Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

U Pioniru sam posle više od mesec dana, baš sam se uželeo.

 

Mačvan ne igra, sedi na mestima za povređene. Na 15 min do početka nema ni 500 ljudi.

Link to comment

Lepa atmosfera bila. Pre meča Tosa šutirao trojku i pogodio i dobio ovacije :)

 

Tekma nije vredna pomena. Istakao bih igrača Tamiša sa brojem 6, zaboravih mu prezime. Dobar skroz. Nama igrala sva deca i dobili velike aplauze kad su ulazili. Aranitovic je tri puta lošiji od Vanje koji je mladji čini mi se 2 godine. Glišić isto slab..

 

Pričao sam sa izvorom iz kluba, pitam za Macvana kaže nije mu ništa, odmara ga ovaj. Za Milutinova i nema toliko potražnje kao što mediji pišu, ali se ne zna da li će ostati. Na moj komentar da očekujem da sledeće sezone eksplodira i da mu cena skoči, reče da Dule isto misli. Igranje eurocupa je neizvesno veoma i od toga će zavisiti kaku ćemo ekipu praviti. Nema para.. Za porez se duguje još 6 rata i to nas koči. Najlošiji igrači nam nisu uopšte jeftini kao što se pretpostavlja i svi igraju po tržišnim cenama, sem Mačvana, Tepe i Saše, za kog nisam hteo ništa da pitam, al čuh na tribini da će igrati sledeću tekmu. Sve u svemu nema mnogo razloga za nadu i optimizam.

Edited by Timmy
Link to comment

Lepa atmosfera bila. Pre meča Tosa

 

Koliko je ljudi bilo na kraju?

 

Jbg, ne mogu se očekivati posete na nivou ABA lige, utakmica ima svaki drugi dan, malo su ljudi bacili fokus i na fudbal sad oko titule..

Link to comment

Lepa atmosfera bila. Pre meča Tosa šutirao trojku i pogodio i dobio ovacije :)

 

Tekma nije vredna pomena. Istakao bih igrača Tamiša sa brojem 6, zaboravih mu prezime. Dobar skroz. Nama igrala sva deca i dobili velike aplauze kad su ulazili. Aranitovic je tri puta lošiji od Vanje koji je mladji čini mi se 2 godine. Glišić isto slab..

 

Pričao sam sa izvorom iz kluba, pitam za Macvana kaže nije mu ništa, odmara ga ovaj. Za Milutinova i nema toliko potražnje kao što mediji pišu, ali se ne zna da li će ostati. Na moj komentar da očekujem da sledeće sezone eksplodira i da mu cena skoči, reče da Dule isto misli. Igranje eurocupa je neizvesno veoma i od toga će zavisiti kaku ćemo ekipu praviti. Nema para.. Za porez se duguje još 6 rata i to nas koči. Najlošiji igrači nam nisu uopšte jeftini kao što se pretpostavlja i svi igraju po tržišnim cenama, sem Mačvana, Tepe i Saše, za kog nisam hteo ništa da pitam, al čuh na tribini da će igrati sledeću tekmu. Sve u svemu nema mnogo razloga za nadu i optimizam.

 

pa koji su vam najlosiji igraci, ti koji igraju po trzisnim cenama?

Link to comment

pa koji su vam najlosiji igraci, ti koji igraju po trzisnim cenama?

Konkretno smo pričali o Milutiovicu, Bezbradici i Djumicu.

 

A tržišne cene u smislu njihove realne cene na tržištu, da ne bude neke zabune.

Edited by Timmy
Link to comment

Konkretno smo pričali o Milutiovicu, Bezbradici i Djumicu.

 

A tržišne cene u smislu njihove realne cene na tržištu, da ne bude neke zabune.

 

pa njihve trzisne cene su smesne tkao da vam je to najmanji problem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...