Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

isto tako se i prepodobni king lujo ovde zalio kada je dobio ban zbog vredjanja pdf-a istorija (ako sam dobro upamtio detalje te predivne epizode)

Link to comment

Razumem kaznu zbog vredjanja sudija, ali kazna zbog vredjanja rukovodstva lige je cisto sranje

 

Kako je sranje? Po tebi je ok da kazes sudije lopovi, kazne te, pa onda popljujes celu organizaciju i to je ok?

Po istom principu je kazna i za sudije i za rukovodstvo...

Link to comment

nije mi isto. sudije su učesnici u utakmici i kao što bi trebalo da se kažnjava vređanje protivnika, isto važi i za sudije. dodatno, to vređanje može da predstavlja i pritisak na sudije, pa i sa te strane ga treba izbeći i kažnjavati.

rukovodioci ili vlasnici lige su skroz drugo. vređanje njih ne utiče direktno na takmičenje (ruši imidž lige :isuse:), neće lisac istrčati na parket.

Link to comment

Ne znam, meni je prilicno logicno da ne smes da vredjas ni sudije, ne rukovodioce lige, pa ako cemo toliko daleko ni rukovodioce drugih klubova.

Jbg ako imas sta da kazes reci smisleno bez vredjanja. Svi se mnogo lepse ponasaju kad igraju El :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...