Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Eventualno ako vec ides u banku zbog neceg drugog, npr. da platis racun za fiksni telefon ili produzis dozvoljeni minus.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

glavomile, koliko ces para ti da im das? ja ce izdvojim 200 000 evra, ma makar morao posle celo leto da se krpim na Ibici.

Link to comment

Dug košarkaškog kluba je 4 miliona evra i mi u narednih mesec-dva moramo skupiti te pare,izmiriti sve dugove,dovesti ih na nulu a klub preko leta nek obezbedi sponzore,napravi budžet i sa šampionskim ambicijama uđe u sledeću sezonu.

 

Deluje realnije da će Čvorovićinavijači skupiti 4 meleona, nego da ce Šilobad (preko leta) obezbediti šampionski budžet. :fantom: 

Link to comment

Ali pozvivaš navijače da skupe pare za dugove koje je napravila aktuelna uprava. Da je barem neka nova uprava pa da maže kako su ovi prethodni ostavili dugove al ovako brate mili.

Edited by Moća
Link to comment

Dakle, to je cunning plan..pola posla je vec obavljeno ovakvim planom.

 

Kada je bila akcija oko operacije za Tijanu Ognjanovic angazovala se cela zemlja, malo i veliko i skupljeno je 2, 6 miliona eura, sto je u mojim ocima fantasticna cifra uzevsi u obzir gde zivimo. ovi carevi planiraju da skupe 4 miliona za 2 meseca i time rese dugovanja. Super, sjajno.

 

A onda ce uprava da nadje sponzore. Ista ta uprava, sa istim ljudima koji su sedeli tu i kurcem mrdnuli nisu da nadju te iste sponzore u vreme kada smo igrali F4 ili bili redovni u drugom delu EL, sada ce, kada nam je klub olupana kanta sa lepo napisanim imenom, da nadju sponzore i povedu KK u svetliju buducnost.

 

Ima ona Djindjiceva o akvarijumu i ribljoj corbi, ne znam da li je on smislio, ali je svakako adekvatna momentu.

Link to comment

A onda ce uprava da nadje sponzore. Ista ta uprava, sa istim ljudima koji su sedeli tu i kurcem mrdnuli nisu da nadju te iste sponzore u vreme kada smo igrali F4 ili bili redovni u drugom delu EL, sada ce, kada nam je klub olupana kanta sa lepo napisanim imenom, da nadju sponzore i povedu KK u svetliju buducnost.

 

nije bas.

dulo se prilicno trudio da lepim ponasanjem na konfama, kako dobije nove, tako i zadrzi stare sponzore.

Link to comment

Ali pozvivaš navijače da skupe pare za dugove koje je napravila aktuelna uprava. Da je barem neka nova uprava pa da maže kako su ovi prethodni ostavili dugove al ovako brate mili.

NIje dugove napravila aktuelna uprava nego joj bočnim udarima rade o glavi.  :fantom:

 

Je li to država zvanično rekla da je ne zanima sport? :dule:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...