Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako misliš nema izlaz? neki izlaz uvek postoji jbg...

 

postoji, da se snize ocekivanja i to je to. rebilidng ne moze, nema igraca, da se bore za evroligu ne mogu psoto su zvezda i cedevita neuporedivo jaci, a sledece sezone ce razika biti samo veca, tako da ne vidim sta pametno partizan moze da uradi. na stranu to sto su oni ostanci najoptimisticniji scenario, ne bi me iznenadilo da muric ode.

Link to comment

postoji, da se snize ocekivanja i to je to. rebilidng ne moze, nema igraca, da se bore za evroligu ne mogu psoto su zvezda i cedevita neuporedivo jaci, a sledece sezone ce razika biti samo veca, tako da ne vidim sta pametno partizan moze da uradi. na stranu to sto su oni ostanci najoptimisticniji scenario, ne bi me iznenadilo da muric ode.

 

zavisi šta podrazumevaš pod rebilding. rebilding meni podrazumeva smanjenje očekivanja između ostalog. ako ova petorka tvoja ostane bez nekih igrača koji bi tu došli kao mačvan prošle sezone to u neku ruku i jeste rebilding. nije onaj klasični u kome bi imao botom aut kao filadelfija recimo ali bi to bio sasvim solidan pad očekivanja u navijačkoj bazi. sve tako dok se kolo sreće ne okrene.

Edited by theanswer
Link to comment

rebilding podrazumeva da imas nekoliko igraca koji ce da se razvijaju par godina dok rezultat trpi, dakle da dobiju sansu pre nego sto je vreme za to. partizan nema takve igrace. ako iskopaju nekog  skidam kapu, ali ne verujem.

 

sto se tih pet igraca tice, to je naoptimisticniji scenario, a ponovo je to ekipa bez macvana, pavlovica i milosavljevica. cime ce to da se zameni?

Link to comment

marinković mi pada prvi na pamet kao igrač koji će da ostane i da se razvija. glišić je još daleko ali bi mogao dobiti neke minute.  ako u tom optimističnom scenariu ostanu i murić i milutinov pa se za njih uzmu neke pare... a nije isključeno ni da se pojavi neki novi razočarani mačvan ili poor man's mačvan, bivši igrač ili neko ko hoće da rehabilituje karijeru, ne pada mi niko pamet, ali nije mi ni mačvan padao... da li je to dovoljno za EL, naravno da ne, ali nije baš da ne postoji izlaz da se pregura neki period..

Link to comment

marinković mi pada prvi na pamet kao igrač koji će da ostane i da se razvija. glišić je još daleko ali bi mogao dobiti neke minute.  ako u tom optimističnom scenariu ostanu i murić i milutinov pa se za njih uzmu neke pare... a nije isključeno ni da se pojavi neki novi razočarani mačvan ili poor man's mačvan, bivši igrač ili neko ko hoće da rehabilituje karijeru, ne pada mi niko pamet, ali nije mi ni mačvan padao... da li je to dovoljno za EL, naravno da ne, ali nije baš da ne postoji izlaz da se pregura neki period..

 

marinkovic je jedini nesto pokazao, glisic ne moze da dominira ni protiv kadeta. mitlunov ce verovatno ostati, za murica mi je nada plica od strepnje. nije problem da se pregura neki period, samo sto ne mislim da ce taj period biti kratak i ne mislim da ce se partizan lako iscupati iz ovoga.

Link to comment

 nije problem da se pregura neki period, samo sto ne mislim da ce taj period biti kratak i ne mislim da ce se partizan lako iscupati iz ovoga.

 

ovo je ključ sigurno

 

zaboravio sam grka inače :)

Link to comment

ovo je ključ sigurno

 

zaboravio sam grka inače :)

 

grk nije prijavljen za kls tako da ga necemo videti ove sezone.

Link to comment

zahovič se spominje kao novi sportski direktor fk

 

znam za grka, vujoševićeva sujeta ne dozvoljava da se ne licencira dalo, ali i dogodine je u klubu

Link to comment

ma bre bole me.. slazem se sa @lumumbom.nema nista narocito sledece sezone.muricu zelim da igra evroligu.zahvalan sam do neba sto je uopste dosao.gagi da zabode nesto sto zasluzuje!milutinovu too! jos jedno partizanovo dete da ne kazem beba.a to je od one generacije 66 u balunu, a glupani misle da se mejdej zajebava...

nek ode i u zvezdu.verovatno ce u istanbul kod jednog od 2 nasa ludjaka.meni je cilj da opstanemo u aba ligi sledecih par sezona.veoma bih bio zadovoljan.promena uprave pod must i jebiga, odlazak dujanov.ne zbog toga sto se pokacio sa oberolosem srbije i srbske kosarke nego zato sto je doosta!ocu novi partizan!onaj simod partizan kao moj dres sto je bio!jebe mi se za titule.treba nam da neko pritisne pause!par leta tihovanja.graditi skauting po ex jugi.mogli bi mozda sa tom vizurom nesto, neka saradnja, mozda.nema veze.znaci opstanak u aba ligi! 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...