Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni tog akonjona zao, ne verujem da je igrao za dzabe ali ste se svi obrusili na njega kao da poraz ima neke veze sa njim a ne sa onim ko ga je birao. 

Link to comment

Ko je beše ovde meni tvrdio da je Akognon bolji igrač od Douglasa? The answer?

 

Ne žeim da ispadne da pametujem, ali zaista je čudno da bilo ko smatra da igrač koji nikada u životu nije odigrao ozbiljnu utakmicu (sem ta dva meča za Mavse) može da pomogne timu, pri čemu je prilično jednostran igrač. Flip Čović sa boljim šutem.

Link to comment

I jebali vas Dule i Coki i moral i sve sto ide uz to!

 

+1

 

mislim da nisam jedini koji u revivalu ove emotivno nabijene rasprave vidi samo banovane korisnike...

Link to comment

Inače, Dule poslao Akojona doma.

meni nesto govori da ce se nece samo na njemu zavrsiti. predpostavljam da je sledeci na izlaznim vratima pavlovic.

bice cudo ako ovu sezonu zavrsimo u kompletnom/trenutnom sastavu.

 

btw, ovo sto je djumic dosad odigrao je komotno mogao (mozda cak i kvalitetnije) i 1 bezbradica da odradi, tako da je i njegov angazman krajnje upitan.

 

edit: tuzno je kada covek pogleda da imamo u petorci recimo: dragana, eda, macvana i milutinova, a onda nemas nikoga da ih kvalitetno razigra :( jbt, s jednim otasevicem bi bilo konkurentniji, nego s ovim sto ga otpustismo.

Edited by Nebojsa
Link to comment

Ko je beše ovde meni tvrdio da je Akognon bolji igrač od Douglasa? The answer?

 

 

Niko to nije rekao nego je rasprava išla u pravcu dal je TD trojkaš ili nije. Na jedno 10 strana. A za Akojona sam rekao da bih njega možda pre TD jer niko živ ne zna šta donosi dok se za ovog zna. A nisi bogami ni ti napisao da je loš. Jednostavno niko nije znao šta da očekuje od njega a svi su mislili da je bolji od ovoga što smo gledali.

Link to comment

Niko to nije rekao nego je rasprava išla u pravcu dal je TD trojkaš ili nije. Na jedno 10 strana. A za Akojona sam rekao da bih njega možda pre TD jer niko živ ne zna šta donosi dok se za ovog zna. A nisi bogami ni ti napisao da je loš. Jednostavno niko nije znao šta da očekuje od njega a svi su mislili da je bolji od ovoga što smo gledali.

ovaj je gori i od torija. videlo se protu future posle par trojki koje je dao. cim su malo obratili paznju u obrani na njega zavrsio je svoje. jasno je bilo da ce tako proci i protu zvezde

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...