Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jok, ovo je 100%

 

 

Fudbal je sigurno samo sto sam ja mislio da je Janevski u pitanju.

 

 

Trickovski je 200%. Ceda je tu nebitan lik...

 

Moja greška onda. Izsearchovao sam, Vule je samo bio "lihvar".

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mogao bi stvarno, ali ne baš na čelo, lepo je njemu tamo... Pekovic i Mijat glavni finansijeri, dovedu Kecmana za prvog čoveka, našlo bi se tu još normalnih likova. Jedino vidim spas u takom razvoju, sve druge opcije su loše (da ostane ovaj ološ, da dođe sns banda ili arapski šeici.. Isti bi kurac bilo)

Link to comment

Mogao bi stvarno, ali ne baš na čelo, lepo je njemu tamo... Pekovic i Mijat glavni finansijeri, dovedu Kecmana za prvog čoveka, našlo bi se tu još normalnih likova. Jedino vidim spas u takom razvoju, sve druge opcije su loše (da ostane ovaj ološ, da dođe sns banda ili arapski šeici.. Isti bi kurac bilo)

 

On se covek ozbiljno posvetio pripremi za trenersku karijeru, tako da on konkretno tesko da ce toga da se prihvati. 

Edited by adasevic
Link to comment

Meni on deluje pre kao sportski direktor ili nesto slicno nego kao trener... Al dobro ako je covek tako odlucio

Ako mislis na Kecmana, što kaže adasevic, ozbiljno se posvetio budućoj trenerskoj karijeri. Skoro sam čitao neki njegov intervju, boravio je u Americi neki period, pratio treninge, upoznavao se sa svim strukturama kluba (Minesota, ako se ne varam), putovao sa timom... takođe, proveo je i mesec dana u jednom jakom evropskom klubu sa renomiranim trenerom na čelu, ali nije istakao o kom timu je reč. Moguće da je neko to već preneo na ovoj temi.

 

Inače, često ga srećem u kraju u kome živi i iako se to zna i od ranije, mogu samo da potvrdim da je Kec zaista jedan sjajan, odmeren i prizeman tip.

Imam neki osećaj da će napraviti dobru trenersku karijeru.

Link to comment

Ako mislis na Kecmana, što kaže adasevic, ozbiljno se posvetio budućoj trenerskoj karijeri. Skoro sam čitao neki njegov intervju, boravio je u Americi neki period, pratio treninge, upoznavao se sa svim strukturama kluba (Minesota, ako se ne varam), putovao sa timom... takođe, proveo je i mesec dana u jednom jakom evropskom klubu sa renomiranim trenerom na čelu, ali nije istakao o kom timu je reč. Moguće da je neko to već preneo na ovoj temi.

 

Inače, često ga srećem u kraju u kome živi i iako se to zna i od ranije, mogu samo da potvrdim da je Kec zaista jedan sjajan, odmeren i prizeman tip.

Imam neki osećaj da će napraviti dobru trenersku karijeru.

jel živi oko hilandarske/cetinjske? često sam ga tu ranije viđao...

Link to comment

Ako mislis na Kecmana, što kaže adasevic, ozbiljno se posvetio budućoj trenerskoj karijeri. Skoro sam čitao neki njegov intervju, boravio je u Americi neki period, pratio treninge, upoznavao se sa svim strukturama kluba (Minesota, ako se ne varam), putovao sa timom... takođe, proveo je i mesec dana u jednom jakom evropskom klubu sa renomiranim trenerom na čelu, ali nije istakao o kom timu je reč. Moguće da je neko to već preneo na ovoj temi.

 

Inače, često ga srećem u kraju u kome živi i iako se to zna i od ranije, mogu samo da potvrdim da je Kec zaista jedan sjajan, odmeren i prizeman tip.

Imam neki osećaj da će napraviti dobru trenersku karijeru.

 

pa kod zeljka

Link to comment

jel živi oko hilandarske/cetinjske? često sam ga tu ranije viđao...

toplicin venac, zar ne?

Bliži je jolo, viđam ga kod Palace-a, najčešće šeta psa.

Edit: ali ne deluje nervozno kao jedan vas saborac sa topika (Kim beše?) koji je uvek izlazio da šeta psa kada se iznervira nekom tekmom [emoji1]

pa kod zeljka

Pretpostavio sam, ali mi se čini da nije želeo to da istakne u intervjuu. Edited by Segundo
Link to comment

pa covek ima dve gajbe prekoputa palaca u onoj lepoj zgradi sto je na uglu dve ulice, u jednoj zivi, drugu rentira (ali je dobar covek, drugarica mi je sirota i bas je fer prema njoj, dugo je ceka za parice).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...