Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Apsolutno, nije mi jasno da se toliko pametnih ljudi primilo na tu besmislenu pricu o tome da grad ima neke famozne pare da finansira jedan klub a nema dva. Grad niti ima niti treba da se razbacuje parama na profesionalne klubove ali nema maltene nikakve razlike u tome da li razbacuje na jedan ili dva kluba.

 

nisam ja mislio na drzavne nego na paradrzavne pare. ispadanje iz EL ce biti dovoljan argument nekom od telekoma ili NIS-ova da malo privrne slavinu u trenutku kada ih drzava vec muze za sve sto zatreba, od obrenovca do narodnih kazana. ako mi prodjemo dalje, mozda vodja da amin da se mnogo vise kinte usmeri na njegov voljeni klub da bi se naredne sezone sa vise kompetencije odigrao EL16 i eventualno proslo dalje. posebno sto ako kkp kalira a to ne izazove nikakve unutrasnje promene u vodjenju kluba, ne vidim nikakvu logiku da bilo ko ko ima cash danas taj novac plasira u klub kome meltdown vreba iza ugla 24/7.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

nisam ja mislio na drzavne nego na paradrzavne pare. ispadanje iz EL ce biti dovoljan argument nekom od telekoma ili NIS-ova da malo privrne slavinu u trenutku kada ih drzava vec muze za sve sto zatreba, od obrenovca do narodnih kazana. ako mi prodjemo dalje, mozda vodja da amin da se mnogo vise kinte usmeri na njegov voljeni klub da bi se naredne sezone sa vise kompetencije odigrao EL16 i eventualno proslo dalje. posebno sto ako kkp kalira a to ne izazove nikakve unutrasnje promene u vodjenju kluba, ne vidim nikakvu logiku da bilo ko ko ima cash danas taj novac plasira u klub kome meltdown vreba iza ugla 24/7.

 

Mislim da ce se u klubovima prilicno iznenaditi kolicinom sredstava koje ce dalje dobijati od javnih preduzeca, sa sve Evroligom ili bez nje. Neprijatno iznenaditi.

Link to comment

Ja mislim da ako KKCZ prodje u EL da ona nece.

 

Ne znam, mozemo samo da nagadjamo. Meni lici, narocito znajuci Covica, da struktura prihoda Zvezde ima malo, da tako kazem, kompleksniji izvor nego sto su javna preduzeca. :s_dj:

Link to comment

naci ce oni nacin i da vucic ispuni obecanje o "preusmeravanju para sa blizanaca na skole, obdanista,..."i da namire mase gladne sportskih uspeha  leba i igara

verovatno pare nece ici direktno iz budzeta ili od javnih preduzeca, vec preko privatnih firmi koje ce imati olaksice ili otezavajuce okolnosti za rad, sve u zavisnosti koliko su poslusni. nista novo

Link to comment

Zvezda ni do sad nije zavisila mnogo od javnih finansija, Andrej Vučić je doveo sponzore i obezbedio većinu sredstava zahvaljujući svojim mnogobrojnim poslovnim kontaktima.

Link to comment

Priča se da Zvezda ide na to da napravi još jači tim sledeće godine, i pored odlaska Bobija i još par igrača.

 

 

Stvarno bi bili kosmicki luzeri ako ne kapitalizujemo ovu konsolidaciju svega, od igre do samog kluba. Nismo imali nijedan skandal ove sezone, sem poraza od KKP.

Link to comment

Stvarno ne razumem. Vanja bi trebalo da je jedan od projekata™ i onda mu se uskrati igranje u ovakvoj tekmi, atmosferi, publici , značaju ...

 

nije ni prvi ni poslednji kretenski potez od strane duleta ove sezone. samo držanje u ekipi bezbradice,daloa i dovodjenje milutinovića mi je bio dovoljan znak da je dule ove sezone rešio da se samoubije.

 

da se pridružim skepticima glede serije sa czt, dobijaju 3-0 ili 3-1. nadam se da će posle toga dule definitivno otići. bolje je i za njega i za nas navijače. 

Link to comment

Zvezda ni do sad nije zavisila mnogo od javnih finansija, Andrej Vučić je doveo sponzore i obezbedio većinu sredstava zahvaljujući svojim mnogobrojnim poslovnim kontaktima.

 

Upravo to. Samo sto su vise u pitanju "poslovni" kontakti.

Edited by harper
Link to comment

Ebony and irony, side by side on my keyboard...

 

Znam te za toliko ali si ironijom slucajno pogodio. Struktura prihoda Zvezde je, da tako kazem, u velikoj meri prilicno zanimljiva.

Link to comment

Sećam se Čovićevog rada u FMP pre 7-8-9 godina: mizerne plate, igrači igraju da bi se unosno prodali, "pa kad bi država dala nešto, bilo bi i rezultata, ne?". Tako da čisto sumnjam da je promenio rezon u pogledu prosperiteta kluba. U svakom slučaju, Partizan je dobio svoje pare u periodu 2010-2012, nije urađeno bogzna šta, sad je na Zvezdu red.

Link to comment

Struktura prihoda Zvezde je, da tako kazem, u velikoj meri prilicno zanimljiva.

jel moze nesto konkretnije, cisto da ne shvatim post neozbiljnim?

Link to comment

Što se Vanje tiče, u rosteru je bio Milutinović koji bez obzira na sve faulove i probleme sa ličnim nije dobio šansu, tako da ne znam što mislite da bi je dobio Vanja. A to što bi nam bio napadačka opcija na kraju okačite mačku o rep jer on sam sebi ne kreira šut

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...