Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да не буде сад да мислим да је ОК што је лик загрчио Будалу, не треба то да се дозвољава и треба у сали да се реагује истог момента. Можда не да се лик избаци ал рецимо да се упозори да није дозвољен физички контакт у тој мери. И у НБА кад се неко баци тапшу га сви и гуркају. То је ваљда ОК, а ово грљење је рекао бих корак даље, и корак преко границе. Упозорити, у крајњем случају избацити из хале.

 

Ал не капирам због чега би требало драмити о томе. Упоређивање са дављењем играча нема везе с везом.

Link to comment

Vise puta u Pioniru se desilo da neko iz prvog reda dobacuje nesto sudijama ili igracima, pa ga sudije odmah oteraju odatle. Ja sam iznenadjen sta pisete vas dvojica.

Link to comment

futura ima predhistoriju ovakvih dogadjaja. protiv banvita se neki dzukac zaleteo i sa ledja udario gostujuceg igraca. ovog nisu izbacili. dobio je samo ovacije

Link to comment

treba definisati, ako se ovakve stvari vec ne sankcionisu, onda da igrac ima svako pravo da mu polomi picku sa jednakim sankcijama. sreca po obojicu pa je dragan pribran i normalan lik. neko sa manje mozga bi ga unakazio.

Link to comment

Vise puta u Pioniru se desilo da neko iz prvog reda dobacuje nesto sudijama ili igracima, pa ga sudije odmah oteraju odatle. Ja sam iznenadjen sta pisete vas dvojica.

:lolol:  Grbović,

 

kad je iz sedećeg položaja nudio naočare sa dioptrijom Javoru neposredno posle jedne situacije kad se ovaj pravio blesav da se ništa nije desilo pod košem. Ovaj odmah prekinuo igru i tražio da se Grba izbaci.

Link to comment

uc4NOqz.gif

 

 

ako ovo vama nije nista specijalno onda ne znam...

Jbt gledam šta ljudi pišu i ne verujem. Izmisliše potpuno drugu situaciju od ove. Još će ispasti da ga je lik u stvari izgrlio i izljubio i da je Dragan izjavio da mu je to drugar iz srednje.

Link to comment

Dobro je Dragan ovo odigrao, svaka mu čast. Za neku jaču reakciju mogu da nastradaju kolena u mračnom haustoru. Nije ovo za zajebavanje - ne može u trenutku znati ko je lik. A sećamo se koji je sve prijatelj kluba umeo da sedi u prvim redovima na košarkaškim utakmicama.

 

 

Posebna je priča što istraživačko novinarstvo u obe države nije išlo u pravcu prepoznavanja spodobe sa snimka.

Edited by pacey defender
Link to comment

jbt, umesto da se diskutuje o nasoj ocajnoj igri, ogromnom hendikepu koji imamo sa samo dva unutrasnja igraca, te loose cannon pleju, najbitnija tema su par podgorickih dripaca koji postadose slavni u pokusaju da udave dragana. svako poredjenje s kristijanom je smesno - dvojica sa snimka su podgoricka hipster varijanta.

nasim jebenim "novinarima" pre zameram sto niko ne sme da mu uputi ova pitanja, do sto nisu obratili vise paznje na nemili dogadjaj.

Link to comment

ti si sad otkrio da je pozeljno iskritikovati vujosevica povremeno, pa si nasao da za zakacis se jednu retku stvar u kojoj je potpuno u pravu.

Edited by Joe D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...