Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

čak i da je tačno, šta se time dobija? neka lična satisfakcija? razlog poraza od protivnika?

Zanima me da li Dule laže.

 

Da mu je Jaka gurnuo dva prsta u grlo i posle se gospodski izvinio...

CClN1kwUgAAlUNA.jpg

Link to comment

muric je radio i gore stvari na terenu od jake. to sto blazic izigrava muvu zunzaru je njegov trejdmark, docim je u dva gadna muriceva body checka neko i sa manje ludila od DV mogao svasta da ucita.

 

ali sam siguran da se lepo izvinio, onako kako ga je trener naucio, samo sto nismo videli.

Edited by yolo
Link to comment

Ma prsao je on odavno, ali ovu seriju dobijamo :)

 

Nemamo cime nazalost.

Slicno kupu i ovde je delovalo da mozemo da igramo jos 20 minuta i da ih ne pobedimo, mozda cak ni da povedemo

Ako Milutinov ne bude mogao da igra sutra, mozemo polako da se razilazimo

Link to comment

Zanima me da li Dule laže.

 

Pa to najverovatnije nikad nećeš saznati jer kamera to nije snimila. Znači svodi se sve na rekla-kazala. No nebitno, bitno je to da li će Dule stvarno moći da spremi momke za sutrašnji meč jer ih je danas baš očajno spremio.

 

Za mene jedan od najtužnijih trenutaka, ostavljanje tepića samog na trojci, mogao je da šutira ali nije smeo. :( Šteta što nema samopouzdanje kao Akojon, taman bi smo uštedeli pare za neko normalno pojačanje na petici.

Link to comment

I sa njim bi bila ista priča, ne mogu igrači poput Pavlovića, koji nije igrao pola sezone i došao pravo sa pecanja, da igraju plej-of u visokom ritmu.

Link to comment

Zanima me da li Dule laže.

 

CClN1kwUgAAlUNA.jpg

 

Ne verujem da je slagao. Zasto bi? Ovo sa interpretacijom Blaziceve namere da povredi Milutinova je nesto drugo, Pavlovic je mogao povracati iz milion razloga i ne vidim sta je tu toliko cudno. Covek igra nespreman da bi izneo ovakav intenzitet utakmice, ko zna koliko ozbiljno trenira nakon sto je Vujosevicu savio rogove a ovaj ga vratio u tim posle one svadje.

Link to comment

Ako Milutinov ne bude mogao da igra sutra, mozemo polako da se razilazimo

 

Zašto? Mačvan odigra opet dobar deo na 5, mi upadnemo u neku crnu šutersku seriju koja nam fala bogu nije strana, Pavlović ima svoje veče, Coach Ra lepo rasporedi Jovićeve minute kad je najbitnije, i svašta može da se desi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...