Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ne razumem koncentaciju cigana na ovoj temi koji licitiraju sa stvarima koje ih se ne ticu.

 

Brate, tiče me se, toliko mi je ogadio basket, da sam razmišljao da ne gledam ove polufinalne tekme. Neka je i Ćoki sto puta gore đubre, njega bar ne moram da gledam na utakmicama.

A inače, čisto košarksaški, ne znam u kom bi klubu u Evropi, koji pretenduje da igra Evroligu, posle dve uzastopne godine neuspeha, ostao isti trener.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne razumem koncentaciju cigana na ovoj temi koji licitiraju sa stvarima koje ih se ne ticu.

+1

strah je to, znaju da debeli moze se vrati samo jos ludji i jaci, s ubrizganim botoksom u trecoj nozi ako ustreba, a onda ce jos vise da ih boli  :naughty:

Link to comment

A inače, čisto košarksaški, ne znam u kom bi klubu u Evropi, koji pretenduje da igra Evroligu, posle dve uzastopne godine neuspeha, ostao isti trener.

u klubu koji tesko moze da nadje boljeg trenera na trzistu u tom momentu.

Link to comment

ako cemo da se bavimo partizanom, onda treba da najpre da vidimo kakav cemo ratni plen da otmemo. nije bitno da li nam trebaju ili ne, sada ili bilo kada, ali bi trebalo da pristupimo razgovorima sa muricem, vanjom i milutinovim. barem dvojica od ove trojice su cheap as chips u sadasnjoj realnoj perspektivi svojih karijera i sigurno imaju osnov za raskid ugovora. kao sto rekoh, nebitno da li nam trebaju ili ne, neko onako, da se zna neki red.

 

a onda neka ih vodi ko oce i ko zeli, dukljanin, miloje, dzile, sasa djordjevic, pat rajli, greg pop.

 

ipak, predlazemo kolektivno povlacenje sa ove teme. budimo gospoda  :nobles:

Edited by yolo
Link to comment

u klubu koji tesko moze da nadje boljeg trenera na trzistu u tom momentu.

 

To nije tačno, bilo koji od ovih Evroligaških klubova bi dao pedalu posle takvog neuspeha, sve da je u pitanju i Duda Ivković, od koga nema boljeg.

Link to comment

 

A inače, čisto košarksaški, ne znam u kom bi klubu u Evropi, koji pretenduje da igra Evroligu, posle dve uzastopne godine neuspeha, ostao isti trener.

 minuli rad. zahvalnost za apsolutnu dominaciju poslednjih 10-ak godina;2 f4; kup koraca; gomila velikih igraca reprezentativaca. tesko da bi 1 pao dao otkaz zocu iz istih razloga. i dan danas ga vole kao boga u atini

Link to comment

 minuli rad. zahvalnost za apsolutnu dominaciju poslednjih 10-ak godina;2 f4; kup koraca; gomila velikih igraca reprezentativaca. tesko da bi 1 pao dao otkaz zocu iz istih razloga. i dan danas ga vole kao boga u atini

 

Teško da se šest osvojenih Evroliga može porediti s 1 f4.

Link to comment

Teško da se šest osvojenih Evroliga može porediti s 1 f4.

u nasim uslovima da. i 2 f4. bio je onaj u sfrjot i ovaj pre par godinica. i izuzetno jak kup koraca. 

Edited by bradilko
Link to comment

Teško da se šest osvojenih Evroliga može porediti s 1 f4.

 

Dobro sad, nisu ni PAO i Partizan za poredjenje. S obzirom na finansijsku moc tih klubova, 6 osvojenih Evroliga nije neuporedivo sa ne znam koliko jadranskih i domacih titula. Ali da treba da ide, treba. Trebalo je odavno.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

inace vi cigani ste stvarno ozbiljno ludi. to kako je kkp igrao finale na terenu samo pokazuje koliko je i dalje dukljanin relevantan i veliki trener. partizan je u sve 4 tekme imao zastrasujuci takmicarski i fajterski naboj, to sto je prenaspanovani sp prso vise govori o losem kvalitetu koksa na trzistu otkako su mu zemljaci u specijalnom sudu nego o dulu jer se on (sp) prosle godine itekako dobro nosio sa istom takvom pripremom za utakmice. realna razlika u igrackom kvalitetu ova dva tima je najmanje 30 razlike a mi nismo stigli tamo ne samo sto smo gospoda koja nece da nakantaju slabijeg nego zato sto nismo mogli.  

Link to comment

u nasim uslovima da. i 2 f4. bio je onaj u sfrjot i ovaj pre par godinica. i izuzetno jak kup koraca. 

Misliš na onaj pre 28 godina? :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...