Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

inace vi cigani ste stvarno ozbiljno ludi. to kako je kkp igrao finale na terenu samo pokazuje koliko je i dalje dukljanin relevantan i veliki trener. partizan je u sve 4 tekme imao zastrasujuci takmicarski i fajterski naboj, to sto je prenaspanovani sp prso vise govori o losem kvalitetu koksa na trzistu otkako su mu zemljaci u specijalnom sudu nego o dulu jer se on (sp) prosle godine itekako dobro nosio sa istom takvom pripremom za utakmice. realna razlika u igrackom kvalitetu ova dva tima je najmanje 30 razlike a mi nismo stigli tamo ne samo sto smo gospoda koja nece da nakantaju slabijeg nego zato sto nismo mogli.  

 

Realna razlika između Zvezde i Mege je 30 poena, pa smo svako finale kupa sa njima igrali na jednu loptu

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Realna razlika između Zvezde i Mege je 30 poena, pa smo svako finale kupa sa njima igrali na jednu loptu

 

da se ne zameramo misku, vidis da neki pisu da nece vise da nam daje igrace  :ohmy:

Link to comment

 sto nije bilo 3 put po 30 razlike za zvezdu e  to ti je zbog trenera. kao i prosle godine zvezda bila jaca pa je izgubila finale od partizana i polufinale od cibone. i to je zbog trenera. kakav je ko covek to ne znamo al znamo da gledamo basket i da brojimo

Link to comment

inace vi cigani ste stvarno ozbiljno ludi. to kako je kkp igrao finale na terenu samo pokazuje koliko je i dalje dukljanin relevantan i veliki trener. partizan je u sve 4 tekme imao zastrasujuci takmicarski i fajterski naboj, to sto je prenaspanovani sp prso vise govori o losem kvalitetu koksa na trzistu otkako su mu zemljaci u specijalnom sudu nego o dulu jer se on (sp) prosle godine itekako dobro nosio sa istom takvom pripremom za utakmice. realna razlika u igrackom kvalitetu ova dva tima je najmanje 30 razlike a mi nismo stigli tamo ne samo sto smo gospoda koja nece da nakantaju slabijeg nego zato sto nismo mogli.  

 

:lol:

 

Kakvih crnih 30 razlike. Razlika u kvalitetu tima je otprilike ovolika koliko je iskazana. Kad bi sekli igrača po igrača (sa početka ove sezone), pitanje je da li je i tolika (doduše, napredak pojedinih Zvezdinih igrača u sezoni je bio popriličan). 

 

Edit: druga je stvar što Partizan ima taj fajterski šampionski mentalitet, kako i treba da ima. Zvezda (ona gubitnička) bi, sa ovakvom razlikom u kvalitetu, makar u jednoj utakmici popila 20+ (kao npr pre dve godine).

Edited by Ivo Petović
Link to comment

sto nije bilo 3 put po 30 razlike za zvezdu e  to ti je zbog trenera. kao i prosle godine zvezda bila jaca pa je izgubila finale od partizana i polufinale od cibone. i to je zbog trenera. kakav je ko covek to ne znamo al znamo da gledamo basket i da brojimo

+1

 

I ova pobjeda Zvezde nad Partizanom je do trenera. Ra objasnio!

Link to comment

nismo bili jaci prosle godine bradilko, igrali su vam bogdan, zofri, bertans i SP za pocetak. bili ste jaci na barem 3 od 5 pozicija. ove godine smo mi jaci na svih 5, pricam o nekakvim hipotetickim prvim postavama.

 

ivo, ajde seciraj, bas me zanima to da vidim, jedan na jedan, pros and cons.

 

ja bih samo voleo da vidim kkcz da izadje barem na domacem terenu na jedan oly ovako nakurceno kako su grobari izlazili na nas, posto cenim da je razlika u kvalitetu igraca skoro pa tu negde.

Edited by yolo
Link to comment

:lol:

 

Kakvih crnih 30 razlike. Razlika u kvalitetu tima je otprilike ovolika koliko je iskazana. Kad bi sekli igrača po igrača (sa početka ove sezone), pitanje je da li je i tolika (doduše, napredak pojedinih Zvezdinih igrača u sezoni je bio popriličan). 

 

Ja imam problem sa mnogim prijateljima koji su u fazonu - "da je neko drugi trener umesto Radonjića, Zvezda bi igrala f4". Kao evo, šta - imamo Bobija koji je MVP Evrolige, prejaki smo. A svi zaboravljaju da je Bobi došao u Zvezdu kao kls igrač, da Kalinić nije bio među glavnim igračima Radničkog, da je Luka pre Radonje mahao peškirom, da je Jović bio niko, da Vilijamsa niko nije hteo da uzme jer se svađao sa trenerom u Lokomotivi, da je Lazić Lazić, itd.

Link to comment

Kad smo već kod trenera, iscimajte Božu Maljkovića. Čovek je kidao pre 25 godina.

 

Boža je pregažen, ali mogla bi Marina da dobije šansu. Ne odmah u Partizanu, za početak u Megi

Link to comment

kako i kad je formiran zvezdin tim i partizana.  od idealne zvezdine situacije do partizanovog krpljenja do pred sami plej of. i jos gagic ode u tursku sto nije mali hendikep.

i kod duleta napreduju igraci.bar je to poznato.

Link to comment

nismo bili jaci prosle godine bradilko, igrali su vam bogdan, zofri, bertans i SP za pocetak. bili ste jaci na barem 3 od 5 pozicija. ove godine smo mi jaci na svih 5, pricam o nekakvim hipotetickim prvim postavama.

 

ivo, ajde seciraj, bas me zanima to da vidim, jedan na jedan, pros and cons.

 

ja bih samo voleo da vidim kkcz da izadje barem na domacem terenu na jedan oly ovako nakurceno kako su grobari izlazili na nas, posto cenim da je razlika u kvalitetu igraca skoro pa tu negde.

kako niste bili jaci? mi sa 3 acl iz petorke.vi kompletan roster.pa bobi je plodio i prosle godine.nelson.ne broji se to tako pukim seciranjem igraca.ima tu valda jos parametara

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...