Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mi smo pokazali i na terenu i van terena, a i na forumu kako se pobjeđuje. Gospodski i bez mrlje!

 

Pa dobro sad, vredjanje protivnickog igraca, pa makar se on poneo vrlo nekorektno, kao Macvan, nije bas gospodski.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koga lažeš Midle? Zar misliš da se već zaboravilo gospodsko ponašanje vaših navijača, kao i pojedinih igrača?

 

Ponovite sad to 300 puta i eto istine. A šta je to vamA, 15 vas po 20 puta i postadoste gospoda.

Link to comment

Ma sve je to normalno, i sore loserstvo i sabanisanje pojedinih igraca, svega toga je uvek bilo i bice u svim klubovima. Dobro, osim Pavlovicevog primera, takva jadnost se ipak retko vidja.

 

Ali mi je smesno pridavanje neke moralne dimenzije Zvezdinoj pobedi i predstavljanje iste kao pobede dobra nad zlom, sporta nad antisportom i sta sve ne. Pobedili su jer su bolji i to je cela mudrost, a ne zato sto su oni neke moralne gromade a mi bednici.

Link to comment

Ajde, samo se vi time bavite. Nego gde ćemo mi da nađemo trenera rođenog sedamdesetih godina dvadesetog veka, da je harizmatičan i da se uklapa sa Duletom, koga ćemo da ipak zadržimo u klubu? Sale Đorđević ako napravi haos kome se najviše nadam sada u Francuskoj ide u neki top 8 tim. A i on je mator. I ne slaže se sa Dulencetom. :D 

 

Jako je veliki problem naći mlađeg sredovečnog trenera koji će da pravi spektakl. 

Link to comment

Ali mi je smesno pridavanje neke moralne dimenzije Zvezdinoj pobedi i predstavljanje iste kao pobede dobra nad zlom, sporta nad antisportom i sta sve ne. Pobedili su jer su bolji i to je cela mudrost, a ne zato sto su oni neke moralne gromade a mi bednici.

naravno. a jel se secas kad je bilo obrnuto. kad nam je ovde servirano kako su upravo pobede partizana to o cemu pises
Link to comment

naravno. a jel se secas kad je bilo obrnuto. kad nam je ovde servirano kako su upravo pobede partizana to o cemu pises

 

Ne znam ko je to servirao, ja svakako nisam.

Link to comment

zar ne rece Dule na konferenciji da ce i ovo zlo proci i da ce se ovo jednom sve lane zvati...zla zvezda koja unistava siroti partizan...jbg bili ste vi, sad smo malo mi, posle cete opet vi...to je to, svi smo tu

Edited by darkonet
Link to comment

Ne znam ko je to servirao, ja svakako nisam.

secam se ja ko jeste. al nebitno.

kretenski je svakako, u pravu si

 

 

moja poenta nije bila tako ste i vi nas neka vam sad, nego znam iz mog ugla koliko je jadno kad krenu takve price

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...