Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ok trebalo mu je malo vremena, ali kad se ustalio bio nam je možda i jedini koji će sigurno da je prenese.

 

a ja sam vazda govorio nemoj da mi neko dira milenka, na njemu i samo na njemu se jedno vreme držao KKP.

 

daj ko su tada bili kao prvi plejevi, u tim njegovim prvim sezonama, u prve dve?

 

 

a da, pera božić

Edited by MocaVukotic
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

moguće, al je onda preuzimao kad ovaj odmara

 

ed- ako se dobro sećam imao je ubedljivo najveću minutaži u toj drugoj sezoni. crkavo je.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Da, dok su bili crnci Tepa nije igrao pleja. Tek kasnije, a najvise u svojoj poslednjoj sezoni.

 

 

I Tepic nema los sut. A to se vidim smatra aksiomom. 

Link to comment

Mislis one sto nisu prosli na draftu i na one katovane posle kampova ? Da, to je realnost  po meni sto se tice amerikanaca  ... a ako dodje i Muric + neko od ovih sto treniraju sa nama, da se lupamo u dupe od srece ...

 

p.s. Plejmeker mi je najvaznija tacka i od izbora istog mnogo ce zavisiti sezona (borba za el.)

ma lose rekoh koledz. Mislim na mladje igrace koji ne zabodu nba ugovor, vec su u razvojnoj ligi ili imaju sezonu u evropi u nekoj drugoj italijanskoj ligi.

 

tepic moze da organizuje napad i tako to, ali ce partizanu biti neophodan neko s poenima u rukama, jer ovo sto je tu + neki muric ne moze da izmisli 60 poena po mecu. Takvog igraca je najlakse naci na poziciji americkog plejmejkera jer izbor najsiri, inace zahtijeva dublje zavlacenje ruke u dzep.

Link to comment

tepic ima los sut. jebote, gledao si ga milion puta i onda napises da on nema los sut :D

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Tepic dok je bio ritasu dao jednu trojku iz 20-ak pokusaja. Mrzi me da provijeravam...

 

serem, dao je 4. Poslije partizana ima 20% za tri.

Edited by Timmi
Link to comment

tepic ima los sut. jebote, gledao si ga milion puta i onda napises da on nema los sut :D

ne daje koseve ako mu neko smeta, stoji ispred njega ili dize ruku, ne daj boze. ali svaki put kada ga ostave samog, racunajuci na njegovu vrljavost, ubada.

Link to comment

tepic ima los sut. jebote, gledao si ga milion puta i onda napises da on nema los sut :D

 

Dobro de :D Htedoh reci da nema toliko los sut kao sto se prica i smatra. Ove sezone je imao nekoliko odlicnih kosgeterskih ucinaka. A pamtim onu seriju od 15tak ili koliko vec bi uzastopnih meceva u EL gde je pogadjao bar po 1 trojku... Nije Tepic Stojakovic, ali nije ni toliko los kao sto svi pisu... :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...