Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Niije tu ni Lazic bio naivan, imao je nekoliko sekundi dsa se skloni, ali on i dalje drzi noge oko Sase koji je na podu. Nikako naravno ne opravdavam Sasin potez (da ne krene odmah ucitavanje), bas je bio i glup i nesportski. Samo nemojmo da ignorisemo i ovog drugog.

 

 

Da zavrsimo ovo polufinale pa da ti napisem ono sto zasluzujes, steta da bilo ko bude banovan pre vremena zbog takvog pojavnog oblika zivota.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja iskreno nisam verovao da mi mozemo ovo dobiti veceras. Pre tekme sam mislio da su nam sanse 10% da dobijamo...pa kako su se stvari odvijale 50%..dok se utakmica priblizavala kraju i gomilale se nase gluposti opet pade na 10%. Imam veliki respekt prema zvezdi jer su tokom sezone pokazali da su bolji tim od nas. Mi i dalje nemamo pleja (pravog) ali zato smo dobili peticu :) .

Realno, do pola sedam uvece sam mislio da ce biti 3:0 ii 3:1 za zvezdu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

To je zato jer je on gori ljudi i od vas koji ste bolji ljudi i bolji forumaši. 

 

Ne opravdavam ali uzimam u obzir i voleo bih da grešim ali nadam se da sam u pravu. 

Link to comment

Kao sto rekoh pre izvesnog vremena, zvezda jeste bolji tim, ali ne toliko koliko oni misle i koliko je to predstavljeno u javnosti. Svaka njima cast na rezultatima u ABA i zordiLigi, ali u ovoj seriji se i mi itekako nesto pitamo, koliko god to pred pocetak iste, delovalo smesno. Na njihovoj strani je pre svega duza rotacija i mogucnost da odmore kljucne igrace, sto je luksuz koji kkp nema (pre svega zahvaljujuci domacinskom poslovanju njegovih celnika, da se razumemo, pa se onda organizuju kupisijade i rostiljijade  i zicka lova od SNS-a da bi se u martu eventualno doveo plej koji to nije). Na nekim pozicijama su poimence bolji na nekim losiji kada se gledaju prve petorke, ali ono sto po meni predstavlja kljucni detalj je struka. Koliko god se komsije romi pred pocetak serije,  sprdali na racun naseg potenciranja radonjica kao slabe karike koja moze da odluci, cini mi se da polako i oni to shvataju. Bilo je tu merenja, koliko je ko sa koijm timom uradio i za koje vreme, prica kako je Radonjic za dve sezone posrao celokupan Vujosevicev nazovi uspeh sa bebicama i  slicno. Skakalo se na svaki komentar da je sa druge strane mozda bolji trener. Nije Bajic, ali...

Sinoc smo odigrali lose. Sutirali katastrofalno, cetiri glavna igraca su imali procenat suta 30 % i manje. Macvan je igrao peticu skoro celu utakmicu, pa smo im opet disali za vrat, i bili u prikljucku do samog kraja sto je  uglavnom  bio slucaj i na svim utakmicama koje smo odigrali sa zvezdom u ovoj sezoni.

Ja verujem da je ova vecerasnja pobeda veoma bitna, za krajnji rezultat u seriji. Psiholoska prednost i tzv. momentum je na nasoj strani. Ukoliko dobijemo sledecu siguran sam da zavrsavamo sa 3:1. Sad, problem je sto to nece biti nimalo lako. Zvezda je za nase uslove jako dobar tim, sa dosta igracke rezerve u odnosu na ono sto je prikazala u prethodna dva meca. Nadam se pozitivnom ludilu od pocetka u subotu, ne sumnjam da ce motivisanost i angazman biti na 100 % kod nas. Bitno je kako cemo otvoriti utakmicu i da ne podlegnemo atmosferi koja ce se stvoriti. Osim Jake Blazica, koji mi se nimalo ne svidja i drzim ga za smrdljivka i govnara, ceo tim komsija mi je jako gotivan. Cak mi je i kalinicevo konstanto kenjanje sudijama za svaku odluku simpaticno. Ono sto moze biti nasa prednost je psiha. 

Bice tesko, rekoh sa druge strane imamo ozbiljnog protivnika, ali se nadam da cemo uz iskustvo, trenera i muda slaviti u subotu. 

Link to comment

Za nas je problematično to što neki igrači (konkretno Andrić i Marinković) ne dobijaju minute, a i kada ih dobiju deluje kao da nikada nisu igrali jaču utakmicu od prvenstva kadeta.Tu prevashodno mislim na Andrića, on je i ove i prošle sezone umeo da da 10-15 poena na meču (i to i u EL i EK) a ovde mu se bukvalno ruke tresu od straha.

Link to comment

Умео је када га противник остави самог да шутира тројке. Осим тога он ништа друго не уме.

Link to comment

Vujosevic ume u kljucnim mecevima da igra ako mora i sa 6-7 igraca i da rotira minimalno. Nikad necu zaboravi, dal to bi na el f4 kad je urlao na doktora koji je sporo sredjivao ranicu Robertsu, pa Bane morao da igra. Da, bio je F4, kad je Teo drukao sudiji da ovaj krvari.

Edited by Timmy
Link to comment

Meni je neverovatno da smo ovoliko bili bolji i da je bukvalno sreca odlucivala u zadnjim sekundama da li cemo dobiti . Statisticki podaci su tek neverovatni , mi bolji u sutu , mnogo bolji u skoku i asistencija , dok smo u ostalim segmentima bili jednaki (kompletan indeks Partizan 85, Zvezda 53 )... 

Link to comment

Jos dva utiska. Ne treba traziti dlaku u jajetu posle pobede, ali ono sinoc smo morali da privedemo kraju na laksi nacin. Potpuno mi je nejasno drzanje Akojona, koji pravi uzastopne greske do 30 sekundi pred kraj. On je jedan od glavnih krivaca za zvezdino vracanje u utakmicu. Ok imao je trojku i ulaz, ali kad je nakon toga poceo da glavinja, da mu ispada lopta i da je katapultira u aut, pa vadi ga napolje majku mu jebem. Plus sto je jedino resenje u odbrani da napravi faul nad dzenkinsom cim ovaj primi loptu i posalje ga na liniju slobodnih bacanja.  Drugi utisak je kao sto rece goranz, Andric. Gde su muda, jebote? Ostanes sam na trojci i to je otprilike jedino oruzje koje imas, ti kreces u dribling dajes pas nikome... Marinkovic je dijete i njemu ne zameram nista, sta god da uradi, ali Andric ipak ima nekog iskustva morao bi da da doprinos koji nam je itekako potreban da bi rasteretio ostale igrace i bio pretnja zvezdinoj odbrani. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...