Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sve može da bude, ali ne znam odakle vam tolika ubeđenost u to. Ovde se priča o nekom potencijalu™ Džikića, kao da nije u pitanju lik koji je tu negde već 15 godina i imao je prilike da pokaže da li je baja ili ne, a pliva uglavnom u proseku za sad. Sa druge strane, Miloje ima par sezona u ultraspecifičnom klubu sa klincima u izlogu, pa se opet ne može porediti sa tupsonom Gurketom, ali ni reći kako bi se snašao u ozbiljnom okruženju.

 

Otuda sto gledam utakmice i Krke i Mege. Kao sto rekoh, ne volim Dzikica jer je tezak seljak ali covek je ozbiljan trener i pokazao je da je baja vise puta. Ne znam sta ti shvatas kao priliku za pokazivanje, Krka je ozbiljniji klub od bilo koje srpske ekipe osim Zvezde i Partizana u kojima Dzikic ne moze da radi iz razlicitih razloga (zagrizeni je grobar a u svadji je sa Vujosevicem). Milojevic kao takmicarski trener za sada nije uradio ama bas nista i u tom smislu bi pre mogao da se poredi sa Gurovicem nego sa Dzikicem. Sta ce biti sutra ne znam, mozda Miloje postane najtrofejniji srpski trener ikada ali za sada on i Dzikic nisu u istoj trenerskoj ligi.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

impozantna je razlika izmedju ta dva tima u ove dve sezone, cela 1 pobeda ih razdvaja u zbiru.

 

manite mitove o dzikicu cudotvorcu, na stranu koncepcijske razlike, tesko da je dzikiceva krka ista manji prosek od mege u aba ligi, a sasvim sigurno imaju ozbiljniji igracki kadar.

Edited by Joe D
Link to comment

Krka je ozbiljniji klub od bilo koje srpske ekipe osim Zvezde i Partizana 

 

Ovo realno ne znači ništa, koji još imaš ozbiljan takmičarski srpski klub? Poenta je u tome da je Džikić očito toliko ozbiljan trener da je posle 2 EL kluba došao u šestoplasiranu ekipu prejake ABA lige.

Link to comment

Dzikiceva prilika za pokazivanje je bio LR sa dosta skupim timom koji je on selektirao (doveo je 8 novih igraca). Nije uspeo da se plasira u EL u kvalifikacijama ogranizovanim u Viljnusu, stigao je do polufinala EC i VTB, ali je bio ocajan u domacem prvenstvu i opet je izduvao za EL. Oterali su ga posle ocajnog pocetka sledece sezone. Ne secam se u u kakvoj situaciji bila Olimpija, al cini mi se i da je tu fejlovao. 

 

Solidan EC trener i nista vise od toga. 

 

Miloje je potpuna nepoznanica. Mega nije nikakav reper, tamo i upravu i igrace zabole za rezultat tako da nije ni imao sansu da se pokaze u tom smislu. Izbor izmedju njega i Dzikica je po meni isti kao izbor izmedju Pilepica, Sehovica i slicnih i nekog Zagorca ili Dangubica. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Ovo realno ne znači ništa, koji još imaš ozbiljan takmičarski srpski klub? Poenta je u tome da je Džikić očito toliko ozbiljan trener da je posle 2 EL kluba došao u šestoplasiranu ekipu prejake ABA lige.

 

Pa sta? I Vujosevic radi 100 godina u Partizanu i nigde nije uspeo vani pa to ne znaci da nije vrhunski trener. Pogledaj i uporedi trenerske CV-je Dzikica i Milojevica, ne moras dalje od toga da ides. Prvi je bio trener u NBA, ima 4 titule u Sloveniji i jednu medjunarodnu titulu, kao sto i sam rece, vodio je dva EL tima. Drugi je uradio - sta tacno? Dzikic nije Bog zna kakav trener ali mi ova fascinacija Milojevicem, koji od trenerskog staza za sada ima dve godine treniranja "udri brigu na veselje" kluba, uopste nije jasna. Ponovicu, mozda se u Miloju kriju neki vanserijski trenerski kvaliteti koji ce tek doci do izrazaja ali u ovom trenutku on nije ni u kakvoj prici koja ukljucuje ozbiljne trenere sa ozbiljnim trenerskim portfoliom.

Link to comment

Nisam veliki fan te seljacine Dzikica ali on je, sto se tice trenerskih kvaliteta, za Milojevica Red Ojerbah licno.

:frust: :frust: :frust: :frust:

Link to comment

:frust: :frust: :frust: :frust:

 

Mozes da lupas glavom o zid koliko hoces, imao sam prilike i licno da se uverim koliki je Dzikic nadobudni i nevaspitani seljak. Retko tezak seljak, sto i ne cudi s obzirom na gabarite.

Link to comment

pa podeli s nama to sto znas, verujem da sve zanima

 

Zasto? To nije bitno ni za ovaj topik ni za ovu pricu. Kad napisem memoare poklonicu ti jedan primerak.

Link to comment

Pa sta? I Vujosevic radi 100 godina u Partizanu i nigde nije uspeo vani pa to ne znaci da nije vrhunski trener. Pogledaj i uporedi trenerske CV-je Dzikica i Milojevica, ne moras dalje od toga da ides. Prvi je bio trener u NBA, ima 4 titule u Sloveniji i jednu medjunarodnu titulu, kao sto i sam rece, vodio je dva EL tima. Drugi je uradio - sta tacno? Dzikic nije Bog zna kakav trener ali mi ova fascinacija Milojevicem, koji od trenerskog staza za sada ima dve godine treniranja "udri brigu na veselje" kluba, uopste nije jasna. Ponovicu, mozda se u Miloju kriju neki vanserijski trenerski kvaliteti koji ce tek doci do izrazaja ali u ovom trenutku on nije ni u kakvoj prici koja ukljucuje ozbiljne trenere sa ozbiljnim trenerskim portfoliom.

 

Vujošević nije vrhunski trener, ne možeš ga nikako stavljati u istu ravan sa onima koji to jesu, prosto iz razloga što je pokazao da može da radi samo u okruženju u kome ima potpuno odrešene ruke i svu moć, a i to na uzorku od 1, a i za to mu je trebalo određeno vreme da dostigne.

 

Heaviside ti je gore lepo nabrojao gde je Džikić sve imao prilike da se dokaže na višem nivou, pa nije uspeo. Za sad se može porediti sa nekim Trifom, nije postigao ništa značajnije od njega u karijeri, a imao je i bolje uslove. Plus, ne znam odakle ti to da je neko fasciniran Milojem, samo pričamo o tome da nije imao prilike da se pokaže u ozbiljnoj varijanti i da se na osnovu toga ipak ne može zaključiti da je potencijalno bolji ili gori od nekog.

Link to comment

Zasto? To nije bitno ni za ovaj topik ni za ovu pricu. Kad napisem memoare poklonicu ti jedan primerak.

 

Ako nije bitno, zasto spominjes da je seljacina?

Link to comment

nece, voli da je misteriozan.

 

Nema niceg misterioznog u tome sto sam par puta sticajem okolnosti imao prilike da budem u istoj prostoriji kao i Dzikic i imao prilike izbliza da vidim kako se covek ponasa. Ne razumem sta hoces, overenu izjavu u sudu sa imenom mesta na kojem smo se zajedno zatekli i detaljnim opisom ponasanja i komentara koje je davao na racun ljudi koje prvi put u zivotu vidi? Nije problem, napisacu ti izjavu ako ti platis overu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...