Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ko je najveci dziber od seljacina trenera mladje generacije?

ne mora obrazlozenje, verujem na rec.

nije tvoje da pričam o tome. izvini :(

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam da li je neko pomenuo (preleteh samo poslednje strane) Bogdan ponovo zvezda u usponu. Malo mi iznenadjenje sto dve godine to dobija, al dobro, verovatno su racunali da je napravio iskorak u vecem klubu, otisli na F4 i slicno..

Link to comment

sitnicaris, nema veze, nek dobije istu nagradu i sledece sezone po treci put :)

mada su nagradu mogli dati i njegovom saigracu iz ceske. ako je neko ove sezone napravio iskorak u odnosu na dosadasnju karijeru to je on

Link to comment

sitnicaris, nema veze, nek dobije istu nagradu i sledece sezone po treci put :)

mada su nagradu mogli dati i njegovom saigracu iz ceske. ako je neko ove sezone napravio iskorak u odnosu na dosadasnju karijeru to je on

prestareo je on odavno za tu nagradu.

Link to comment

Par misli o Vujoševiću.

 

Dugo ne pratim njegove javne nastupe i dosta sam se iznenadio kada sam video ovu konferenciju gde pominje Todorića.

 

Meni je zaista žao čoveka. Nikad nisam mislio da je u pitnaju neka bolest i tako to ali sada mi deluje dosta sjebano i mentalno, a ne samo fizički. Način na koji objašnjava novinaru i ubeđjuje ga u svoju teoriju je dosta tužan. Mislim da je za njega bolje da se skloni. Partizan da održi neki veličanstven oproštaj, da ode kao pobednik i to je to. 

 

Inače, od 2009. ga smatram velikim trenerom. Do tada mi je bio solidan, a period u kom je vodio reprezentaciju mi je bio baš slab. Ali ta košarka koju je Partizan igrao u fajnal for sezoni, ona ludačka serija koja je počela u zadnjem trenutku grupne faze i taktičko nadmudrivanje sa Barselonom - neka je i trenutni bljlesak ali jebiga, stiglo se do f4 što će se pamtiti. Kao i cela desetogodišnja dominacija što će se pamtiti. Sutra kad bi podneo ostavku ostao bi heroj većini navijača Partizana. I ako gledamo samo sportski deo priče to će biti zasluženo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...