ja ne znam za takav slucaj, a da nije neka prevara.

Koliko ja kapiram to nije ugovorna kazna nego je to plata koju bi on po ugovoru zaradio da je odradio ceo ugovor, a posto su oni jednostrano raskinuli duzni su da mu je isplate. Meni tu mnogo nejasnije zasto bi Klobucar pristao na tako mali iznos i to u 4 rate.

Edited by sancho
Link to comment

Koliko ja kapiram to nije ugovorna kazna nego je to plata koju bi on po ugovoru zaradio da je odradio ceo ugovor, a posto su oni jednostrano raskinuli duzni su da mu je isplate. Meni tu mnogo nejasnije zasto bi Klobucar pristao na tako mali iznos i to u 4 rate.

Pa zbog menadzera koji mu kaze da prihvati to a da ce my on naci drugi klub. Ni prvi ni poslednji igrac. Danas je jaka govno, juce je bio bertans. Dule je malo prso, morao bi da nagazi na loptu, ovo je covicevski nacin ophodjenja prema igracima.

Link to comment

Koliko ja kapiram to nije ugovorna kazna nego je to plata koju bi on po ugovoru zaradio da je odradio ceo ugovor, a posto su oni jednostrano raskinuli duzni su da mu je isplate. Meni tu mnogo nejasnije zasto bi Klobucar pristao na tako mali iznos i to u 4 rate.

Kako sad jednostrano, kad se svuda pominje sporazum koji su potpisali?

Ne moze biti normalna odredba sporazuma kojim raskidas ugovor sa igracem, obavezujes se da mu platis odradjeni deo ugovora u nekoliko rata, a kao ugovornu kaznu (sto ova klauzula jeste) pristajes da platis sve obaveze do kraja ugovora kao da je odradjen u celosti, koji iznos je 4 puta veci od obaveze po sporazumu. A u medjuvremenu igrac predje u drugi klub gde prima platu.

Link to comment

Suma nije bitna.

 

Svega ovog ne bi bilo, da smo isplatili coveku koliko smo se obavezali. Sto kaze Kojot, hteli smo da ispeglamo ko i sa drugima (citaj da nam oprosti dug), pa se zajebali. Isto ko i sa porezom..

Link to comment

Kako sad jednostrano, kad se svuda pominje sporazum koji su potpisali?

Ne moze biti normalna odredba sporazuma kojim raskidas ugovor sa igracem, obavezujes se da mu platis odradjeni deo ugovora u nekoliko rata, a kao ugovornu kaznu (sto ova klauzula jeste) pristajes da platis sve obaveze do kraja ugovora kao da je odradjen u celosti, koji iznos je 4 puta veci od obaveze po sporazumu. A u medjuvremenu igrac predje u drugi klub gde prima platu.

 

zasto ne moze i kakve veze ima to sto on prima platu u drugom klubu?

 

ajde okani se vujoseviceve paranoje, ovo je drugi put da na veoma ruzan nacin klub opanjkava bivseg igraca. sad se ide toliko daleko u zastitu vujosevica da se danilovic proglasava lopovom koji u saradnji sa raskovicem potkrada klub, a previdja se da je ovo jedno 100. paranojisanje duleta vujosevica samo u poslednje dve godine.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

zasto ne moze i kakve veze ima to sto on prima platu u drugom klubu?

Ako mislis da moze probaj da pozajmis nekome pare uz klauzulu da je duzan da ti vrati 4 puta vise ako zakasni sa jednom ratom.

Ima veze jer je u tom slucaju ova cifra od 200k evra ugovorna kazna, a ne isplata zaradjene plate, jer ne mozes da primas platu u dva kluba, narocito ne u onom za koji nisi registrovan.

 

ajde okani se vujoseviceve paranoje, ovo je drugi put da na veoma ruzan nacin klub opanjkava bivseg igraca. sad se ide toliko daleko u zastitu vujosevica da se danilovic proglasava lopovom koji u saradnji sa raskovicem potkrada klub, a previdja se da je ovo jedno 100. paranojisanje duleta vujosevica samo u poslednje dve godine.

Mozda si u pravu. Mozda se u Partizanu posluje u najboljem interesu kluba i sve po zakonu :fantom:

Edited by Uskebasi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...