Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

od koje ce moci da kupi 3 majina indeksa dnevno i iznajmi dvosoban stan na mirijevu bez centralnog grejanja.

 

nego, u kolko marke da ce ovaj da igra koliko i ona portugalska senzacija onomad?

 

ili onaj mladi ruja sto je bio u nas pre ne znam koliko godina unazad

 

@goofs 

http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?clubcode=par&pcode=000461

Edited by cvrlle
Link to comment

@Ljakse

Sta stvarno pokusavas da dokazes, ne kapiram ... ?

 

Ne pokušavam ništa, pitam čuvare vatre ko zapravo lupeta u celoj priči, trener i neiskusni predsednik sa jedne ili oni što najavljuju Muriće, Mačvane i sl sa druge strane.

Link to comment

Pa nisi ništa rekao, samo potprckuješ i postavljaš tupava islednička "šta ćeš ti na ovom topiku™" pitanja. Gukni slobodno, je l ima ili nema para, pošto vidim da si mega upućen? Ako nema, znači da je sa Milutinovićem i Grkom zaključan prelazni rok, je l tako?

 

 

Ovako, na vest da je potpisan neki no name Grk sa probe, upada Moća sa pričom "šta je bilo, a priča se kako nema para", na šta smo ja i JRC odgovorili kako potpisivanje poluamatera baš i nije dokaz imanja para, na šta upadate ti i kralj sa doskočicama o "lakovernoj polovini", "internet anonimusima" i sličnim forama koje imaju za poentu, jebemligašta? Da pokažu da smo nekakva bot armija koja bespogovorno veruje Vujoševiću?

Mani me i tih fora sa "mega upućenošću". Upućen sam koliko i ostali koji čitaju novine i net, a iz toga je lako zaključiti da postoje ozbiljni finansijski problemi uprkos tome što se zaradilo solidno od prodaje Bogdanovića i Lovernja.

Link to comment

Ljakse, naporan si onoliko... odmori malo.

 

Svakako, ostaviću tebi da u svakom drugom postu potpisuješ FB peticije za teranje Svinje i zlog fizioterapeuta iz kluba, to će obogatiti raspravu na topiku.

 

Ovako, na vest da je potpisan neki no name Grk sa probe, upada Moća sa pričom "šta je bilo, a priča se kako nema para", na šta smo ja i JRC odgovorili kako potpisivanje poluamatera baš i nije dokaz imanja para, na šta upadate ti i kralj sa doskočicama o "lakovernoj polovini", "internet anonimusima" i sličnim forama koje imaju za poentu, jebemligašta? Da pokažu da smo nekakva bot armija koja bespogovorno veruje Vujoševiću?

Mani me i tih fora sa "mega upućenošću". Upućen sam koliko i ostali koji čitaju novine i net, a iz toga je lako zaključiti da postoje ozbiljni finansijski problemi uprkos tome što se zaradilo solidno od prodaje Bogdanovića i Lovernja.

 

Vidiš, ja recimo nisam konkretno reagovao na priču o jeftinom Grku, nego na sve ove generalne najave koje idu ovih dana, a tiču se par ozbiljnih i poluozbiljnih igrača koji se ne potpisuju ako si u ozbiljnim finansijskim problemima. Zato i ne kapiram čemu odmah skakanje.

Link to comment

Pa niko ne lupeta , para se stvarno nema  za ozbiljna imena (proverene igrace) ... 

 

Pa Murić baš i nije anonimus, a Mačvan pogotovu (ako nije luptanje...)

Link to comment

Pa Murić baš i nije anonimus, a Mačvan pogotovu (ako nije luptanje...)

Ajde da se drzimo cinjenica ... Danas je 03.09.2014 i do sada su dovedeni raspali Andrija Milutinovic i neki Grk kome jos uvek niko nije zapamtio ime ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...