Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Šta je ovo Tepić izveo u prethodnom posedu?

pokušao da uhvati momentum x faktora ali je konceptualno pogrešio

Edited by Ted
Link to comment

sreca te ga vi branite i hvalite

Jbga, mi imamo vece kosarkasko znanje, pa neke stvari bolje vidimo :D A i te neke decije bolesti smo odavno prelezali. 

 

Ne postaje se veliki klub preko noci.

Edited by Timmy
Link to comment

Pohvalio bih i Sašino ponašanje, nekoliko puta se videlo kako smiruje druge igrače kad povilene i krenu na sudije i sl. A obično je on taj koji je pravio takve gluposti.

:)

Meni se izuzetno nije svidelo ono mufljusko povlačenje za nogu protivničkog igrača. Mislim na slučaj kad je Pavlović ostao da leži posle nekog neuspešnog napada dok je Zvezda trčala kontru. Ne treba igraču njegovog kalibra takvo prostačenje.
Link to comment

Meni se izuzetno nije svidelo ono mufljusko povlačenje za nogu protivničkog igrača. Mislim na slučaj kad je Pavlović ostao da leži posle nekog neuspešnog napada dok je Zvezda trčala kontru. Ne treba igraču njegovog kalibra takvo prostačenje.

to ne samo da je prostacenje, nego obilno useravanje po saigracima. ono je u svakoj normalnoj ksarkaskoj utakmici namjerni faul i poklonjena dva bacanja protivniku.

Link to comment

Niije tu ni Lazic bio naivan, imao je nekoliko sekundi dsa se skloni, ali on i dalje drzi noge oko Sase koji je na podu. Nikako naravno ne opravdavam Sasin potez (da ne krene odmah ucitavanje), bas je bio i glup i nesportski. Samo nemojmo da ignorisemo i ovog drugog.

Link to comment

Niije tu ni Lazic bio naivan, imao je nekoliko sekundi dsa se skloni, ali on i dalje drzi noge oko Sase koji je na podu. Nikako naravno ne opravdavam Sasin potez (da ne krene odmah ucitavanje), bas je bio i glup i nesportski. Samo nemojmo da ignorisemo i ovog drugog.

cenis da namerno nije krenuo u kontru dok je ovaj na parketu?

 

nisam najbolje ispratio situaciju, ali ako je tako, deluje kao sulud potez

Link to comment

Pavlovic je odlepio kad su mu svirali drugu licnu posle nabijanja Kaline u reket na pocetku utakmice (nije bio faul, mogli su pre da sviraju faul u napadu). Prvu je napravio na Bobiju u petoj sekundi na udvajanju.

 

Neverovatno kako nas baca u kanal Sasa u dve kljucne tekme (Podgorica, pa ova veceras), dosta je psihicki labilan.

Link to comment

cenis da namerno nije krenuo u kontru dok je ovaj na parketu?

 

nisam najbolje ispratio situaciju, ali ako je tako, deluje kao sulud potez

 Bice prilike, pa cemo pogledati. Meni se ucinilo da je itekako imao kad da se skloni, a namerno nije. Mozda gresim

Link to comment

Pavlovic je odlepio kad su mu svirali drugu licnu posle nabijanja Kaline u reket na pocetku utakmice (nije bio faul, mogli su pre da sviraju faul u napadu). Prvu je napravio na Bobiju u petoj sekundi na udvajanju.

 

Neverovatno kako nas baca u kanal Sasa u dve kljucne tekme (Podgorica, pa ova veceras), dosta je psihicki labilan.

Da, tu se odmah načestitao sudijama familije, jedva su ga smirili... po takvom kriterijumu za faul u odbrani nijedan igrač ne bi dočekao 4/4. Onaj prvi faul je bio totalna glupost, udario je Marjanovića u pokušaju da mu skine loptu sa glave.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...