Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije baš da se razumem, u čemu je praktična razlika? Pretpostavljam da postoji neki rok za registraciju igrača za takmičenja, ili je fazon da ga dovedeš bez para, i onda da se suši godinu dana.

Poenta je da mozes dovoditi igrace(ugovor validan)  i ako si trenutno  svorc a isti ce imati pravo nastupa tek kada ispaltis dugovanje po BAT-u ... Znaci imas lufta (do oktobra) da sastavis tim i sacekas lovu koje treba da ti stigne (recimo neke rate za Bogdna, Lea, Zofrija) ... Ne znam sta ti tu nije jasno ?

 

p.s. Evo ga ! Zvezda prelaznog roka u evropi ... 

 

 

Crno-belu sedmicu zadužio Janis Kuzeloglu! 03.09.2014.   1652.jpgKošarkaški klub Partizan NIS angažovao je novog igrača, koji će braniti boje šampiona od sezone 2014/2015. Janis Kuzeloglu je potpisao četvorogodišnji ugovor sa sa klubom iz Humske. 

 

Krilni igrač je od početka priprema radio sa crno-belima, a nakon probnog perioda potpisan je i profesionalni ugovor sa mladim grčkim reprezenativcem. 

 

Janis je visok 204cm, ima 19 godina, a prethodno je nastupao za prestižnu grčku akademiju Madulidis. 

 

Novi krilni igrač kluba iz Humske odabrao je broj 7 koji će nositi na dresu srpskog šampiona. 

 

"Veoma sam srećan što sam postao igrač Partizana. To je veliki klub sa dugom tradicijom i odličnim trenerom. Duško Vujošević je jedan od najboljih trenera Evrope i svakako jedan od razloga zašto sam odlučio da svoju karijeru nastavim u Srbiji, braneći boje velikog Partizana. Trudiću se da igram najbolje što mogu, vredno ću raditi na svakom treningu i dati sve od sebe za tim", rekao je Janis Kuzeloglu, krilo Partizana NIS. 

Link to comment

Pa ne registruju ih sada, koji vam je kurac? Pašće neki reprogram, dogovor o dinamici isplate i sl, do dedlajna za prijavu igrača, tj nadaju se, valjda

Ista prica ko sa FKCZ

Link to comment

Pa to, onda je sve kao i do sad (umanjeno za određeni procenat atraktivnosti kluba na konto igranja EL, a što se tiče dovođenja neke piletine sa potencijalom), biće pare od dva ozbiljna transfera, Duje bespotrebno drami po običaju.

Link to comment

Pa ne registruju ih sada, koji vam je kurac? Pašće neki reprogram, dogovor o dinamici isplate i sl, do dedlajna za prijavu igrača, tj nadaju se, valjda

Eh kad bi se to tako nadalo ne bi se onda ni dovodilo. Znaju oni tačno šta će i kako će. Vujošević możda nije član neke partije i na papiru se ne bavi politikom ali je namazaniji I prepredeniji od velike većine domaćih političara. Što bi se reklo ume s ljudima...
Link to comment

Eh kad bi se to tako nadalo ne bi se onda ni dovodilo. Znaju oni tačno šta će i kako će. Vujošević możda nije član neke partije i na papiru se ne bavi politikom ali je namazaniji I prepredeniji od velike većine domaćih političara. Što bi se reklo ume s ljudima...

 

Ja bih rekao baš da ne znaju, jer sigurno nebi imali cunning plan da im pred početak sezone BAT stavi zabranu.

Gledaj malo koga će potpisati još osim ovog malog dok ne skinu blokadu, mada mi je i on misterija.

 

edit: mada i sam potpis bez službene registracije igrača pri klubu je ..... ono.... mrtvo slovo na papiru

Edited by Mister No
Link to comment

 

edit: mada i sam potpis bez službene registracije igrača pri klubu je ..... ono.... mrtvo slovo na papiru

 

kako misliš mrtvo slovo na papiru ? igrač nema obavezu prema klubu (i obrnuto) ako ga klub ne registrije ?

Link to comment

kako misliš mrtvo slovo na papiru ? igrač nema obavezu prema klubu (i obrnuto) ako ga klub ne registrije ?

 

Zavisi što su stavili u ugovor. Mislim, ovo je čudna situacija skroz. Nije praksa da potpisuješ nekog ako ga ne možeš staviti u nekakav radni odnos, a trenutno ne možeš.

Link to comment

Više je problem sa strane igrača, treba ga ubediti da će se sve to nekako skembati do dedlajna za ragistraciju.

 

Pa da. I koji igrač će ti na to pristati. Koji nešto vrijedi i važe sa par ponuda u džepu.

Link to comment

ko mu je menadžer ? ražnjatović ? logično bi bilo da je stavio klauzulu da ako ga ne registruju, može da ide, ali to je verovatno na nivou menadžer-klub

Link to comment

Jbt dal moguce da verujete da kao potpisali ga pa ce nekako namaci pare reprogram kurci palci Partizan ima para nego pokusava da izvrsi pritisak na Raskovica pretnjama da im oprosti deo koji bi dule tosa i psd stavili u dzep medjutim ovaj ne popusta pa mu dule javno stavio metu na ledja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...