Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Larsone, najbolje bi bilo da nam otkrijes tu tvoju definiciju "vrhunskog" pa da onda znamo o cemu pricamo. Kakve su sad ovo nove teorije o tome sta je sve potrebno treneru da bi se mogao nazvati vrhunskim? Vrhunski kosarkaski trener je valjda onaj kojem nisu dostupne zanatske tajne i koji je sposoban da to svoje znanje stavi u funkciju timskih rezultata, individualnog razvoja igraca i drugih ciljeva koje kao trener zeli da postigne. Vujosevic je napravio brdo trofeja, stvorio jos vece brdo igraca, ima i priznanje najboljeg evropskog trenera godine, to su neki parametri koji njega pojedinacno, po meni, cine vrhunskim evropskim trenerom ili makar covekom koji je u jednom trenutku bio vrhunski evropski trener.

 

Ladno sam mislio da je ljakse u stvari muslin, a ne henrik larson. U jednom momentu sam se bio totalno pogubio ko je ko, kada ste promenili nikove...Jedino mi je kojot standardan i lako prepoznatljiv jer drži svog ćaleta na avataru :D

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Debeli ima tričavih 20ak trofeja i EL final4 sa ekipom sa Balkana. O čemu pišeš ti...

 

Jos malo o Vujosevicu, osim sto bi potpisao sto je ljakse napisao, samo da dodam i moju da Vujosevic nije niti je ikad bio vrhunski trener. Bio je on i ranije na final 4 pa je ispusio (i to sa jakim imenima u timu) dok je Robija direktno sa parketa koje tri cetri godine kasnije uzeo final 4 sa puno slabijim timom i u puno gorim uslovima. Van Partizana nije napravio nikakav uspjeh, taj drugi final 4 (sa ekipom iz balkana) nemoze se propisati samo njemu nego sretnom ubodu sa strancima i Kecmanovom ludilu u mecu sa Makabijem. Te iste godine vrhunski trener bi lako odradio cibonu sa ekipom sto je igrala final 4 umjesto da kao "vrhunski" trener ovisi o Kecmanovom kosu preko pola terena. On je dobar trener i tome u prilog idu domaci trofeji, ali za vrhunskog trenera reference bi trebale biti kudikamo jace od onih sto ih on ima.

Link to comment

Meni su Obradovic, Pesic i Ivkovic vrhunski treneri. Nije mi Dule za tu grupu sto naravno ne znaci da je nivo Radonjica, Mute ili Bajica - da me grobari pogresno ne skontaju.

Link to comment

Lajkse je Laron. Larson odavno nije medju nama. :(

+1

ljaron

 

Meni su Obradovic, Pesic i Ivkovic vrhunski treneri. Nije mi Dule za tu grupu sto naravno ne znaci da je nivo Radonjica, Mute ili Bajica - da me grobari pogresno ne skontaju.

dakle smatras da je treca liga :D Edited by pbg12345
Link to comment

Jos malo o Vujosevicu, osim sto bi potpisao sto je ljakse napisao, samo da dodam i moju da Vujosevic nije niti je ikad bio vrhunski trener. Bio je on i ranije na final 4 pa je ispusio (i to sa jakim imenima u timu) dok je Robija direktno sa parketa koje tri cetri godine kasnije uzeo final 4 sa puno slabijim timom i u puno gorim uslovima. Van Partizana nije napravio nikakav uspjeh, taj drugi final 4 (sa ekipom iz balkana) nemoze se propisati samo njemu nego sretnom ubodu sa strancima i Kecmanovom ludilu u mecu sa Makabijem. Te iste godine vrhunski trener bi lako odradio cibonu sa ekipom sto je igrala final 4 umjesto da kao "vrhunski" trener ovisi o Kecmanovom kosu preko pola terena. On je dobar trener i tome u prilog idu domaci trofeji, ali za vrhunskog trenera reference bi trebale biti kudikamo jace od onih sto ih on ima.

 

uh, boli me mozak dok citam ovo.

Link to comment

sto?

ako nista drugo ono cinjenici da si vujosevicu kao manu nasao sezonu gde je klub iz srbije odveo na f4, sve sa vranesom kao prvim centrom  i stevanom milosevicem kao delom rotacije

Link to comment

Naravno da je F4 neviđen uspeh i da to ne može da bude samo sreća. Sad, ono što je išlo posle toga je to što ga smešta u rang Ektora Kupera a ne Murinja.

Link to comment

Ko radonja.dve sezone gubi sve i u trecoj najzad uspeh stize.sta reci?

Nije kalibar za zvezdu?

 

sta reci? pa glagol, cetiri slova, oznacava duboku dusevnu bol. pati.

 

 

da ode kao pobednik 

 

:0.6:

Link to comment

ako nista drugo ono cinjenici da si vujosevicu kao manu nasao sezonu gde je klub iz srbije odveo na f4, sve sa vranesom kao prvim centrom  i stevanom milosevicem kao delom rotacije

 

Maric je igro kojih 30 minuta po mecu valjda te sezone. 

Link to comment

sta reci? pa glagol, cetiri slova, oznacava duboku dusevnu bol. pati.

 

 

Ne diraj bradilka, on nam je makar nesebično nudio bajićaru kao rešenje, ostalo forumaško groblje ga je krilo od nas i štekovalo za dulovu zamenu.

Link to comment

U top-16 fazi kada smo tukli Pao na strani i Barsu kuci (njen prvi poraz te sezone u svim takmicenjima), centarski par su cinili Slavko Vranes+Stevan Tarzan Milosevic ...

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...