Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kaze Pavlovic da voli Djukanovica, ali da Partizan voli vise i da nece ici u Metalac. 

 

Takodje kaze i da je povredjen jos od 4. meca PO sa Zvezdom. Izgleda da mu niko nije rekao da treba da kaze kako mu je to sa prvog meca, odnosno da odsustvuje zbog potresa mozga i povracanja... bar je tako mantrao Dule. 

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemam sta ja da ti prastam, ali kao da i sam ne znas koliko malo treba da krenu opet iste glupe price... a sigurno mozart nije pominjao Duloove mantre i sl.

Link to comment

Jel' se ja tripujem ili su nam zakinuta 2 poena? Bilo je 49:49 posle kosa Milutinova iz ofanzivnog skoka, sad posle 1 bacanja Macvana 56:48.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

baguju sa grafikom dosta. na kraju poluvremena je pisalo 42:32, iako je bilo 42:34.

 

cudna utakmica, partizan ima 20 skokova vise, a gubi celu utakmicu. u prvom su sutnuli 4 ili 5 trojki u jednom napadu, sve promasili.

Link to comment

Ovaj Macvan lako moze biti igrac sa najodvratnijim ponasanjem u nasoj ligi. Mislio sam da sam navijacki subjektivan posto Partizan obicno gledam samo kad igra protiv nas ali ipak mi se realno gadi ovo njegovo ponasanje na utakmici protiv treceg tima. Kod svakog kontakta se baca kao da ga je voz udario i kad god mu se ne sudi prikenjava sudijama, kad se desi da mu dosude faul prenemaze se i hvata za glavu kao da je nevidjeno opljackan, stalno ima nesto da doda i da "opasno strelja pogledom". Sve u svemu, ponasa se kao najobicniji dripac.

 

edit: A muceni Denda ce da se ubije ako Partizan ne preokrene. :lolol:

Edited by harper
Link to comment

Moguce, sad gledam pbp na sajtu, ipak je tim kosem Milutinov smanjio na 2.

 

Ubise nas Jokic i Miljenovic, nista im ne mozemo. Uz to smo izgubili jedno 500 lopti.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...