Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma kakav andric.on isto dokazuje promasenost investicije kao i salic, bezbradica, dalo..

 

Najbolje da je neko zaista u njih nešto i investirao, osim možda provedenog vremena na treningu.

 

Đoko, koliko čujem, ne može da napravi razliku ni u bih ligi.

Link to comment

Najbolje da je neko zaista u njih nešto i investirao, osim možda provedenog vremena na treningu.

 

 

Pa na potroseno vreme sam i mislio. I ono je skupa investicija. I ne samo vreme, nego i mesta u timu.Skauting je morao neuporedivo bolje da se odradi pre pocetka sezone. Ta 3-4 mesta su mogla da se popune nekim pravim kosarkasima a ne ovim turistima. Trebali su nam mitrovici i tejici a ne andrici, salici i razne bezbradice. Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pa na potroseno vreme sam i mislio. I ono je skupa investicija. I ne samo vreme, nego i mesta u timu.Skauting je morao neuporedivo bolje da se odradi pre pocetka sezone. Ta 3-4 mesta su mogla da se popune nekim pravim kosarkasima a ne ovim turistima.

 

Jesi li svestan u kakvom stanju je bio klub izmedju dve sezone? Kakav skauting, kakva selekcija, dovodjen je svako ko je hteo da igra za kiflu i jogurt.

Link to comment

Naravno da sam svestan. Medjutim ne mogu da verujem da nije bilo makar jos poneki "marinkovic" u mladjim selekcijama da popune mesta, umesto bezbradice i salici...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pa na potroseno vreme sam i mislio. I ono je skupa investicija. I ne samo vreme, nego i mesta u timu.Skauting je morao neuporedivo bolje da se odradi pre pocetka sezone. Ta 3-4 mesta su mogla da se popune nekim pravim kosarkasima a ne ovim turistima. Trebali su nam mitrovici i tejici a ne andrici, salici i razne bezbradice.

 

Nije u redu stavljati salica i no bearda u isti kos sa Andricem. Andric je pokazao da moze biti koristan igrac, ova dvojica nisu.

Link to comment

Menjam bezbradicu,andrica,aranitovica,salica i daloa za tejica i mitrovica - odmah! :)

 

Komsije, odgledao sam jedno 15-tak vasih utakmica u evropi i rado bih video ovaj dvojac kod nas + dangubica ( ne znam da li se i on racuna,posto nije iz vase skole i nije toliko mlad).

 

Za ljubitelje andrica samo da kazem da igra odbranu na nivou jednog akojona, ali kada treba stisnuti muda i davati koseve onda ga nigde nema, za razliku od mrsavog beskorisnog amerikanca. Uostalom pogledajte njihove indekse korisnosti iz sinocnjeg meca...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

"ne,ne, ne - necemo tako da se menjamo" ;-)

 

niko da prokomentarise 3-4 akcije za akojona juce i par pnr-ova s macvanom. jos uvek to izgleda ne(bas)uigrano, al' prosto dodje coveku zao sto ovaj mali nije dosao barem par nedelja ranije. bili bi mnoogo opasniji u napadu cini se.

s druge strane, s akojonom u igri igramo odbranu s covekom manje.

Link to comment

akajona ne da dirate. video ga malopre na semaforu u beogradskoj, stali jedan do drugoga. ja njemu palac gore, on meni tri prsta.

:s_w:

Link to comment

akajona ne da dirate. video ga malopre na semaforu u beogradskoj, stali jedan do drugoga. ja njemu palac gore, on meni tri prsta.

:s_w:

to je preporuka americkog stejt dipartmenta za srbiju

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...