Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

A da citas to govno si obavesten :P

 

 

Svinja misli da nas je sa ovom izjavom opravdao, jer iz njegovog ugla ne postoji cinjenica da je taj koji je potpisao takav ugovor totalni idiot u poslovanju.(ako je uopste sve ovo tacno - iskreno sumnjam)

Link to comment

 

Francuski reprezentativac Žofri Lovernj nikada nije krio koliko voli Partizan u kojem je proveo gotovo dve sezone, a novi gest koji je napravio oduševiće navijače crno-belih još više.

kinzi-lovernj-musli.jpg

FOTO: STARSPORT

Na pitanje novinara Novosti da li je dobio sav novac koji mu prema ugovoru pripada od kluba iz Humske krilni centar je odgovorio:

- Dali su mi onoliko koliko sam hteo. Nisam želeo da uzmem sve. Partizan je uradio sve za mene.n Zahvaljujući njemu, sada imam veliki ugovor u Himkiju, koji nikada ne bih dobio da nije bilo crno-belih. Imam toliko lepih uspomena, budite sigurni da nikada neću tražiti novac od Partizana. Dobio sam to što sam dobio. Meni je dovoljno, kazao je Lovernj.

Francuz je otkrio još jednu dobru vest za navijače Partizana. Prema njegovim saznanjima srpski šampion je već sve dogovorio oko dovođenja slovenačkog reprezentativca Ede Murića. Međutim, problem oko tog transfera trenutno predstavlja blokada FIBA zbog neisplaćenih dugovanja Jaki Klobučaru, ali kada ona bude ukinuta novi Slovenac će obući dres Partizana.

hotsport.rs

:Hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...