Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zašto? Mačvan odigra opet dobar deo na 5, mi upadnemo u neku crnu šutersku seriju koja nam fala bogu nije strana, Pavlović ima svoje veče, Coach Ra lepo rasporedi Jovićeve minute kad je najbitnije, i svašta može da se desi.

 

Nije nemoguce, ali i dalje je to jedna utakmica. Zvezda je bolji tim, podseca na momente na neke Partizanove ekipe od pre. Hvala Radonjicu sto se trudi, ali ne moze to da anulira. Narocito ne bez Milutinova, koji je odlicno poceo utakmicu veceras i hrabro krenuo na Bobija

Edited by Giggsy
Link to comment

Nije nemoguce, ali i dalje je to jedna utakmica. Zvezda je bolji tim, podseca na momente na neke Partizanove ekipe od pre. Hvala Radonjicu sto se trudi, ali ne moze to da anulira. Narocito ne bez Milutinova, koji je odlicno poceo utakmicu veceras i hrabro krenuo na Bobija

ako pri tom mislis na energiju sa kojom ulaze u utakmicu i (pozitivnu sportsku) drskost, slazem se. dzenkins je bas hrabro napadao kos, dangubic je isto spreman u glavi usao u utakmicu, cak je i mitrovic delovao da ima samopuzdanja, imao je onu jednu situaciju sa ofanzivnim skokom i kosem posle toga gde se to lepo videlo. meni to i daje najvecu nadu da dobijamo seriju. jos samo da nam trener izadje iz grca :) ali pretpostavljam da je ova pobeda i na njega pozitivino uticala
Link to comment

Narocito ne bez Milutinova, koji je odlicno poceo utakmicu veceras i hrabro krenuo na Bobija

 

Da. U trenutku kad je Blazic povredio Milutinova bilo je mizernih devet razlike da bi posle toga kola krenula nizbrdo i Zvezda dobila sa gigantskih devet razlike.

Link to comment

Nigde ja nisam napisao da bismo dobili da je Milutinov bio na parketu, vec da je to igrac manje u vec skracenoj rotaciji bez centra i to igrac koji je veceras pokazao zube u nekim situacijama na pocetku i pokupio 3 ofanzivna skoka

A za Bobija fore zna se ko je zasluzan

Edited by Giggsy
Link to comment

Da. U trenutku kad je Blazic povredio Milutinova bilo je mizernih devet razlike da bi posle toga kola krenula nizbrdo i Zvezda dobila sa gigantskih devet razlike.

cekaj, ozbiljno tvrdis da povreda milutinova nije bila hendikep`za partizan?

Link to comment

Bila bi da se Radonjić nije solidarisao i zakatančio najdominantnijeg čoveka u Evropi. Ovako je bila hendikep više za Zvezdu, nego naš trener je takav da će sve reći Blažiču u 4 zida...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

pa okej, ali po svemu sudeci milutinov nece vise igrati u ovoj seriji.

pritom to sto vi zovete katancenjem mvp-ja evrolige, po mom misljenju biti sasvim racionalna odluka.

kao sto rekoh, ogromni ljudi se em brze umaraju, em sporije odmaraju. 

sigurno da mu je prijala mala minutaza.

 

doduse, ovaj ciganski tim mi je retko simpatican, sto se odnosi i na radonju, kog sam naucio da postujem otkad nas je u par navrata umeo pokopati igrajuci za titogradsku buducnost, pa mozda nisam skroz realan.

Link to comment

Nije bila racionalna odluka. Niti ga je Radonjić čuvao, niti odmarao. Odluka izaziva nevericu i dan danas, uz poseban aneks obrazloženja u kome se kaže da se sa Bobanom čekalo dok Mačvan nije isceđen i sveden na rang Tomića il Batiste, da bi Boban mogao da izdominira.

 

Hoću reći da je povreda ključnog igrača Milutinova ogroman hendikep ako neko to zna da iskoristi, ali juče to nije bio slučaj. Delovalo je kao da je Radonjiću bitnije nego Dujanu da se ovaj vrati na teren.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

boban na klupi je dosad najjaci radonjih mindfuck debelog. sjajan potez kojim mu je jasno stavio do znanja da nas dobijaju i bez najboljeg igraca, tj da igraju onoliko koliko im treba u tom momentu. kljucna stvar je sto ga nije uveo ni kada smo prisli na poen razlike, time potpuno psiholoski unistivsi debelog na kraju cini mi se. respect radonji za sinocno vodjenje utakmice  :Hail:

Link to comment

boban na klupi je dosad najjaci radonjih mindfuck debelog. sjajan potez kojim mu je jasno stavio do znanja da nas dobijaju i bez najboljeg igraca, tj da igraju onoliko koliko im treba u tom momentu. kljucna stvar je sto ga nije uveo ni kada smo prisli na poen razlike, time potpuno psiholoski unistivsi debelog na kraju cini mi se. respect radonji za sinocno vodjenje utakmice  :Hail:

+100

Link to comment

boban na klupi je dosad najjaci radonjih mindfuck debelog. sjajan potez kojim mu je jasno stavio do znanja da nas dobijaju i bez najboljeg igraca, tj da igraju onoliko koliko im treba u tom momentu. kljucna stvar je sto ga nije uveo ni kada smo prisli na poen razlike, time potpuno psiholoski unistivsi debelog na kraju cini mi se. respect radonji za sinocno vodjenje utakmice  :Hail:

 

Mda, bas ga je unistiio. Da nije Kalina podivljao kod 55.54 uslo bi se u cirkus na kraju gde bi Zvezda verovatno dobila, ali bi bilo vrlo, vrlo tesno.

 

To sto je uradio Radonjic je obicna glupost. Ima sedam razlike na poluvremenu, mogao je da barem duplira u 3/4 i da onda mirno privede tekmu kraju. Ovako, komsiluk se grizao do par minuta pred kraj sta ce da bude. Evo ih ovoliko na forumu, neka sami kazu.

Edited by Yoda
Link to comment

+1

 

neviđena ingenioznost je predvideti da će Kalina pogoditi isilovani fade away iz kornera, na isteku bezidejnog napada, u trenutku kada ste nam prišli na -2. Sve je to coach Ra imao na tabli.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...