Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

+1

 

neviđena ingenioznost je predvideti da će Kalina pogoditi isilovani fade away iz kornera, na isteku bezidejnog napada, u trenutku kada ste nam prišli na -2. Sve je to coach Ra imao na tabli.

 

 

nije zvezda dobila tekmu u tom napadu nego u jednom od prethodnih napada partizana, na 54:51, kada je partizan popio tri blokade iz tri pokusaja. ono je bilo nadrealno. mislim da tada bobi jos nije bio u igri i da su opaljivali cirbes, luka i kalina.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma jok, jesmo se tad odlepli na nekih 7, ali su nas opet stigli, mislim da je bilo 61:59 kad je Kalina to pogodio iz ugla. A tekmu nismo dobili do na 2 minuta pred kraj, mada je Radonja odlučio da nas i tada časti sa malo saspensa, držanjem Jovića da organizuje i pripaljuje cigle u 15. sekundi napada.

Link to comment

nije zvezda dobila tekmu u tom napadu nego u jednom od prethodnih napada partizana, na 54:51, kada je partizan popio tri blokade iz tri pokusaja. ono je bilo nadrealno. mislim da tada bobi jos nije bio u igri i da su opaljivali cirbes, luka i kalina.

Da. Partizan odigrao neverovatno loše tih minut dva, svi bili ko muve bez glave

Link to comment

cekaj, ozbiljno tvrdis da povreda milutinova nije bila hendikep`za partizan?

 

Ma, naravno da jeste hendikep i nadam se iskreno da ce Milutinov vec veceras izaci na teren kao da se nista nije desilo, samo sam komentarisao njegov "hrabar ulazak u utakmicu i odlicnu igru". Nije on uopste bio toliki faktor u tom delu utakmice.

Link to comment

 

Nikola Milutinov je dan, posle ne prospavane noći i povrede oka u prvom derbiju polufinala ABA lige, proveo na previjanjima i saniranju povrede. Centru Partizana dijagnostikovana je povreda rožnjače i kako "Novosti online" saznaju on ima ogromnu želju da zaigra u drugom meču protiv Crvene zvezde, ali mu specijalisti to ne preporučuju!

 

Milutinov ceo dan oseća bol u oku, loše reaguje na svetlost i jedva otvara kapak, zbog čega drži povez tokom celog dana. On je spreman da igra sa tim povezom, ali doktori upozoravaju da i najmanja gurka na terenu može da dovede do ozbiljnijeg oštećenja.

 

Do povrede Milutinova došlo je u 16. minutu meča Crvena zvezda - Partizan kada ga je gospodin Jaka Blažič šakom zakačio po licu, a prst je u žaru borbe nezgodno "završio" u Nikolinom oku.  

 

Novosti

Edited by Ted
Link to comment

Ja licno bih zeleo da ne igra, ako je takva stuacija kako kazu doktori.

 

Ljudi ovo je samo sport, covek rizikuje trajno ostecenje vida. Bice prilike, igrace kad se oporavi.

Link to comment

Nadam se da tamo ima ljudi sa dovoljno odgovornosti koji mu nece dozvoliti da igra ako mu je zaista vid ugrozen. Makar igrali bez bobija iz cojstva.

 

 

Do jaja, taman da ga neko oćoravi, plus da dulo dobije municije

 

1 komsijska briga. :heart:

 

Kazu da nije povreda toliko teska, proci ce brzo.

Edited by Yoda
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...