Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Preterujete. Evo tacnog razloga zbog kojeg je Vujosevic uopste zapocinjao ovu pricu.

 

"Sudije povodom toga nisu reagovale i sve je prošlo bez ikakve reakcije. Baš me interesuje kako bi reagovali da se to dogodilo Zvezdi", rekao je Vujošević

Link to comment

Preterujete. Evo tacnog razloga zbog kojeg je Vujosevic uopste zapocinjao ovu pricu.

 

"Sudije povodom toga nisu reagovale i sve je prošlo bez ikakve reakcije. Baš me interesuje kako bi reagovali da se to dogodilo Zvezdi", rekao je Vujošević

Ok, nisam video taj deo. u tom slucaju, nek jede govda. Nacelno, treba da se pravi buka oko ovakvih stvari, mada je za Moracu prilicno uobicajen repertoar.

Link to comment

Ok, nisam video taj deo. u tom slucaju, nek jede govda. Nacelno, treba da se pravi buka oko ovakvih stvari, mada je za Moracu prilicno uobicajen repertoar.

 

pa kakve to veze ima sa vujoševićem osim što je ovaj to rekao danas na konferenciji? stvar se desila, šta ima veze ko je rekao da se desila. 

Link to comment

koju poziciju, šta lupetaš? ajde mi vas dva mudraca, dva doktora života objasnite kakve veze ima vujošević u situaciji u kojoj navijač budućnosti fizički napada milosavljevića? evo pretvorio sam se u uvo i slušam. 

Link to comment

koju poziciju, šta lupetaš? ajde mi vas dva mudraca, dva doktora života objasnite kakve veze ima vujošević u situaciji u kojoj navijač budućnosti fizički napada milosavljevića? evo pretvorio sam se u uvo i slušam. 

napisano ti je, bandoglavi store: "Sudije povodom toga nisu reagovale i sve je prošlo bez ikakve reakcije. Baš me interesuje kako bi reagovali da se to dogodilo Zvezdi",

Link to comment

koju poziciju, šta lupetaš? ajde mi vas dva mudraca, dva doktora života objasnite kakve veze ima vujošević u situaciji u kojoj navijač budućnosti fizički napada milosavljevića? evo pretvorio sam se u uvo i slušam.

Nema nikakve veze, samo previše putera na glavi da bi se našao pozvan da baš on na to skreće pažnju.

 

Ali evo, Harper ti je nacrtao da se njemu blago fućka i za Milosavljevića i ovu budalu iz partera, što mu samo stavlja još jedan listić u tomove istorija bolesti.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

haha, probaj sa arial black 48 sledeći put

 

šta koga boli kurac šta on priča i šta se vi hvatate za to, poenta u je u incidentu kao incidentu.

Link to comment

Simtopmaticno je sto je Vujosevic cekao ovoliko da prokomentarise te neke stvari. Mislim, prica o dogadjaju iz aba lige, pred utakmicu sa konstantinom u KLS, a na konferenciji u Moraci samo sto se nije izljubio sa simpaticnim domacinima dok im je zeleo da se sretnemo u finalu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...