Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Timmy, rano si poceo sa secanjima, polako, imacete nadam se nekoliko godina za takve stvari  :wub:

 

imas neke informacije da Vucic dobija naredne izbore?

Link to comment

@ Timmy -  Normalno da je iz licnog izkustva zato znam da si pozurio  <_<

 

@ Mercuzzio - Nije bitno, u Srbiji se sada vec bolje zivi, inace mogu da cekam jos jednom 10 i kusur godina, nekako je bas zbog toga jos sladje, hahaha, preporucuje da probate to iskustvo :thumbsup:

Link to comment

Navijači Beogradskog Partizana,

slavnog tima svima znana večno slavom obasjana!!!

Nema više šta da se čeka,košarkaškom klubu smo ostali samo MI i moramo mu pomoći-ODMAH I SADA !!!

Dug košarkaškog kluba je 4 miliona evra i mi u narednih mesec-dva moramo skupiti te pare,izmiriti sve dugove,dovesti ih na nulu a klub preko leta nek obezbedi sponzore,napravi budžet i sa šampionskim ambicijama uđe u sledeću sezonu.

Ako mislite da je 4 miliona evra puno novca koji moramo da skupimo za naš Partizan znajte da bi skupili i 40 miliona evra da treba.

Svako ali baš SVAKO od nas mora da učestvuje u ovoj akciji:

studenti,radnici,političari,službenici,penzioneri,vojnici svi navijači Partizana bez obzira gde se nalazili.

Pa NE MOŽE i NEĆE Partizan da propadne dok smo MI živi.

Ima nas Čvorovića u Srbiji,RS,Crnoj Gori,Makedoniji,na Balkanu,Evropi i celom svetu!!!

Neću da idem ovo leto na more dajem 500 evra za kk Partizan,prodaću auto i daću ga za kk Partizan,pozajmiću 200 evra i daću ih mom Partizanu,izvadiću pare iz šteka i daću 1.000 evra mom Partizanu!!!

Primer će dati velikim donacijama i bivši košarkaši i treneri koji su napravili velike karijere u Evropi i NBA zahvaljujući svemu što su naučili u Partizanu.

Nek naš glas stigne do svake kuće u celom svetu gde kuca i jedno crno-belo srce.

Od svih vas koji čitate ovo očekujemo da BEZ IZUZETKA postavite ovaj proglas kod sebe na zid,da ga štampate i odnesete svakom Partizanovcu kog poznajete da se svi uključe u akciju!!!

Pozivamo udruženje GROBARI ZA NAS da preuzmu organizaciju ove akcije i da jasno i precizno objave datum početka i završetka akcije kao i žiro-račun na koji ćemo uplaćivati novac !!!

Ovde za defetiste,kukavice i malodušne nema mesta,ovo je vreme hrabrih koji hoće da pobede za naš Partizan da mu vrate ljubavlju za svu radost koju nam je pružio!!!

Medijska priprema počinje od danas i u njom ćemo učestvovati svi mi zajedno,svaki čovek nam je bitan,svako od vas koji čita ovo.

Dobro osmišljenja marketinški podržana akcija nek traje zvanično mesec dana i u njoj u svim mogućim medijima nek se poziva da se donacijama pomogne našem Partizanu a svako veče nek se objavi presek stanja tj. koliko je para skupljeno.

I što je najvažnije podržimo svi našeg Duleta Vujoševića velikog i iskrenog borca za naš Partizan,dok je našeg Duleta biće i Partizana!!!

Pozivamo fudbalski klub da po uspešnom okončanju naše akcije pomogne vaterpolo,rukometni,ragbi i odbojkaški klub našeg sprotskog društva.

Kad nikog nema,kada grmi seva Vojska na Jugu stoji i peva!

 

 

Znaci mogli bi neki od vas da se odreknu odlaska na more ove godine.

:frust:

Link to comment

Bolje bi bilo da FKP pozove navijace da dodju na sledecu utakmicu da podrze fudbalere, a sav prihod od ulaznica da ide za KKP.

 

Ovako ce biti par hiljada navijaca, a mogli bi da napune stadion i da svima bude bolje.

Link to comment

malo sam zabagovao kod ove rečenice

 

slavnog tima svima znana večno slavom obasjana!!!

i nikako da skontam da li je slava svima znana i obasjana ili je partizan svima znan ili nešto treće.

 

prodaću auto daću partizanu :lolol:

Link to comment

procitah negde da ce Kimi biti blagajnik :isuse:

 

što i nije tako loše. investira prvih 100K u svoj posao i završi nekoliko kilograma, onda se pokrene akcija "kupi gudru od grobara svog", tu se skupi milionče, ponovo se uloži u posao i čas posla smo™ na 4 miliona.

Link to comment

Partizan je svima znan i vecnom slavom obasjan, a zabunu unosi taj hrvatski oblik za genitiv, sto samo potvrdjuje da smo ustaski klub  -_-

Link to comment

Partizan je svima znan i vecnom slavom obasjan, a zabunu unosi taj hrvatski oblik za genitiv, sto samo potvrdjuje da smo ustaski klub -_-

glavomile, koliko ces para ti da im das? ja ce izdvojim 200 000 evra, ma makar morao posle celo leto da se krpim.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...