Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da se prisetimo da je veliki mag Vujošević odlučio da mu Musli ne treba. Na kraju sezone Đumić igra minut po utakmici jer za više nije, dok nas Musli makedoniše na sudu. 

Edited by pacey defender
Link to comment

makedoniše? 

trebalo je da stavim ™. popularan izraz za košarkaša koji ima čudnu potrebu da mu se isplate novci koji su ugovorom predviđeni. slučaj samardžiski, viđen iz ugla jednog prominentnog insajdera sa foruma, sada neaktivnog

Link to comment

trebalo je da stavim ™. popularan izraz za košarkaša koji ima čudnu potrebu da mu se isplate novci koji su ugovorom predviđeni. slučaj samardžiski, viđen iz ugla jednog prominentnog insajdera sa foruma, sada neaktivnog

mislim da je izraz makedonac nastao mnogo pre samardzijskog...negde na fudbalu, 2009/10

Link to comment

trebalo je da stavim ™. popularan izraz za košarkaša koji ima čudnu potrebu da mu se isplate novci koji su ugovorom predviđeni. slučaj samardžiski, viđen iz ugla jednog prominentnog insajdera sa foruma, sada neaktivnog

Molim da se notira da su se originalni Makedonci™ pojavili u FKCZ, u vidu Trickovskog i Janevskog  -_-

Link to comment

Originalni Makedonac™ je bio Vule Avdalović i nije imalo veze sa isplaćivanjem dugovanja, nego valjda je, prema izvorima salate™, folirao povredu da bi izbegao reprezentativno leto i dobio bolji ugovor u drugom klubu. Makedonac™.

Link to comment

Pukosmo derbi, a ni jedne reči o tekmi. Ima li nečega da je bilo dobro ? Vidim da je Dallo igrao 15 minuta , da ih je Mačvan natrpao, Edo u minusu, Božo 1 minut ...

 

Ja sam odgledao par minuta, kraj trece cetvrtine, mi na -8, 20sek do kraja, Dallo samouvereno dribla i trosi vreme, krece u prodor jako i do samog kraja na 5sek, lopta mu udara u koleno i gubi je, grabi je Mitrovic, zalece se u dvokorak sa pola terena i ubada trojku. Onda sam ugasio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...