Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pričati da je Andrić problem je zaista kao da pričaš da je u Srbiji problem pomoćnik direktora javnog komunalnog u Leskovcu. Andrić je jedan pristojan momak i pristojan igrač nekog ne vrhunskog nivoa. Tu je gde je, jer je klub jedva preživeo godinu i bio je vrlo koristan ove sezone. Ali očekivati da on reši sezonu... je bez ikakve logike.

 

Partizanu je bitno da podigne Akojona, ako je moguće, naravno zlata vredan je Milutinov koji je najbolji otkad ga gledamo. Kapiten ima još puno prostora ako uspe da nešto odigra, jer fakat je da je Zvezdina odbrana na spoljnim igračima već duže nama nezgodna. To je važilo i za Bertansa, a ne za Andrića, jedino je Bogdan bio realno faktor van kontrole.

 

Sem što je Mačvan bukvalno vrhunski, nama ko lebac treba i Tepić ovakav iz druge utakmice. Nemamo tako mnogo poena u rukama, njegovi poeni sa pleja, a na koje praktično već ne računamo, budu nam čist višak.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daj crni, nije Andric na nivou ovih ostalih. A i ta zelje da se nadje jos par Marinkovica je blago receno nerealna.

 
 
Inace klub apelovao na fer navijanje. Jos da ima ko da cuje.  

 

 

Apelujemo na naše navijače da navijaju dostojanstveno i gospodski, da naprave pravu sportsku atmosferu, bodre momke u crno-belim dresovima glasom, dlanovima i energijom koja je jedinstvena na domaćim utakmicama našeg kluba. Apelujemo na naše navijače da ne vređaju protivnika i poštuju sve aktere meča. Pokažimo da smo elita, kako na terenu tako i na tribinama. 

 

http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1952

Link to comment

Pričati da je Andrić problem je zaista kao da pričaš da je u Srbiji problem pomoćnik direktora javnog komunalnog u Leskovcu. Andrić je jedan pristojan momak i pristojan igrač nekog ne vrhunskog nivoa. Tu je gde je, jer je klub jedva preživeo godinu i bio je vrlo koristan ove sezone. Ali očekivati da on reši sezonu... je bez ikakve logike.

 

Partizanu je bitno da podigne Akojona, ako je moguće, naravno zlata vredan je Milutinov koji je najbolji otkad ga gledamo. Kapiten ima još puno prostora ako uspe da nešto odigra, jer fakat je da je Zvezdina odbrana na spoljnim igračima već duže nama nezgodna. To je važilo i za Bertansa, a ne za Andrića, jedino je Bogdan bio realno faktor van kontrole.

 

Sem što je Mačvan bukvalno vrhunski, nama ko lebac treba i Tepić ovakav iz druge utakmice. Nemamo tako mnogo poena u rukama, njegovi poeni sa pleja, a na koje praktično već ne računamo, budu nam čist višak.

 

uzvratice andric poverenje.vazno je da mu se daje prilika da igra. nego ovaj akojon. ubiva me ono njegovo prebacivanje lopte preko pola i onda besomucno tabanje u mestu i uzme u ruke i frljne pas u aut. sto mu se ne da neki blok u pomoc  kad ima loptu ili dole bez iste; izidje iz bloka i da sutne.sta ce njemu da prebacuje preko pola.odlepijo sam sinoc

Edited by bradilko
Link to comment

  Ova ekipa ima solidan napadacki potencijal i grehota je da celu seriju zavrsimo na ovom nivou. Moramo malo da se ohrabrimo, znam da je pritisak ogroman, ali moze ovo opustenije i raspolozenije u napadu.

zasto greota? mi smo uvek bili prepoznatljivi po jebackoj odbrani, skoku u napadu, energiji, a sto je sinoc presudilo. sto se mene tice da sve do kraja igramo na 50 poena i dobijamo - savrseno.

Link to comment

. Vrati se ti ipak fudbalu

U fudbal se razumem jos manje nego u kosarku, nemoj tamo da me saljes. Lepse mi je ovde a i vise volim kosarku. Nju pratim preko 20 godina, e sad sto se ne razumem u taj sport a volim da ga pratim to je vec druga stvar.

A ti prati andrica i uzivaj a mene stavi na IL :)

Link to comment

"ne,ne, ne - necemo tako da se menjamo" ;-)

 

niko da prokomentarise 3-4 akcije za akojona juce i par pnr-ova s macvanom. jos uvek to izgleda ne(bas)uigrano, al' prosto dodje coveku zao sto ovaj mali nije dosao barem par nedelja ranije. bili bi mnoogo opasniji u napadu cini se.

s druge strane, s akojonom u igri igramo odbranu s covekom manje.

 

Pocinjemo polako da ga koristimo kao Zoc Goudelocka u nekim situacijama, imajuci u vidu da je u pitanju pre dvojka, nego kec.

Imamo vec par akcija za njega, ukljucujuci i uzastopne blokove za sut sa 45 stepeni, a imao je onu trojku u drugoj cetvrtini na Vanjinu asistenciju posle bloka Mulutinova. Mali je problem u tome sto je, za razliku od Bogdana, Akognon fizicki slabiji i ako blokovi nisu dobri uglavnom ne uspeva da se iskobelja i ostane sam. Ali zato ako uspe, ima brutalan izbacaj. Mnogo nam je znacila ona njegova minijatura od 5 poena, samo da mu svedemo divljanje na minimum i mogao bi da ih potopi u barem jednom utakmici do kraja.

Link to comment

Akojon: Došao sam da me Vujošević nauči kako da budem plejmejker

Bio sam u maloj panici, ali su momci na parketu bili smireni i mene su tako umirili. Teško mi je da se naviknem na poziciju pleja - poručuje Džoš 

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:543783-Akojon-Dosao-sam-da-me-Vujosevic-nauci-kako-da-budem-plejmejker

 

zar on nije školovani plej???  :o  i gde baš sad da se uči kad nam hitno trebaju pobede, a ne školica. 

Link to comment

 Meni Akongon nije cak ni kombo! Mislim da je klasican bek.

 

Sto bi se reklo - bek zarobljen u telu pleja, narocito za ovakve odbrane. Tamo negde je lako mogao da igra pleja, ovde ne

Inace, on je i dalje vrlo koristan kod prevodjenja zbog brze prednje promene i niskog stava, jer ne pamtim da je izgubio loptu u tim situacijama, ali mu mnogo treba vremena da prenese loptu i doda, tu ne dobijamo nista

Edited by Giggsy
Link to comment

Nije plej, to se vidi samo po tome što mu treba sto godina da prevede loptu i vrlo je nesiguran u tome, Tepara, iako je najsporiji čovek na planeti, to radi mnogo brže. I ne ume da uposli i razigra. Dakle, dve osnovne karakteristike klasičnog pleja.

Link to comment

"U subotu, 18. i u nedelju, 19. aprila Partizan NIS će biti domaćin treće i četvrte polufinalne utakmice plej-of serije ABA lige.

Neće biti prodaje karata, za mečeve važe sezonske i dnevne karte. Pojedinačne ulaznice su podeljene i važe za oba dana.

 

Kakve su to "dnevne" karte? nisam bio u pioniru više od 5 godina pa ne znam o čemu se to radi?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...