Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni se čini da sam za Mačvana pročitao na ovom topiku.

 

ma objavili su neki portali, ali...ovo sto je joe napisao.

Link to comment

Svakako, ostaviću tebi da u svakom drugom postu potpisuješ FB peticije za teranje Svinje i zlog fizioterapeuta iz kluba, to će obogatiti raspravu na topiku.

 

 

 

:isuse: jadan pokusaj ucitavanja. 

Link to comment

Predlažem ti da odvojiš 7 sekundi svog vremena, uradiš pretragu pojma "Svinja" u postovima forumaša sa nickom "Timmy", pa da onda pričamo o eventualnom učitavanju.

Link to comment

Ovako, na vest da je potpisan neki no name Grk sa probe, upada Moća sa pričom "šta je bilo, a priča se kako nema para", na šta smo ja i JRC odgovorili kako potpisivanje poluamatera baš i nije dokaz imanja para,

Sinko koliko znam vama je Bat izrekao zabranu dovodjenja igraca? Ako je potpisao ovaj Grk to znaci sta? Ako potpisu Muric i Macvan to znaci sta? Ako se jure jos dva Amera na poziciji 1 i 4-5 to znaci sta? Znaci da je placeno Klobucaru i da Partizan ima para i te kako a da mangulica kao i uvek masno laze, kuka i vristi drzte lopova. A jos bolja je vasa naivnost i verovanje u to. Edited by Moća
Link to comment

Predlažem ti da odvojiš 7 sekundi svog vremena, uradiš pretragu pojma "Svinja" u postovima forumaša sa nickom "Timmy", pa da onda pričamo o eventualnom učitavanju.

 

Splačine... :yucky:

 

 

Your search for the term svinja returned 100 results

Your search for the term mesar returned 27 results

Link to comment

Ovako, na vest da je potpisan neki no name Grk sa probe, upada Moća sa pričom "šta je bilo, a priča se kako nema para", na šta smo ja i JRC odgovorili kako potpisivanje poluamatera baš i nije dokaz imanja para, na šta upadate ti i kralj sa doskočicama o "lakovernoj polovini", "internet anonimusima" i sličnim forama koje imaju za poentu, jebemligašta? Da pokažu da smo nekakva bot armija koja bespogovorno veruje Vujoševiću?

Mani me i tih fora sa "mega upućenošću". Upućen sam koliko i ostali koji čitaju novine i net, a iz toga je lako zaključiti da postoje ozbiljni finansijski problemi uprkos tome što se zaradilo solidno od prodaje Bogdanovića i Lovernja.

 

JRC je Moćinu bezazlenu opasku okarakterisao masovnim buntom 4 miliona ljudi. Ja sam se našalio na konto toga i na konto teze o Raškoviću prevarantu sa kojim Danilović više neće potpisivati papire po kojima treba da plati pet puta više nego što duguje.

Link to comment

Sinko koliko znam vama je Bat izrekao zabranu dovodjenja igraca?

Ja koliko znam, Klobucar je dobio spor pred arbitrazom, ali Partizanu nije izrecena bilo kakva zabrana.

Link to comment

Ja koliko znam, Klobucar je dobio spor pred arbitrazom, ali Partizanu nije izrecena bilo kakva zabrana.

 

Ovo je bilo u svim vestima pre neki dan

 

U košarkaški klub Partizan danas je stigla zabrana registracije stranih igrača Košarkaškog arbitražnog tribunala (BAT) zbog spora sa Jakom Klobučarom, potvrđeno je Beti u klubu.
Link to comment

Nije baš da se razumem, u čemu je praktična razlika? Pretpostavljam da postoji neki rok za registraciju igrača za takmičenja, ili je fazon da ga dovedeš bez para, i onda da se suši godinu dana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...