Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

AKo realno sagledamo situaciju, sledece godine nam u najboljem slucaju sleduje ekipa sastavljena od nekih domacih polovnjaka, krajnje diskutabilnih talenata i par jeftinih Amerikanaca ). U takvoj prici, mislim da bi se Dzile najbolje snasao (makar ume cestito da iskautira te jeftinije strance)

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja kontam da vam je bolje da krenete u fresh start sa Milojem. em nemate kinte, em može eventualno da se proba na duže staze pa šta ispadne, em je vojnik™. Džikić bi verovatno da radi za kintu, ne verujem da je dugoročno rešenje, a nije ni neki instant dobar trener da napravi nešto ozbiljno u sezoni. Kad se već veliki grobar dulo potrudio da posle njega ostane pustoš.

Link to comment

To bi bio projekat , ko sto je vas sa Gurovicem ... Cim se promeni klima i dodje do nekih para, povecace se ambicije i dovesce se neki bolji trener!  

Link to comment

kao 2010. godine, na primer. vujosevic i ako ode (sto nema sanse da se desi), licno on ce birati naslednika, kakva promena klime.

Link to comment

ne bih rekao, kontam da su sad u fazonu da mu konačno vide leđa. ono 2010. je bila klasična backdoor varijanta, da ima gde da se vrati u slučaju izvesnog fejla.

Link to comment

Miloje je bre odlican trener, pokazuje puno potencijala i neki igraci su eksplodirali kod njega, dajboze da dodje kod nas. To sto mi hocemo samo Fil Dzeksone, to je drugo.

Link to comment

misliš da su mu trenerski skilovi poput gurketovih?

MIslim da nema kapaciteta da postane neki trenerski mag™ (svrha koncepta na duze staze), sad da li ce na kraju imati etiketu "apsolutni promasaj" ili "osrednji regionalni trener" , totalno nebitno po meni ...

Link to comment

MIslim da nema kapaciteta da postane neki trenerski mag™ (svrha koncepta na duze staze), sad da li ce na kraju imati etiketu "apsolutni promasaj" ili "osrednji regionalni trener" , totalno nebitno po meni ...

takoreci 1 dzikic

Link to comment

Ja kontam da vam je bolje da krenete u fresh start sa Milojem. em nemate kinte, em može eventualno da se proba na duže staze pa šta ispadne, em je vojnik™. Džikić bi verovatno da radi za kintu, ne verujem da je dugoročno rešenje, a nije ni neki instant dobar trener da napravi nešto ozbiljno u sezoni. Kad se već veliki grobar dulo potrudio da posle njega ostane pustoš.

 

Nisam veliki fan te seljacine Dzikica ali on je, sto se tice trenerskih kvaliteta, za Milojevica Red Ojerbah licno.

Link to comment

Nisam veliki fan te seljacine Dzikica ali on je, sto se tice trenerskih kvaliteta, za Milojevica Red Ojerbah licno.

 

Sve može da bude, ali ne znam odakle vam tolika ubeđenost u to. Ovde se priča o nekom potencijalu™ Džikića, kao da nije u pitanju lik koji je tu negde već 15 godina i imao je prilike da pokaže da li je baja ili ne, a pliva uglavnom u proseku za sad. Sa druge strane, Miloje ima par sezona u ultraspecifičnom klubu sa klincima u izlogu, pa se opet ne može porediti sa tupsonom Gurketom, ali ni reći kako bi se snašao u ozbiljnom okruženju.

Link to comment

otkud znaš dok se ne proba?

 

Nigde nisam napisao da znam, vec da "mislim"

takoreci 1 dzikic

Upravo to nam i treba u ovoj situaciji , uz naglasak na dobrom skautingu (jeftinijih) amerikanaca i komunikaciji sa istima ...

Edited by Geo
Link to comment

 

 

Aleksandar Mitrović, fudbaler Anderlehta, nije zaboravio Partizan - odazvaće se na poziv "grobara" da se košarkaški klub novčano pomogne, prenosi Alo.

 

"Želim da na konkretan način pomognem košarkaškom klubu, uplatiću određenu svotu kako bi se finansijska situacija stabilizovala. Partizanovac sam, to je moja obaveza, a apelujem i na ostale sportiste iz crno-bele familije da prepoznaju koliko je težak trenutak. Ima nas dosta koji smo u inostranstvu potpisali dobre ugovore, red je da vratimo bar deo onoga što je nama Partizan dao. Iz košarkaškog kluba se nikad nisam ni sa kim družio, utakmice sam gledao i gledaću, navijaću za Partizan dok sam živ, ali sad moramo da zbijemo redove, da pokažemo kakvi smo zapravo ljudi", izjavio je Mitrović za Alo i dodao da bi voleo da od njegove prodaje što veću korist ima i fudbalski ogranak Partizana.

 

"Moj klub je zaslužio i svih 100 miliona evra, he-he... Zaista, navijaću da taj transfer bude što veći i zato što bi od toga korist imao i Partizan. To je klub koji me je najviše naučio fudbalu, životu... Ponosan sam na svaki trenutak koji sam proveo u Beogradu, na stadionu, u druženju s prijateljima, igračima, trenerima... Raduje me što ćemo vratiti šampionski trofej u vitrine, zaslužili su ga momci, svaka im čast", naglasio je popularni Mitrogol.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...