Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ti si bar razumna osoba kad se iskljucis iz ovog basketaskog no comment moda, jer ovim cacanima bas tece med i mleko da moraju da kite PSD, DV i ruzica?

 

nista sledeci put kada bude drama sa bebama i babama neka ne zovu beograd, neka se lece u preljinama kada vec sve imaju da im kipi iz dzepova

Link to comment

Ne moras se truditi da mi patroniziras na taj nacin.

 

Da ponovim za moderaciju, strava je ovo moralisanje oko kusura za grand scale kriminal koji bi mogao postati tema, a nije jer vodi u vrzino kolo.

Link to comment

ne patroniziram ti, zabole me kurac za to sto povremeno ukljucujes mozak.

 

kao i za tvoje misljenje u ovom slucaju. ionako se neces poradjati u cacku sem ako mozda milan popovic dotle ne obnovi i njihovo porodiliste, pa te to ni ne dotice kao mucenice koje su na to osudjene dok im muzevi kite olos.

 

produzi.

 

edit / da se razumemo, isti hejt od mene na svaku slicnu akciju namenjenu bilo kom drugom "velikom" klubu iz srbije koji vode milioneri, ciganija included. ne sumnjam da se ovako nesto radi i za klubove SD crvena zvezda. 

Edited by yolo
Link to comment

ne patroniziram ti, zabole me kurac za to sto povremeno ukljucujes mozak.

 

kao i za tvoje misljenje u ovom slucaju. ionako se neces poradjati u cacku sem ako mozda milan popovic dotle ne obnovi i njihovo porodiliste, pa te to ni ne dotice kao mucenice koje su na to osudjene dok im muzevi kite olos.

 

produzi.

 

edit / da se razumemo, isti hejt od mene na svaku slicnu akciju namenjenu bilo kom drugom "velikom" klubu iz srbije koji vode milioneri, ciganija included. ne sumnjam da se ovako nesto radi i za klubove SD crvena zvezda. 

verovatno jedan od najjadnijih postova ikad.

Link to comment

Sledeci put nek bace brizgalice za insulin i kese za dijalizu,  poserem im se u usta i petom utabanam.

 

Midlklas i Gaza ni tada ne bi shvatili tu suptilnu aluziju.

Link to comment

Gazza je u pravu. Naravno da je idiotski skupljati pare za neki sport koji placa igraca 200.000 evra godisnje, dok u tom gradu najosnovnije stvari ne rade.

Link to comment

Pa i timmy je u pravu, nek trose ljudi pare na sta hoce. 

 

Meni su te akcije skupljanja para za klub bizarne, ali jebaga, valjda nije nista nelegalno.

Link to comment

Gazza je u pravu. Naravno da je idiotski skupljati pare za neki sport koji placa igraca 200.000 evra godisnje, dok u tom gradu najosnovnije stvari ne rade.

Da, mnogo je elegantnije uzeti "yellow pages" i iz udobne fotelje kabineta "kovnice novca" okrenuti par brojeva ..., ali sta ces kabadahije navikle da otimaju sirotinji   :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...