Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kada si trener ekipe koja ima za cilj EL, a dve godine za redom ne uspeš da ga ostvariš, pri čemu si jednom domaćin u ključnoj utakmici za EL i imaš +11, 4 minuta do kraja, a drugi put u ključnoj utakmici imaš +7 i napad 3 minuta do kraja - i oba puta se ne kvalifikuješ. Možemo zaključiti da to nije trener kakav Partizanu treba. :)

Pa naravno da je neuspeh i velika većina trenera bi popila otkaz posle takve dve sezone, pod uslovom da je tim konkurentan, kao u Džikićevom slučaju, i da nema minulog rada od 10+ vezanih titula.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tako je, ja sam promovisao taj stav pre 6 ili 7 godina (lepo je što pamtiš i nadovezuješ se posle tolikog vremena, to je za svaku pohvalu), ali više volim sopstveno zadovoljstvo da ga vidim poraženog, nego što mi je stalo do interesa srpske košarke. Je l može tako?

 

Naravno da može.  

Link to comment

Ne. Teza je bila da je Vujošević grobar srpske košarke, odnosno da je sahranjuje svojim bitisanjem u istoj. Dakle, nevezano za to da li je na čelu Partizana, Saveza, šta god.

 

A onda napišeš da bi i pored toga što doprinosi uništavanju srpske košarke (sahranjuje je) voleo da ostane u Partizanu. 

 

Koliko se sećam, i ti si ovde promovisao taj stav- da je Vujošević grobar srpske košarke. Ukoliko nisi, izvinjavam se.

 

Daleko od toga da sam poistovetio Partizan i srpsku košarku. Ne znam kako si uspeo to da pročitaš.

 

Dok je Partizan žario i palio savezom, Vujošević je umeo da šteti interesima srpske košarke. Sad je totalno marginalizovan pa pravi mnogo manju štetu. A i ljudi ga sve više gledaju kao ludaka, pa je i opasnost da svojim verbalnim akrobacijama izazove neke incidente sve manja. On sad uglavnom sebe blamira svojim paranoičnim ispadima, tučom pred kamerama i pre svega šteti Partizanu. Čini mi se da finansijska situacija bila bolja kada bi on otišao.

 

Ćoki je trenutni mnogo moćniji u savezu i drži pod svojom kapom ogroman broj najtalentovanijih klinaca i pre će on da nanese neki štetu nego Vujošević.

 

Tako da, eto vam ga Vujošević, em je garant da Partizan neće imati preterano jak tim em je zadovoljstvo videti tog zlobnog, agresivnog prostaka kako gubi.

Link to comment

Ma kakvi, tom coveku evo vec 8 godina nije mesto pored kosarkaskog terena, za tih 8 godina on je samo gori postajao u ponasanju i nastupima. Nek ode negde u inostranstvo pa da se radujemo njegovim porazima na miru, ovde bih gledao malo vise sporta.

Link to comment

A evo ga i ovaj čičak ispod. Aj mi se skini više. Sačekaj da budem banovan, pa me onda prozivaj. To takvom moralnom kolosu mnogo bolje stoji.

Svasta. Zasto bi tako korektan, objektivan i neostrascen forumas bio banovan?

Link to comment

Ma kakvi, tom coveku evo vec 8 godina nije mesto pored kosarkaskog terena, za tih 8 godina on je samo gori postajao u ponasanju i nastupima. Nek ode negde u inostranstvo pa da se radujemo njegovim porazima na miru, ovde bih gledao malo vise sporta.

a sto lepo ne bi otisli na kk cz topic i tamo diskutovali da li je bolje da se vrati Vucic u klub ili da ostane gazda Coki

Link to comment

Ma kakvi, tom coveku evo vec 8 godina nije mesto pored kosarkaskog terena, za tih 8 godina on je samo gori postajao u ponasanju i nastupima. Nek ode negde u inostranstvo pa da se radujemo njegovim porazima na miru, ovde bih gledao malo vise sporta.

 

:lol:

Link to comment

Ma kakvi, tom coveku evo vec 8 godina nije mesto pored kosarkaskog terena, za tih 8 godina on je samo gori postajao u ponasanju i nastupima. Nek ode negde u inostranstvo pa da se radujemo njegovim porazima na miru, ovde bih gledao malo vise sporta.

I to što kažeš...videli smo ga jednom, videćemo, nadam se, još jednom kako gubi i dosta. Vreme je da se upristoji košarkaška scena.

Link to comment

I to što kažeš...videli smo ga jednom, videćemo, nadam se, još jednom kako gubi i dosta. Vreme je da se upristoji košarkaška scena.

 

sledece sezone ce bii pristojnije, beovuk u kls!  necu propustati utakmice. :D

Link to comment

Dok je Partizan žario i palio savezom, Vujošević je umeo da šteti interesima srpske košarke. Sad je totalno marginalizovan pa pravi mnogo manju štetu. A i ljudi ga sve više gledaju kao ludaka, pa je i opasnost da svojim verbalnim akrobacijama izazove neke incidente sve manja. On sad uglavnom sebe blamira svojim paranoičnim ispadima, tučom pred kamerama i pre svega šteti Partizanu. Čini mi se da finansijska situacija bila bolja kada bi on otišao.

 

Ćoki je trenutni mnogo moćniji u savezu i drži pod svojom kapom ogroman broj najtalentovanijih klinaca i pre će on da nanese neki štetu nego Vujošević.

 

Tako da, eto vam ga Vujošević, em je garant da Partizan neće imati preterano jak tim em je zadovoljstvo videti tog zlobnog, agresivnog prostaka kako gubi.

U principu se slažem sa dijagnozom, ali nimalo ne prihvatam ove lepe želje, hvala lepo :). Ipak bih podržao ovo što je Joe napisao.

 

Ma kakvi, tom coveku evo vec 8 godina nije mesto pored kosarkaskog terena, za tih 8 godina on je samo gori postajao u ponasanju i nastupima. Nek ode negde u inostranstvo pa da se radujemo njegovim porazima na miru, ovde bih gledao malo vise sporta.

Link to comment

joe bas ne voli vujosevica, zeli ono najgore sto moze da mu se desi :(

 

a o dzikicu smo pisali vec nekoliko puta, slazem se sa ovim da da on nije bas toliko dobar koliko se cesto naglasava i da je imao neke prilike do sad da mu karijera ode na visi nivo a nije ih za ovih 20ak godina koliko je trener iskoristio

 

@harper

nije ti to sto je milojevic trener tek dve godine nikakav argument, jebiga onda ispada da je obradovic 92e bio nula od trenera

 

 

mada, od svih tih nasih trenera mladje generacije, jedino je obradovic napravio znacajne rezultate, svi ostali su u manjoj ili vecoj meri "izvikani"

kokoskov na stranu, jer je imao veoma malo priliku da vodi samostalno neku ekipu i njegova karijera ide sasvim drugim putem

Link to comment

ko je najveci dziber od seljacina trenera mladje generacije?

ne mora obrazlozenje, verujem na rec.

ako mene pitas stvarno ne bi znao , probaj kod harpera, deluje upuceniji u tu problematiku :)

mada kad malo bolje razmislim, bajic je dominantan u svakom pogledu, tako da je veroovatno i najveci dziber

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...