Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma pustite sve to, treba otvoriti nastavak stare sage. Kada stize plej part II. Mislim da je najranije pocetak oktobra. Sto bi mu placali kraj ove sezone, kad imamo Tepu, a pogotovu pripreme  od jula do septembra. Tu ionako samo trce, dok se Dulo kupa na moru. To je u startu 5 ustedjenih stipendija... A kad vec dodjemo do oktobra, valja sacekati i last cut preko bare. Kad to prodje dobro izvagati sa kasetama i videti pre svega kakav je ko kao covek. Buduci da je vec novembar, daj da se saceka 1. decembar da se ustedi jos 1 plata, jer se plate moraju placati od 1 do sledceceg prvog u mesecu... A decembar je sav u praznicima, ti crnci stalno hoce da idu na taj bozic koji slave pogresnog datuma. Pa sto bi im onda placali decembar, kad vidi ga onaj mali Vanja moze da prevede loptu do druge polovine. U januaru cemo pobediti 3 utakmice u seriji protiv Solnika, Krke i Levskog, pa cemo pomisliti da se masina upalila i da nam plej uopste i ne treba i da ako zaredjamo sa jos 6 pobeda mozda dodjemo u priliku da se borimo za 4. mesto koje vodi na najjaceg protivnika Zvezdu. Ali Dulo ce sve to ispeglati (vidi ga glupi Radonja, zaboravio da ubaci Dangubi najboljeg beka celih 18 minuta i nije trazio tajmaut celo poluvreme...hahahaha ) i proci nekako do finala... Da li neko slucajno vidi neki drugi razvoj situacije?

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja imam problem sa mnogim prijateljima koji su u fazonu - "da je neko drugi trener umesto Radonjića, Zvezda bi igrala f4". Kao evo, šta - imamo Bobija koji je MVP Evrolige, prejaki smo. A svi zaboravljaju da je Bobi došao u Zvezdu kao kls igrač, da Kalinić nije bio među glavnim igračima Radničkog, da je Luka pre Radonje mahao peškirom, da je Jović bio niko, da Vilijamsa niko nije hteo da uzme jer se svađao sa trenerom u Lokomotivi, da je Lazić Lazić, itd.

sta ti napisa? kad je dosao bobi?gledaj njegovu sezonu i u megi i u zvezdi. dzenkins?kalinic i jovic nacionalni tim.mitrovic do samog kraja na pripremama.lazic odlicnu proslu sezonu etc

Link to comment

ja bih samo voleo da vidim kkcz da izadje barem na domacem terenu na jedan oly ovako nakurceno kako su grobari izlazili na nas, posto cenim da je razlika u kvalitetu igraca skoro pa tu negde.

 

Ti kan'da nisi gledao Evroligu ove godine?

Link to comment

Niko to nije rekao nego je rasprava išla u pravcu dal je TD trojkaš ili nije. Na jedno 10 strana. A za Akojona sam rekao da bih njega možda pre TD jer niko živ ne zna šta donosi dok se za ovog zna. A nisi bogami ni ti napisao da je loš. Jednostavno niko nije znao šta da očekuje od njega a svi su mislili da je bolji od ovoga što smo gledali.

 

Ko god ti kaže više od toga verovatno laže :D Čovek je igrao u Kini skoro celu karijeru, to je totalno druga priča od evropske košarke.  Što se Daglasa tiče, pošto je on imao solidnu karijeru u NBA koliko se sećam on vola nije mogao da pogodi spolja, ali je bio solidan defanzivac uvek. Bio je jedno vreme solidan bekap pg u ligi, sigurno je igrao dosta ozbiljnije košarke u životu od Akognona. A ja bih Akognona jer kontam da nam više treba takav tip igrača iako je mačka u džaku.

 

edit @mayday

 

Pa ja sam zadovoljan, rekao sam bolje on nego Daglas jer nam više treba ovakav tip igrača. Treba nam scorer jbg, treba nam neko ko može da pogodi nešto iz pika, da bude opasan po koš kada propadne akcija, da ni iz čega kreira nešto. 

 

Tačno, priča je išla u smeru šuta, ali ja znam da ga je neko prizivao. Ja nisam rekao ni da je dobar, a ni da je loš, moj komentar na tu temu nema. Jedino što je očigledno iz mojih komentara je da sam smatrao i da smatram da je Douglas bolji igrač.

Link to comment

Tačno je da je Milutinov napredovao. Marinković je zaigrao igrom slučaja i rano je još za njega, mada je i njegovo uvođenje u tim plus za kulova. Mimo toga, kulov nije ništa dobro uradio ove sezone, da ne govorimo o tome da kako je vodio klub sa Danilovićem.

Mislim, ja bih hteo da on ode čisto da ga ne gledam više na tv-u, ali realno bi trebalo u SD da razmisle šta se dešava s KK već dve godine.

Link to comment

ivo, ajde seciraj, bas me zanima to da vidim, jedan na jedan, pros and cons.

 

 

 

Nemam sad vremena, niti ima prevelikog smisla takvo seciranje, ali rekao bih da kvalitet na pozicijama 2-3-4 uopšte nije tako neuravnotežen. Malo smo, pod uticajem ove serije, zaboravili biografije pojedinih igrača Partizana (npr Pavlovića).

 

Ja imam problem sa mnogim prijateljima koji su u fazonu - "da je neko drugi trener umesto Radonjića, Zvezda bi igrala f4". Kao evo, šta - imamo Bobija koji je MVP Evrolige, prejaki smo. A svi zaboravljaju da je Bobi došao u Zvezdu kao kls igrač, da Kalinić nije bio među glavnim igračima Radničkog, da je Luka pre Radonje mahao peškirom, da je Jović bio niko, da Vilijamsa niko nije hteo da uzme jer se svađao sa trenerom u Lokomotivi, da je Lazić Lazić, itd.

 

Pa da. Ja mislim da je Zvezda, u obe Radonjine sezone, bolje izgledala u odnosu na čist individualni kvalitet koji je imala (prošle sezone naročito nakon odlaska Šilba).

Link to comment

pa to i jeste njegov glavni problem. sto je nezadovoljan onime kako se menadzerise klub pa mora da iskace iz pozicije trenera na sve ostalo. sredite prvo vodjenje kluba pa onda trazite trenera. mnogo je veca odgovornost PSD nego DV za stanje u KKP.

Edited by yolo
Link to comment

pa to i jeste njegov glavni problem. sto je nezadovoljan onime kako se menadzerise klub pa mora da iskace iz pozicije trenera na sve ostalo. sredite prvo vodjenje kluba pa onda trazite trenera. mnogo je veca odgovornost PSD nego DV za stanje u KKP.

 

To bi bilo tako da oni stvarno vode klub po titulama. Nego oni zajedno vode klub (sa Todorićem), takva im je organizacija, tri ortaka koji se tale.

Link to comment

Tačno je da je Milutinov napredovao. Marinković je zaigrao igrom slučaja i rano je još za njega, mada je i njegovo uvođenje u tim plus za kulova. Mimo toga, kulov nije ništa dobro uradio ove sezone, da ne govorimo o tome da kako je vodio klub sa Danilovićem.

Mislim, ja bih hteo da on ode čisto da ga ne gledam više na tv-u, ali realno bi trebalo u SD da razmisle šta se dešava s KK već dve godine.

nije malo za bilo kog trenera. sa ovim timom odlicno je partizan prosao. bio 4. i to je bilo previse. ima li smo i priliku za bolje al jebiga. 

sto se tice biografije za porediti to sigurno ne znaci nista.posebno kad je u pitanju pavlovic koji je vec na zalasku a ove mu je to potvrdio kalinic

Link to comment

To bi bilo tako da oni stvarno vode klub po titulama. Nego oni zajedno vode klub (sa Todorićem), takva im je organizacija, tri ortaka koji se tale.

 

naravno, samo kazem da bi u dobrom menadzmentu imao iste te pare na bonuse a ne bi morao da ulazi u ovu vrstu prljavstine kojom se sada bavi. zato sto je tako mislim da je nemoguce zavodjenje reda, tosa ce da se skloni, verovatno i PSD, DV nece bez primene medicinske sile. verovatno ishod je sudbina zvezde iz 2011. samo sto ce biti mnogo vise kurobecanja, donatorskih veceri, GTR patriotskog humora, pozivanja na slavnu proslost itd.

Link to comment

Ma pustite sve to, treba otvoriti nastavak stare sage. Kada stize plej part II. Mislim da je najranije pocetak oktobra. Sto bi mu placali kraj ove sezone, kad imamo Tepu, a pogotovu pripreme  od jula do septembra. Tu ionako samo trce, dok se Dulo kupa na moru. To je u startu 5 ustedjenih stipendija... A kad vec dodjemo do oktobra, valja sacekati i last cut preko bare. Kad to prodje dobro izvagati sa kasetama i videti pre svega kakav je ko kao covek. Buduci da je vec novembar, daj da se saceka 1. decembar da se ustedi jos 1 plata, jer se plate moraju placati od 1 do sledceceg prvog u mesecu... A decembar je sav u praznicima, ti crnci stalno hoce da idu na taj bozic koji slave pogresnog datuma. Pa sto bi im onda placali decembar, kad vidi ga onaj mali Vanja moze da prevede loptu do druge polovine. U januaru cemo pobediti 3 utakmice u seriji protiv Solnika, Krke i Levskog, pa cemo pomisliti da se masina upalila i da nam plej uopste i ne treba i da ako zaredjamo sa jos 6 pobeda mozda dodjemo u priliku da se borimo za 4. mesto koje vodi na najjaceg protivnika Zvezdu. Ali Dulo ce sve to ispeglati (vidi ga glupi Radonja, zaboravio da ubaci Dangubi najboljeg beka celih 18 minuta i nije trazio tajmaut celo poluvreme...hahahaha ) i proci nekako do finala... Da li neko slucajno vidi neki drugi razvoj situacije?

Ovo je tipicno razmisljanje vujosevic/danilovic ekipe zbog koje klub sve dublje ponire. Zbog ovakvog jajarenja a ne trazenja resenja, koje se nece svoditi na guslanje drzavi kako nam trebaj pare, oni moraju napustiti partizan - odmah.

Link to comment

ima jedna pepa prase epizoda gde ide neka pesmica tipa: reci, reci, reci klaza...

samo na ovom topiku od pocetka godine, ista ova tema, s zanemarljivim varijacijama, je prezvakana barem 10 puta.

sto bi "novinarka" studija b rekla, pa dokle vise s tim?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...