Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ludilo mozga šta čitam, sve vreme se kenja po Tepari caru, al se zato sve do kraja serije nadalo da u onom kineskom plastikaneru čuči košarkaš koji samo što nije eksplodirao i rešio sve.

 

Po Tepiću se slabo kenjalo u ovoj seriji, ne znam odakle ti to. Tepa je car a razlog što se nadalo nešto od mačke u džaku je upravo to šta ga niko od nas nije poznavao dovoljno pa se očekivala ta jedna utakmica u kojoj će da eksplodira i utrpa 20 plus, mislim nije da nema šut za to, a nekako se za Tepića ipak zna koji su mu limiti. To što je nada bila uzaludna, to je druga stvar. Uopšte to nije ludilo mozga nego potpuno normalno razmišljanje.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko kenja po Tepicu ? Samo inosim cinjenice, a one su da ce svaki klub pogledati prvo brojke pre nego sto dovede Tepica, na staru slavu je imao 3-4 lepe prilike u inostranstvu i nijednu nije iskoristio ... Vece ludilo je vase kostantno kenjanje po Macvanu, gde je jedini pravi razlog navijacka ostarscenost (odlican protivnicki igrac koji se ponekad malo vise lozi, slicno je bilo i sa Bogdanom prosle godine).

Edited by Geo
Link to comment

Po Tepiću se slabo kenjalo u ovoj seriji, ne znam odakle ti to. Tepa je car a razlog što se nadalo nešto od mačke u džaku je upravo to šta ga niko od nas nije poznavao dovoljno pa se očekivala ta jedna utakmica u kojoj će da eksplodira i utrpa 20 plus, mislim nije da nema šut za to, a nekako se za Tepića ipak zna koji su mu limiti. To što je nada bila uzaludna, to je druga stvar. Uopšte to nije ludilo mozga nego potpuno normalno razmišljanje.

 

Ne znam, ja vidim potcenjivačke "Tepa ionako nema gde da ode" komentare. Što se tiče mačke™, ko je hteo, mogao je da vidi još u prve dve tekme. Natrpao je jadnu odbranu Zadra, ali su ga zato u odbrani obilazili kao da ga nema, a već protiv Budućnosti nije postojao na terenu. Za očekivati je da mu najbolja odbrana u ligi neće dati da prdne, s obzirom da ume da pogodi samo otvoren šut.

 

Vece ludilo je vase kostantno kenjanje po Macvanu, gde je jedini pravi razlog navijacka ostarscenost

 

 

Kako da ne, ostrašćenost je kenjanje po najvećem belom međedu u ligi, koji na kraju ima obraza da plače i kuka o regularnosti, suđenju i tome kako je trebalo da bude još zaštićeniji.

Edited by ljakse
Link to comment

Poenta je što vi precenjujete taj ubilački nagon koji Vujošević poseduje prema svojim igračima. Pričate o tim treninzima kao da je boravak u konc logoru. A ja ne znam da je ijedan bivši igrač iz KKP rekao nešto loše o Vujoševiću nakon što je napustio klub, stvarno ne znam, možda i postoji ali je promil u pitanju onda. Dakle, naravno da će Tepić da ode za parama ako ih ima negde ali se preteruje u tom drillu, neće otići zbog drilla nego zbog para.

procitaj paspaljev intervju na vice-u od pre par nedelja pa ces videti da je onako suptilno, u najmanju ruku doveo u pitanje ovdasnju trening metodologiju, indirektno prozvavsi i dv po tom pitanju...

Link to comment

procitaj paspaljev intervju na vice-u od pre par nedelja pa ces videti da je onako suptilno, u najmanju ruku doveo u pitanje ovdasnju trening metodologiju, indirektno prozvavsi i dv po tom pitanju...

 

Uh, pa sad, malo je nategnuto to da je prozvao DV po tom pitanju, pročitao sam taj intervju odmah i ne da mi nije to bilo u top 5 utisaka o tom intervjuu nego se ne bih ni setio da sad to nisi spomenuo, više je išlo kao neko poređenje treninga tamo i ovde..

Link to comment

 

Kako da ne, ostrašćenost je kenjanje po najvećem belom međedu u ligi, koji na kraju ima obraza da plače i kuka o regularnosti, suđenju i tome kako je trebalo da bude još zaštićeniji.

Eto vidis, odmah si ga ostrasceno u startu  nazvao "najveci beli medved u ligi " i ako je verovatno igrac sa najmanje dosudjenih faulova (3.76) ako se uoporedi sa minutima provedenih na terenu ... Izjava jeste malo bez veze , ali to je izjava u afektu ,neposredno posle teskog poraza... Nebitno, Maki je za mene (kao navijaca KKP i ljubitelja kosarke generalno)  jedan apsolutno car (ucinak na terenu, zalaganje, dosao da igra i ako mu nije placen i predhodni boravak) 

Link to comment

meni je to bila prva asocijacija na ubilacki nagon trenera i konc logor iz tvog posta, upravo zato sto je paspalj u usa otisao nakon nekoliko godina rada s dv...

Link to comment

Како коментаришеш ту његову изјаву, поготово део о репутацији?

 

едит: ет Гео

Link to comment

Eto vidis, odmah si ga ostrasceno u startu  nazvao "najveci beli medved u ligi " i ako je verovatno igrac sa najmanje dosudjenih faulova (3.76) ako se uoporedi sa minutima provedenih na terenu ... Izjava jeste malo bez veze , ali to je izjava u afektu ,neposredno posle teskog poraza... Nebitno, Maki je za mene (kao navijaca KKP i ljubitelja kosarke generalno)  jedan apsolutno car (ucinak na terenu, zalaganje, dosao da igra i ako mu nije placen i predhodni boravak) 

 

Jebo statistike, znam šta gledam, fakat je da ima neviđenu slobodu pri guranju u reketu i da se njegovim čuvarima sudi maltene svaki kontakt. Što se tiče izjave, nije malo bez veze nego je neviđena jadnost i šabanluk, s obzirom da za to nije bilo ni grama razloga. Isto tako je u afektu mogao da kaže da mu je Kalinić odgrizao nogu i da su ga vođe navijača silovale na centru.

Edited by ljakse
Link to comment

Eto vidis, odmah si ga ostrasceno u startu  nazvao "najveci beli medved u ligi " i ako je verovatno igrac sa najmanje dosudjenih faulova (3.76) ako se uoporedi sa minutima provedenih na terenu ... Izjava jeste malo bez veze , ali to je izjava u afektu ,neposredno posle teskog poraza... Nebitno, Maki je za mene (kao navijaca KKP i ljubitelja kosarke generalno)  jedan apsolutno car (ucinak na terenu, zalaganje, dosao da igra i ako mu nije placen i predhodni boravak) 

Normalno da je dosao kad nijednu ponudu nije imao drugu. Dosao je da rehabilituje karijeru i da proba da napravi jos neki ugovor.

Link to comment

Jebo statistike, znam šta gledam, fakat je da ima neviđenu slobodu pri guranju u reketu i da se njegovim čuvarima sudi maltene svaki kontakt. Što se tiče izjave, nije malo bez veze nego je neviđena jadnost i šabanluk, s obzirom da za to nije bilo ni grama razloga. Isto tako je u afektu mogao da kaže da mu je Kalinić odgrizao nogu i da su ga vođe navijača silovale na centru.

Pa statistika sam iskoristio da se sve nebi svelo na navijacki licni utisak , posebno sto malte ne identicne brojke je imao i u uleb kupu . Ovaj drugi deo, mi je totalno glup za dalju raspravu ...

 

Je li osvojio Paspalj domaću ligu? Sta ima da se javlja?!

Da , osvojio je protiv vas one sezone kada ste izbacili Cibonu u polufinalu .

 

Normalno da je dosao kad nijednu ponudu nije imao drugu. Dosao je da rehabilituje karijeru i da proba da napravi jos neki ugovor.

Stvarno verujes da apsolutno ni jedan klub nije mogao da nadje (ne mislim na top el.klubove), vec  je odlucio da se rehabilituje u rasplaom Partizanu u kojem bi mogao da odigra jos 5-6 kola u uleb kupu ?

Link to comment

 

 

Stvarno verujes da apsolutno ni jedan klub nije mogao da nadje (ne mislim na top el.klubove), vec  je odlucio da se rehabilituje u rasplaom Partizanu u kojem bi mogao da odigra jos 5-6 kola u uleb kupu ?

Kao prvo, mislim da on u Partizanu i nije igrao za neku bas sitnu lovu. 

 

Drugo, jel ti mislis da je on dovoljno obezbedjen kroz dosadasnju karijeru da bi mogao kao Pavlovic da igra iz ljubavi? (mada je i Pavlovic koliko cujem trazio isplatu za proslu sezonu i dve plate unapred za ovu kad je dolazio)

Link to comment

Normalno da je dosao kad nijednu ponudu nije imao drugu.

 

 

 

 

jel ti mislis da je on dovoljno obezbedjen kroz dosadasnju karijeru da bi mogao kao Pavlovic da igra iz ljubavi? 

 

Dve različite stvari.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...