Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Provodio sam i ja dosta vremena sa Dzikićem, jes malo džiber. Ono, nakurčeni šaban iz kraja koji non stop psuje i podjebava. Na primer zajebava protivničke igrače zbog fizičkih nedostataka. Juniore pred njihovim roditeljima nazivama retardima i slično. Al ima čovek ozbiljnu radnu etiku, to mu je najveća vrlina po meni.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema niceg misterioznog u tome sto sam par puta sticajem okolnosti imao prilike da budem u istoj prostoriji kao i Dzikic i imao prilike izbliza da vidim kako se covek ponasa. Ne razumem sta hoces, overenu izjavu u sudu sa imenom mesta na kojem smo se zajedno zatekli i detaljnim opisom ponasanja i komentara koje je davao na racun ljudi koje prvi put u zivotu vidi? Nije problem, napisacu ti izjavu ako ti platis overu.

 

Ne, dovoljno je da napišeš "video sam da je uradio to, to i to".

Link to comment

Nema niceg misterioznog u tome sto sam par puta sticajem okolnosti imao prilike da budem u istoj prostoriji kao i Dzikic i imao prilike izbliza da vidim kako se covek ponasa. Ne razumem sta hoces, overenu izjavu u sudu sa imenom mesta na kojem smo se zajedno zatekli i detaljnim opisom ponasanja i komentara koje je davao na racun ljudi koje prvi put u zivotu vidi? Nije problem, napisacu ti izjavu ako ti platis overu.

ozbiljno me zanimalo u cemu se ogleda dziberstvo. ima dzibera i dzibera.

al ajd, nemoj se naprezes.

Link to comment

Otpadaju Vujošević, Džikić, Obradović i Šoštar jer nisu dobri ljudi. Idemo dalje.

Nije fer prema ostalima staviti ih sa Vujosevicem u istu recenicu.

Link to comment

Vujošević nije vrhunski trener, ne možeš ga nikako stavljati u istu ravan sa onima koji to jesu, prosto iz razloga što je pokazao da može da radi samo u okruženju u kome ima potpuno odrešene ruke i svu moć, a i to na uzorku od 1, a i za to mu je trebalo određeno vreme da dostigne.

 

Heaviside ti je gore lepo nabrojao gde je Džikić sve imao prilike da se dokaže na višem nivou, pa nije uspeo. Za sad se može porediti sa nekim Trifom, nije postigao ništa značajnije od njega u karijeri, a imao je i bolje uslove. Plus, ne znam odakle ti to da je neko fasciniran Milojem, samo pričamo o tome da nije imao prilike da se pokaže u ozbiljnoj varijanti i da se na osnovu toga ipak ne može zaključiti da je potencijalno bolji ili gori od nekog.

 

Vujosevic je bez ikakve dileme vrhunski trener, o tome prosto necu ni da raspravljam kao sto ne bih raspravljao sa tezom da danas nije 7. maj. Dzikic je te sezone kad je vodio Lietuvos gubio bitne utakmice od takvih velicina kakve su CSKA (VTB liga), Zalgiris (litvansko prvenstvo) i, ako se ne varam, Galatasaraj (kvalifikacije za EL). To je nivo na kojem Milojevic tek treba da igra, ako uopste dodje dotle.

 

Cela ova prica je krenula od toga da li su Milojevic ili Dzikic bolje resenje za klupu Partizana, nema potrebe da spinujes pominjanjem Trife ili toga kakav je Dzikic generalno trener. Covek je u ovom trenutku bolji trener od Milojevica i to je to.

 

Ako nije bitno, zasto spominjes da je seljacina?

 

A zasto da ne? Od svih stvari koje sam napisao o Dzikicu bas ta jedna rec je bitna a radi se o mom licnom utisku koji sam stekao na osnovu licnog iskustva. Je l' treba ja da pitam zasto je bas ta rec bitna Toniju i ovom anonimusu sto lupa glavom o zid?

Link to comment

Dzikic je glavni trener raznih ekipa jos malo pa deceniju, Miloje citave dve godine. Glupo je poredjenje. Uzgred budi receno, taj ozbiljni trener Dzikic je na svom prvom poslu imao oci vece od stomaka (u njegovom slucaju svakako figurativno :D), tj. nije se bas pokazao. Uopste, za nekog ko ocigledno ima toliko dobro misljenje o svojim sposobnostima, nije do sada postigao previse velike uspehe. Kao sto rekoh, tu je vec godinama, tesko da ce sad u petoj deceniji zivota da se transformise u pomenutog Reda Auerbacha.

 

Miloje ima veci upside™.

Link to comment

Vujosevic je bez ikakve dileme vrhunski trener, o tome prosto necu ni da raspravljam kao sto ne bih raspravljao sa tezom da danas nije 7. maj.

 

mislim da ti izmiče značenje kategorije "vrhunski", to nije isto što i vrlo dobar ili odličan, predstavlja nešto od čega ne postoji bolje.

Link to comment

U sadašnjoj situaciji nema boljeg trenera za Partizan od Vujoševića. Ako se hteo neko nov i perspektivan (tj napraviti novi Vujošević) šansa je propuštena posle F4. U situaciji nemanja para, teško da iko može napraviti više od Vujoševića.

 

Osim toga, ja bih ekstremno voleo da ostane Vujošević. Obzirom da smo, nadam se, ušli u jedan period Zvezdine dominacije, dovođenje nekog simpatičnijeg lika u Partizan, značajno bi umanjilo efekat zadovoljstva pobedama nad Partizanom, a to nikako ne valja.

Link to comment

Ne, dovoljno je da napišeš "video sam da je uradio to, to i to".

 

Hocu, boli me kurac. Napisao sam da je seljacina, sto je kratak opis od jedne reci jedne stvari koja je inace nebitna za ovu raspravu a moj je licni utisak o Dzikicu i to je to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...