Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

haha, probaj sa arial black 48 sledeći put

 

šta koga boli kurac šta on priča i šta se vi hvatate za to, poenta u je u incidentu kao incidentu.

a i mene ko jebe kad se sa vernicima raspravljam...

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

a i mene ko jebe kad se sa vernicima raspravljam...

 

to se samo ti raspravljaš. ja pričam samo o incidentu a vi što se hvatate za to kad vujošević nešto kaže na konferenciji i onda ulazite u nepotrebne rasprave to je drugo.

Link to comment

Ok, nisam video taj deo. u tom slucaju, nek jede govda. Nacelno, treba da se pravi buka oko ovakvih stvari, mada je za Moracu prilicno uobicajen repertoar.

 

Naravno, Vujosevic je stari racundzija. Sad ako iz Zvezde budu ovo komentarisali bice "evo kako se dva stvora svadjaju", nadam se da ce samo da posalju pismo ABA ligi koje nece objavljivati i dobiti uveravanja da ovakve izjave nece ni na koji nacin uticati na sudjenje u polufinalu. Ocigledno je da ce se ovakve stvari stalno desavati dok je Vujosevic aktivan i tu nema pomoci, samo se treba obezbediti da sve to sto govori bude lajanje u prazno.

 

Na stranu sto je u pravu oko svega ovoga sto se desilo u Podgorici ali nije ga zanimalo da to rascisti jer je ta voda vec prosla ispod mosta. Medjutim, ako to sto se dogadjalo u Moraci bude mogao da iskoristi da dobije sudijski upper hand u polufinalu, to bi vec bila nekakva korist.

Edited by harper
Link to comment

pre ce biti da je ovde malo siri kontekst u pitanju - hocemo i mi deo love od aba lige ili iste nece biti.

zvezdu jebucka kao i uvek - just for fun.

Link to comment

kako se namnoze cigani na ovom topicu kad treba da nam objasne da je incident u stvari sasvim uobicajena pojava zato sto prokleti Vujosevic tupi o istom a pritom spomene i Zvezdu

ili ono od juce ... Vucicevski momenat o novcu koji ne bi trebali da trosimo iracionalno (Vucicevom demagogiji smo se smejali a on je cak pominjao drzavni novac/novac javnih preduzeca koji treba dati bolnicama a ne klubovima)

Link to comment

Malo CSR nije na odmet.

 

Podržavam inicijativu udruženja za zaštitu životinja, da se ne menja zakon u delovima o kontroli populacije napuštenih životinja. Problem je rešiv humanim pristupom, eutanazija neće smanjiti njihov broj na ulicama. Životinje nisu same stvorile taj problem, sasmim tim nisu dužne da snose svu odgovornost. Apelujemo zajedno sa udruženjima da se donese održivo rešenje i da se postojeći zakon sprovodi, a neodgovorni kažnjavaju - Duško Vujošević.

 

11028012_10153815329681686_4030100138753

Link to comment

dulo je udomio kera, vuleta.

kad sam kod vuleta, avdalović danas vidjen kako odvodi decu u filharmoniju na koncert za decu.

 

elita™

Link to comment

Sram da bude Ikara, Harpera i Kralja. Dezavuisete sraman dogadjaj koji se desio u PG, samo zato sto ga je pomenuo Vujosevic. To dovoljno govori o vama kao ljubiteljima sporta i njegovim objektivnim posmatracima.

Edited by Timmy
Link to comment

Možda se varam, ali pre nego što se pohvatate za vrat, meni se pali sarkazam detektor u Timijevom postu :D?

 

To je taj rad. Stvari su toliko otisle u kurac da vise covek ne moze da bude siguran ni u ociglednu ironiju, Ono sto danas ljudi zaista ozbiljno misle nekada nije ni moralo da se objasnjava da je zajebancija. Bas mi je ovo dobro doslo za raspravu na topiku o Djokovicu. :lolol:

Link to comment

Timija sam pogodio, nije bilo teško. evo sledeći zadatak

 

kako se namnoze cigani na ovom topicu kad treba da nam objasne da je incident u stvari sasvim uobicajena pojava zato sto prokleti Vujosevic tupi o istom a pritom spomene i Zvezdu

ili ono od juce ... Vucicevski momenat o novcu koji ne bi trebali da trosimo iracionalno (Vucicevom demagogiji smo se smejali a on je cak pominjao drzavni novac/novac javnih preduzeca koji treba dati bolnicama a ne klubovima)

Zajebancija ili ne?

Link to comment

nisam ni mislio da će ovako zahtevan poduhvat pod radnim imenom streamovati utakmicu ići bez problema

 

u americi strimuju treću diviziju ncaa, mi ne možemo super ligu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...