Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nisu smešne, to me je iznenadilo.

 

ma trisne cene su im smesne, to je cinjenica. kakava trzisna cena bezbradice koji je pre partizana igrao za markicu za prevoz?! van partizana mozda moze da izvuce par hiljada mesecno negde i to je plafon.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lepa atmosfera bila. Pre meča Tosa šutirao trojku i pogodio i dobio ovacije :)

 

Tekma nije vredna pomena. Istakao bih igrača Tamiša sa brojem 6, zaboravih mu prezime. Dobar skroz. Nama igrala sva deca i dobili velike aplauze kad su ulazili. Aranitovic je tri puta lošiji od Vanje koji je mladji čini mi se 2 godine. Glišić isto slab..

 

Pričao sam sa izvorom iz kluba, pitam za Macvana kaže nije mu ništa, odmara ga ovaj. Za Milutinova i nema toliko potražnje kao što mediji pišu, ali se ne zna da li će ostati. Na moj komentar da očekujem da sledeće sezone eksplodira i da mu cena skoči, reče da Dule isto misli. Igranje eurocupa je neizvesno veoma i od toga će zavisiti kaku ćemo ekipu praviti. Nema para.. Za porez se duguje još 6 rata i to nas koči. Najlošiji igrači nam nisu uopšte jeftini kao što se pretpostavlja i svi igraju po tržišnim cenama, sem Mačvana, Tepe i Saše, za kog nisam hteo ništa da pitam, al čuh na tribini da će igrati sledeću tekmu. Sve u svemu nema mnogo razloga za nadu i optimizam.

 

sreo sam ga večeras popodne u hilandarskojulici u centru. nosio je majicu "partizan belgrade", šeta normalno, priča na mobilni, kao da nije povredjen..

Link to comment

Nastavlja se sa iznenađenjima u Sloveniji. Posle Olimpije, koja je eliminisana još ranije u četvrtfinalu plej-ofa od Heliosa ipetostruki uzastopni prvak - Krka je završila takmičenje. Tajfuna iz Šentjuraje izbacio ekipu Aleksandra Džikića sa 2:0 u seriji i tako “zmajčeke” ostavio bez ABA lige.

 

Da li se ja dobro sećam, ovde su se hejlovali trenerski kvaliteti Džikića u odnosu na Miloja ili ne? Podsetite me...

Link to comment

Pukosmo derbi, a ni jedne reči o tekmi. Ima li nečega da je bilo dobro ? Vidim da je Dallo igrao 15 minuta , da ih je Mačvan natrpao, Edo u minusu, Božo 1 minut ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...