Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

onda jedino može da znači da su upale s neba. a ko zna, šta si ti sve ovde pričao, možda i jesu.

 

stvarno ne zelim da ulazim u ovakve rasprave oko stvari koje su jasne. milenko je najbolje partije pruzao u partizanu, to je jasno, posle partizana se totalno raspao. ne znam koliko si imao prilike da ga gledas. volim i ja milenka, ali...cemu ovakvi postovi?

 

edit

 

nije njemu problem samo sut nego i ono sto je hevi pisao. nikad nisam video igraca koji tako lako moze da udje u situaciju da postigne kos a da ima tko slabu realizaciju. mislim da je to glavni problem zbog cega on nije postao vrhunski igrac.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

pa on i ne treba da ima neku neviđenu realizaciju, njegova je nesreća što je zaglavljen između keca i dvojke. ja samo kažem da može da da poen kad hoće, sad zašto to ne radi dovoljno puta, to je druga priča. sigurno ne zato što je loš šuter, više je mentalni problem. to je bre idealna ruka za šutera.

Link to comment

pa on i ne treba da ima neku neviđenu realizaciju, njegova je nesreća što je zaglavljen između keca i dvojke. ja samo kažem da može da da poen kad hoće, sad zašto to ne radi dovoljno puta, to je druga priča. sigurno ne zato što je loš šuter, više je mentalni problem. to je bre idealna ruka za šutera.

 

pa nije to njegova nesreca, rekao bih da je to njegova sreca. bas zbog toga sto je on plejmejker sa tom visinom, bas zbog toga ga volim. problem je i ono sto sam rekao, deluje da moze da da poen kad hoce ali ne moze jbg, niti ce to ispraviti. secam se da ga je vlada jovanovic posle jednog treninga panatinaikosa zajebavao da je cuo da mnogo manje sutira nego u partizanu, nije ni cudo sto ovde pruza najbolje partije. uglavnom, tepic je mi je jedan od najdrazih igraca generalno i steta je sto nije postao ono sto se od njega ocekivalo. on je kapiten  reprezentacije koja je u mladjim kategorijama izgubila samo jednu utakmicu ( u16, u18, u20), protiv slovenije u sloveniji, rpvo kolo evropskog prvenstva kada je teodosic bio mvp. da je partizan stabilan klub lepo bi bilo gledati ga sto duze u partizanu, nesto kao kecmana.

Link to comment

iznervirao sam se,jebo vas tepićev šut i ko ga spomenu. da čovek ima iole noirmalan izbačaj sad bi gledali evroligu i imali bi sklopljen tim. pošto nema i lopta putuje jebenom pravom linijom do koša,imamo to što imamo sad. ču tepić ima dobar šut. da trojku kad je sam. pa čovek je profesionalni košarkaš koji igra beka,najbolje da šutne erbol kad je sam.

Link to comment

iznervirao sam se,jebo vas tepićev šut i ko ga spomenu. da čovek ima iole noirmalan izbačaj sad bi gledali evroligu i imali bi sklopljen tim. pošto nema i lopta putuje jebenom pravom linijom do koša,imamo to što imamo sad. ču tepić ima dobar šut. da trojku kad je sam. pa čovek je profesionalni košarkaš koji igra beka,najbolje da šutne erbol kad je sam.

 

ma kakva putanja, nije tepic ni najmanje kriv za to.

Link to comment

ma covek nema dobar sut. los izbacaj, los luk, losa priprema. i suteve koje uzima su iz najcistijih pozicija, jer mu protivnici isti uglavnom i ne brane. njemu je nemogucnost da ubaci loptu u kos najozbiljnija mana u igri, osim toga sve radi kako treba.

Link to comment

Ok, da ima los sut je opste poznata stvar , veci problem je sto ima losu igru u tranziciji i sto ima premalo asitencija (ne secam se kada je nekom majstorijom spojio igraca sa kosem )... 1,8 asistencija i samo jedan iznudjen faul za 25 minuta na terenu je frapantan statisticki podatak za prvog plejmekera neke ozbiljne ekipe!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...