Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znači Nikola već produžio ugovor, lepo :) Bilo bi lepo da to uradi i Andrić..

 

Ne znam sta znaci Edova +1, al ne verujem da nam sledi obeštećenje ako ga prodamo posle druge. Verovatnije da možemo, a ne moramo da ga potpišemo i tu treću ako ne budemo hteli..

Link to comment

ja i dalje ne mogu da zamislim da sledeca sezona moze biti konfuznija i gore vodjena od ove.

 

+1

 

Pazi kad smo iz ovakve sezone zamalo ušli u Evroligu.

Link to comment

ja i dalje ne mogu da zamislim da sledeca sezona moze biti konfuznija i gore vodjena od ove.

doduse, ima ko i da me razuveri.

 

To smo mislili i za ovu u odnosu na proslu. Ne treba se zavaravati - samo srediste Zemlje je granica kada je nesposobnost nase uprave u pitanju.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ne postoje bas naznake da treba da budemo optimisti. Ostajemo bez cetvorke, a ni rezervnu nemamo, plej ce nam verovatno biti Tepic uz ponovno natezanje oko toga kad ce i da li ce doci neki Amer, a ostajemo bez kapitena. Na petici ce, nadam se, ostati Nikola, ali ni tu nemamo pravu rezervu, osim ako Djumic ne bude neko otkrovenje sledece sezone.

Ne vidim koji to sada Grobar moze da dodje i igra iz ljubavi. Mozda Novica jedino

Takodje, mi smo prosle godine prodali Joa i Bogdana, sada necemo nikog.

Edited by Giggsy
Link to comment

Naravno da smo preziveli (jedva) samo zbog tih prodaja, pare od NIS-a idu celokupno za reprogram poreza ... Ovog leta ce biti masa ocekivanih odlaska (jednogodisnji ugovori , izuzev Tepe koji nece naci pristojan klub) i onih bolnih™ za prezivljavanje,sto ih je spomenio Tosa (Milutinov sigurno, jer talentovani centri su i dalje deficitarna roba, pa samim tim i donose vise novca )

Link to comment

Cela sledeca sezona ce biti kao ova do dolaska Macvana i povratka Gagija. Dakle, sredina tabele ABA lige, pod uslovom da kvalitet iste bude nesto nizi u odnosu na ovu sezonu.

Link to comment

Isuvise vi podcenjujete Tepica kao da je u pitanju Dalo pa nece naci neku pristojnu ekipu da igra. Naci ce on neki klub u Turskoj bar tamo fino placaju, pre nego da sedi kod Duleta da ga ovaj driluje i smara za dzabe.

Link to comment

Isuvise vi podcenjujete Tepica kao da je u pitanju Dalo pa nece naci neku pristojnu ekipu da igra. Naci ce on neki klub u Turskoj bar tamo fino placaju, pre nego da sedi kod Duleta da ga ovaj driluje i smara za dzabe.

 

Poenta je što vi precenjujete taj ubilački nagon koji Vujošević poseduje prema svojim igračima. Pričate o tim treninzima kao da je boravak u konc logoru. A ja ne znam da je ijedan bivši igrač iz KKP rekao nešto loše o Vujoševiću nakon što je napustio klub, stvarno ne znam, možda i postoji ali je promil u pitanju onda. Dakle, naravno da će Tepić da ode za parama ako ih ima negde ali se preteruje u tom drillu, neće otići zbog drilla nego zbog para.

Link to comment

Isuvise vi podcenjujete Tepica kao da je u pitanju Dalo pa nece naci neku pristojnu ekipu da igra. Naci ce on neki klub u Turskoj bar tamo fino placaju, pre nego da sedi kod Duleta da ga ovaj driluje i smara za dzabe.

 

Ludilo mozga šta čitam, sve vreme se kenja po Tepari caru, al se zato sve do kraja serije nadalo da u onom kineskom plastikaneru čuči košarkaš koji samo što nije eksplodirao i rešio sve.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...